Kaktiņš manas dzīves

hiperkeri
hiperkeri 1. novembris 2011 07:50
687

Sveikas,mīļās manas!! Tā kā daudz maz jau esmu paspējusi pierast pie laika zuduma un ar to jau rēķināties,tad arī sāku pierast pie hiperaktīva dzīvesveida un arī hiperapstākļos sameklēt savu laiciņu,lai uzrakstītu Jums,kā tad man pa šo klusuma laiku ir klājies.

 

Un zināt-ar plusa zīmīti:)

 

Es jau pat neskaitu,cik man koncerti ir nospēlēti,zinu tikai to,ka parīt jau atkal jāspēlē konkursā. Tad nu vēliet man veiksmi,jo šajā man veidos video un sūtīs žūrijai uz ārzemēm:)

 

Otra plusa zīmīte ir tā,ka vienā no koncertiem man nezinot,bija ieradusies arī organizētāja uz to Anglijas pasākumu,uz kuru man jādodas jau janvāra beigās (jā,mīļās,diemžēl līdz pat martam Jūs man pietrūksiet. Taču,tās,kuras tur dzīvo,čekojiet Moscow City Ballet mājas lapu-februāra izrādes un norises laikus,jo-noteikti-brauciet mani klausīties. Es jau tagad mācos programmas,un,tā kā būšu arī vienīgā flautistīte,tad manus,cerams,skaistos solo posmus nevarēs nedzirdēt:):) )


Tā dāma teica,ka nu gan smuki spēlējot,gan smuki izskatos:)

 

Viena lieta gan jāatklāj-šis bija mans sapnis jau kopš laika,kad mans vecākais brālis uz tādu devās.Tur viņam `atradās` sieviņa,tā kā izskatās,ka šī brauciena laikā ir nodomājuši arī man brūtgānu sameklēt..Hmm,nez,kad man paziņot,ka viens tāds man te jau Latvijā gaida?? Vai,kā vienmēr,brauciena laikā nāksies būt `lielajai maitai` uz vīrieškārtas pārstāvjiem:D:D

 

Kā arī-man,cerams,ja būsim Londonā,būs vietējais gids-pirms nedēļas biju lieciniece vissupeerīgākajai tikšanās reizei-satikās 2 ģimenes ,kuras viena ar otru sakarus bija zaudējušas jau pēc kara. Un tagad satikās-un brīnījās.. Nu nē,taču-gluži otrādi-pilnībā iemīlējās:) tādu mīlestību un emocijas,pēc pieredzes saku,ikdienā tik izteikti nejutīsi..Tas bija viens saviļņojošs notikums. Tad nu man,tagad-nepastarpināti,bet tomēr,izrādās ,būs draugi arī tajā galā:) Cik patīkami:)

 

Man jālūdz padomiņš Anglijā dzīvojošajām-kā tur ir ar pasta starpniecības izmaksām? Domāju šo to no turienes sūtīt uz Latviju caur pastu-tīri tā- kaut ko no suvenīriem un mazliet no apģērba,lai nav pašai viss ar koferi jānes..


Kā arī-kādas vietas Anglijā un Skotijā IR jāredz(jā,es esmu jau sākusi plānot savus laikus jau tur:D:D:D man pat ir jau nopirkts plānotājs nākamajam gadam un pamazām arī tas jau pildās:) ),kā arī-kuros veikalos ir vērts iepirkties un kuriem neskatīties ne tuvu. (Tomēr es tur braucu naudu pelnīt,nevis kapitāli tērēt. Ok,taisos nopirkt kādas drēbes un apavus,jo tur patiešām ir lētāk,bet nedomāju iegrābties uz kādas `luksusa` preces)

 

Tā nu man iet tagad:) Baudu rudeni:)

 

 

p.s.un arī ar privāto dzīvi viss ir kārtībā:) nu-kā jau vienmēr un vēl labāk:D:D

Un Jums?:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 2. novembris 2011 08:43

vēl jau ne:D:D:D:D

sandrulish 2. novembris 2011 01:21

Tu Anglijā? Biju palaidusi garām...

Tiešām liels prieks par Tevi, izskaties uz visiem 100! (F)

hiperkeri 1. novembris 2011 17:48

oppppāā:) paldies:)

smukaa 1. novembris 2011 16:57

Nu skaista pēc vella! (hug) (F) Mīlestība dara brīnumus;)

hiperkeri 1. novembris 2011 14:30

nu nekur PĀRĀK tālu es neesmu aizklīdusi:D:D vienkārši-pasauciet,un atlidošu:D:D:D

Ivetta 1. novembris 2011 12:38

Vēlu visu to labāko profesionālajā jomā (F) :) Tavas dzirksteles te pietrūks. Jūt jau tagad, ka pietrūkst :) Kaut kā pierasts, ka te viens spridzeklītis dzirksteles šķaida :D ;)

hiperkeri 1. novembris 2011 09:09

Latvijā pavisam noteikti vēl būs! Tagad tikai vēl jātiek skaidrībā. pavisam noteikti varēs atplanēt arī uz manu kursa eksāmenu,kurš notiks mūsu lielajā zālē,kā jau koncertam būtu jānotiek(tā mūs dresē:D)
tad jau vēl ziņošu par plāniem:)
Makvīn-vari man uzrakstīt epastus-tiem man būtu vieglāk saņemties nekā pašlaik rakstīt blogu:D:D:D knibulis89@inbox.lv,kā jau vienmēr:)
Raksti un nekautrējies-man tagad ir daudz jaunu fīču šajā lietā,un arī Tevi un tavus stāstus vēlēšos uzklausīt:) varēsim spridzināt viena otru ar pozitīvismiem:)

mazaa raganina 1. novembris 2011 08:42

(party)Man Tevis jau tagad trūkst, nav ar ko aprunāties par pozitīvo domāšanu!!!Rezultāts taču ir vai ne??? :*

kintijasieviesuklubslv 1. novembris 2011 08:32

P.s. Latvijā kāds nav gaidāms? :)

kintijasieviesuklubslv 1. novembris 2011 08:31

Superīgi izskaties rudenī! sirsnīgi sveicieni rudens panākumos! redz, un tu vēl te nesen sabēdājies, ka pozitīvā domāšana nestrādā. Strādā! Paskaties pat, kā strādā! Dzīvotu Londonā, noteikti aizietu uz tavu koncertu :)