Kādēļ vīrietis beidz tik ātri?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 13. jūnijs 2012 00:00
8795

„Man vēl līdz orgasmam teju tik tālu kā ar kājām līdz mēnesim, bet viņš jau ir beidzis. Es viņam nepatīku? Vai arī patīku pārāk ļoti? Ko darīt?” Sieviešu Klubam jautā kāda lasītāja. Lūdzam padomu seksologam Artūram Šulcam.

 „Galvenais, sievietēm šādos brīžos nevajag vainot nedz sevi, nedz partneri. Ieteiktu būt mierīgai. Ātrai ejakulācijai ir vairāki iemesli. Iespējams ir jaunas attiecības un vīrietis ir satraucies. Iespējams viņam ilgāku laiku nav bijusi dzimumdzīve. Iespējams iepriekšējās attiecībās viņam ir negatīva pieredze gultā, kā rezultātā šobrīd viņš jūt lieku spriedzi. Iespējams vīrietis baidās no grūtniecības.

Sievietei šādos brīžos iesaku būt mierīgai un sarunāties. Nomierini savu vīrieti un kopā meklējiet risinājumu. Ir divi varianti, kā vīrietis sievietei šādā brīdī var aizmirst domāt par to, ka viņš beidzis tik ātri. Vai nu pirms vai pēc tuvības sievieti novest līdz orgasmam. Ar pirkstiņiem, plaukstu, lūpām, mēlīti... Tam nav nozīmes, katram pārim ir savi tīkamākie paņēmieni. Bet, ja sieviete gūst patiesu baudu, tad jau nemaz tik ļoti par pašu faktu – ātra ejakulācija – nav jāsatraucas.

Ko tad, ja attiecības ir jau ilgstošas un vīrietis vienalga beidz ātri? Tad ieteiktu vīrietim patrenēties. Sieviete var viņam palīdzēt. Mīlas rotaļās novest viņu gandrīz līdz kulminācijai, bet tad atslābt. Tad atkal gandrīz kulminācija, un atkal atslābums... Tāda savdabīga vingrošana. Locekli vajag pieradināt, ka tas var būt arī stāvs, bet tādēļ nav jāejakulē,” skaidro seksologs.

 Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
shadam 17. augusts 2017 10:44
avokado 25. jūlijs 2013 16:18

Galvenais nevajag ieskrieties.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā