Kampaņas “Ar sirsnību pret slimību!” ietvaros Bērnu slimnīcas fondam janvārī un februārī saziedoti vairāk nekā 4000 eiro

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. marts 2018 18:04
1183

Labdarības kampaņas “Ar sirsnību pret slimību!” ietvaros Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai, šā gada sākumā saziedoti vairāk nekā 4 tūkstoši eirojanvārī 2875,91 eiro, februārī 1221,28 eiro.

Pērnā gada decembrī BENU Aptieka aizsāka īpašu labdarības kampaņu – pirmo reizi Latvijā cilvēkiem bija iespēja ziedot iegūtos lojalitātes punktus par pirkumiem BENU Aptiekās kāda cēla mērķa realizēšanai. Atšķirībā no ierastās prakses, kampaņas organizētājs – BENU Aptieka – ne vien rīkoja to, bet arī iesaistījās un dubultoja klientu decembrī saziedoto summu. Labdarības kampaņas pirmajā posmā, līdz Ziemassvētkiem, Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai, tika saziedoti 27000 eiro.

Pēc kampaņas pirmā posma tika pieņemts lēmums, ka labie darbi 2018. gadā ir jāturpina, tāpēc BENU Aptiekas labdarības projekts turpinājās un, klientiem iepērkoties BENU Aptiekās visā Latvijā, joprojām ir iespēja ziedot savus lojalitātes punktus par pirkumiem Bērnu slimnīcas fondam bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai.  

“Mēs ar prieku un gandarījumu nolēmām turpināt labdarības kampaņu. Pēc spertā pirmā soļa, mēs jutām, ka spējam iet tālāk un dot ieguldījumu, kas būtu nozīmīgs sabiedrībai, īpaši Latvijas simtgadē,” saka BENU Aptiekas direktore Anete Rožkalna. Viņa aicināja visus BENU Aptieku klientus arvien iesaistīties labdarības kampaņā, ziedojot par pirkumiem iegūtos lojalitātes punktus.

Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa pastāstīja, ka no decembrī saziedotajiem 27000 eiro fonds līdz šim brīdim bērnu ārstniecībai ir novirzījis  5901,65 eiro, tai skaitā 2232,75 eiro četru pacientu konsultāciju, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšanai, jo bija nepieciešama ārstēšanās ārpus Latvijas, par 68,90 eiro nodrošināta trīs pacientu izmeklējumu, analīžu izmaksu segšana ārzemēs. Savukārt 3600 eiro ir izmantoti, lai veiktu trīs  PET/CT analīzes jeb izmeklējumus, kas netiek apmaksāti no valsts budžeta līdzekļiem.

Kampaņā “Ar sirsnību pret slimību!” katram BENU Aptiekas lojalitātes kartes īpašniekam ir iespēja līdzekļus par pirkumu aptiekās, kas uzkrātos BENU Aptiekas lojalitātes kartē, ziedot Bērnu slimnīcas fondam. Saziedotie līdzekļi tiek novirzīti Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, kuriem nepietiek līdzekļu valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā