Kādas mazas princesītes sapnis

nosiguldas
nosiguldas 26. augusts 2011 15:42
578

"Ai kā viņai gribējās, lai mamma  sauktu to par savu mīļo lellīti vai mazo princesīti, bet spogulī pretī vērās maza skumja sejiņa ar lielām ausīm un spilgti rudiem matiem, Te no princesītes ne vēsts. Tikai sapņos viņa atļāvās būt tā pati skaistākā un visu mīlētākā.Sapnis bija tik jauks, ka negribējās pamosties un vakarā, kad bija pavisam skumji, viņa mēģināja atcerēties ar ko sapnis beidzās. Tikai viens cilvēks glāstot viņas galvu sauca par savu zeltmatīti, tā bija omīte....."

 


Tās noteikti bija tikai pašas jaukākās atmiņas, kas gan tagad pagaisušas, vienīgi, ko atceros ir kleita, kas bija gaiši zilā krāsā no plāna auduma, kas sākumā bija kā princese kleita, vēlāk sapnis kā izlaiduma kleita, tad kā kāzu kleita. Tā tas arī palika sapnis. 

 

 

Man pietrūka šīs pasakas un tam protams bija savas sekas, es biju nepārliecināta, bailīga meitene, kas neprata par sevi pastāvēt. Man pietrūka savas pasakas un tapēc,  tad kad man piedzima mana vecākā meitiņa, centos to uzdāvināt viņai, gan princese kleitu, gan gultu ar baldahīnu, gan pārliecību, ka viņai ir sava vērtība, vēl jo projām telefonā, viņas telefons ir ierakstīts ar vārdu lellīte, viņa ar smaidu saviem draugiem saka, ka es savai mammai esmu viņas mīļā lellīte.

 

 

 

 

Tagad mana mazā saulīte saka, es esmu princesīte, un man ļoti gribas, lai šī sajuta viņai saglabājas pēc iespējas ilgāk, jo tā nopietnā dzīve būs vēl ilgus gadus, bet sapnis ir tik īss un netverams.

 

 

 

JAU PIEDALĪJIES BLOGU KONKURSĀ PAR SAVU BĒRNĪBU? IZLASI KONKURSA NOTEIKUMUS ŠEIT>>>

 

Blogu konkursu Sieviešu Klubā atbalsta 

 

www.teddymountain.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
astronija 26. augusts 2011 17:40

Mīļi! (L)
Lai izdodas piepildās visskaistākie sapņi jums, visām 3 princesēm! (F)

orhidea 26. augusts 2011 16:50

ļoti aizkustinošs stāstiņš. Tā vien gribas aiziet mājās un samīļot savu mazo princesīti! (L)