Kas kuram gardums! Manējais ir kartupeļu pankūkas!

nosiguldas
nosiguldas 2. septembris 2010 13:02
636

Ļoti grūti izvēlēties ko īpašu no tā ko varu pagatavot tikai sev. Kā jau agrāk rakstīju mana dzīve ir pakārtota mazam teroristam, kas prasu visu uzmanību sev.

 

 

Un tad ienāca prātā kāds īpašs našķis, kas mums abām garšo vēl no tā laika, kad kāds maziņš klauvējās mammai pie punča. Tā kā man bija aizliegts ēst praktiski visu ,nevarēju ēst arī kartupeļus, pēc katras vizītes pie ārsta, kad mums teica, ka turamies un viss ir labi, mēs nevienam nezinot abas gājām uz Lido un ēdām kartupeļu pankūkas ar krējumu.

 

Arī tagad mums abām tas ir kautkas īpašs, es cepu kartupeļu pankūkas pievienojot obligāti ķiplokus, olu, nedaudz miltus sāli un piparus.

 

Tad var sākties jautrība, Katei rokas ar taukiem līdz elkoņiem, ēd pati un baro mammu. Tas laikam ir tas gardums, kuru varu ēst jebkurā diennakts laikā, pat ja mani pamodinātu naktī.

 


1

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 2. septembris 2010 20:38

Es arī esmu kartupeļu pankūku cienītāja. Turklāt, kas pavisam traki - es šonedēļ kartupeļu pankūkas baudīju jau divreiz - vakar, baudot pusdienas kopā ar lieliskajiem kolēģiem vislieliskākajā vietā (protams, subjektīvais viedoklis) Vecrīgā, un šodien - uz ātro ieskrienot pie mammas, notiesājot mazā brāļa ceptās kartupeļu pankūkas (wow, tāds malacis, biju patiesi pārsteigta), pirms došanās ar viņu kopā skatīties futbola spēli :)

madmozele 2. septembris 2010 19:40

Man arī ļooooti garšo šīs pankūkas!

mazaa raganina 2. septembris 2010 15:55

Man arī garšo kartupeļu pankūkas!Tas ir mans mīļākais kartupeļu ēdiens,noraksim kartupeļus un es arī cepšu kartupeļu pankūkas.GARŠO!

ambera 2. septembris 2010 15:45

Laba doma vakariņām mazajam dēliņam:)

Aggie 2. septembris 2010 14:48

...visgaršīgākās kartupeļu pankūkas, kādas es jebkad esmu ēdusi, bija tās, kuras cepa mana brālēna sieva, tad, kam bija kādi 13 - 14 gadi...
...pēc tam nekad neko tik garšīgu neesmu baudījusi...
...un tā arī neuzināju viņas noslēpumu tajā receptē...