Kāpēc mēs esam fantastiskas. Visas.

hiperkeri
hiperkeri 1. augusts 2014 23:25
4015

Laikam būs jāparunā par lietu,par kuru reti dzird.

Taču to var redzēt visapkārt.

Par mūsu attieksmi.Pret sevi pirmām kārtām.Pret tuvākajiem.Un svešiem-sievietēm,vīriešiem..

Sākšu no šī gala-

Kad es eju pa ielu,es visbiežāk smaidu vai arī esmu aizdomājusies. Kā to atšķirt? Kad esmu aizdomājusies ,skatos uz ceļu,bet,kad skatos uz citiem cilvēkiem,man vienmēr gribas smaidīt.Jo katrā ir kaut kas,kas piesaista.

Man patīk skatīties uz smukām meitenēm,man patīk redzēt nogurušu mammu,kurai apkārt lēkā bariņš bērnu-jo tur iekšā mīt prieks un liels darbs,kā arī lepnums.Par turpinājumu.

Man patīk skatīties uz vīriešiem,kas iet ar staltu muguru. Citus es neredzu.Vienkārši neredzu.

Taču es jau vairākas reizes arī redzu,ka uz mani atskatās. Pārsvarā meitenes. Taču vienmēr ir tā izteiksme. Tā maza deva riebuma no sērijas` ou,tai beibei ir mana kleita mugurā~ Kā viņa to varēja??` (labi,vienu reizi tā tiešām bija,jo mums abām bija identiski svārki. es sākumā vienkārši savā prieka sejā viņu ieraudzīju un pagāju garām,taču,tā kā tā sejas izteiksme manī iespiedās,tad es pagriezos un atskatījos.Un sapratu.jā,tas noteikti bija domāts par svārkiem.)

Taču tāda izteiksme ir vērojama arī tad,kad mūs nevieno kas kopējs izskatā.

Es vēlos būt labākā variācija par sevi šajā brīdī.Un priecāties par šo mirkli,jo tāds otrs nekad nebūs.

Un kāpēc man ir pilna vannas istaba ar visādiem brūvējumiem, paciņām,maisiņiem,pudelītēm? Jo tā es jūtos labāka,tas ir mans intīmais ikdienas rituāls- garants labam garastāvoklim gadījumā, ja rīts izbojāts ar  kārtējo pumpu, aizpampušu plakstiņu, kreiso kāju no gultas vai pārāk karstu tēju. Tas vienmēr strādā.Tas noteikti ir labāk kā nedarīt neko. Manās acīs tas ir kā viena no mīlestības pakāpēm pret sevi. Kādai tas ir `love spell`- jeb tāda kā burvestība,citam- kluss,kautrs čuksts, citai tā būs ekstāze,par kuru nekaunēsies un ziņos citiem,jo ar mīlestību taču jādalās- tā iegriež pasauli!

Ja man jautā,kam man tas vajadzīgs? Katrs ir ar savām attieksmēm, viedokļiem un vūdū dejām , kas garantē labu vakara prognozi. Un mums tas ir jārespektē,jābūt tolerantiem un iecietīgiem. Jo mēs katrs esam mazs, slīpējošs dimants.Un es vēlos dzīvot harmoniskā vidē,kas man dod spēku, lai rīt celtos un veltu savu akmeni atkal kalnā,un to izbaudītu.

Visām mums ir savi niķi un stiķi,un tikai tādā komplektācijā mēs esam burvīgas. Izbaudiet to!

Lieliski ir apzināties,ka mēs neesam perfektas. Mēs vienmēr esam ceļa jūtīs uz saviem mērķiem. Jā ,dažam labam tas ir dziļi mežā,citam- penthausā. Taču ir jāmāk saredzēt,cik ļoti tas citam ir nepieciešams un nav jēgas otru par to pielīdzināt savai mēra sistēmai.

Es tomēr esmu citādāka kā Tu. Taču tas ir labi! Iepazīsimies?

Tā varētu būt laba sarunas sākšana tajā situācijā,kurā biju dēļ saviem bruncīšiem:)

Es vēlējos atklāt šo mazo pastāstiņu,lai vairotu labumu pasaulē. Un vienreizējību.Jo tas ir burvīgi. Un mēs esam fantastiskas. Visas.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 4. augusts 2014 15:42 Nikte

Interesanti,ka vienā veikalā kurā mēdzu iepirkties veikala vadītāja jau divas reizes nākusi man klāt un izteikusi komplimentus par rotām. Es sajutos kā? Neērti,jo pirmais kas nostrādāja:ko nu es nē,es jau neko...Bet patiesībā patīkami.

Linduchy 3. augusts 2014 09:04

''Es vēlējos atklāt šo mazo pastāstiņu,lai vairotu labumu pasaulē. Un vienreizējību.Jo tas ir burvīgi. Un mēs esam fantastiskas. Visas.''- PALDIES!!!!!!!!!!!!! (F)(F)(F)

Nikte 2. augusts 2014 17:39 hiperkeri

Itsevišķi esmu "ķerta" uz kurpēm un auskariem :P

hiperkeri 2. augusts 2014 11:38

visām ir potenciāls.visām.
Nikte-jā,kaut vairāk būtu tādu sieviešu kā Tu,kas varētu pieiet un pateikt,ka PATĪK):)

Nikte 1. augusts 2014 23:41

Tici man,ne visas ir fantastiskas :D
..un man patīk lūrēt uz smukām meitenēm,gan resnām,gan tievām..ir sanākuši kuriozi,jo kad man kaut kas otrā patīk,es vienkārši pieeju un pasaku :) Un,ja kādai ir līdzīgs apģērbs kā man (tā notiek samērā reti,jo man ir mazliet īpatnēja (ne)gaume ) ,tas tikai priecē,ka vēl kāds ir tik pat labi iepircies kā es ;)