Kādas dāvanas nedrīkst dāvināt un pieņemt

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. jūnijs 2018 11:10
3484

Ir lietas, ko nedrīkst ne dāvināt, ne pieņemt kā dāvanu. Ļoti svarīgi zināt, kādas ir aizliegtās dāvanas, jo tās var atnest nepatikšanas un atņemt veiksmi. Ar daudzām dāvanām saistīti slikti pareģojumi vai ticējumi. Tas viss ir izturējis laika pārbaudi, tāpēc attiekties pret tautas gudrību vajag ar lielu vērību.

Pulkstenis. Šis priekšmets simbolizē laiku un novecošanos. Aizliegums attiecas uz jebkuriem pulksteņiem – rokas, sienas, strādājošiem, saplīsušiem, veciem, jauniem, elektroniskajiem un mehāniskajiem. Bet ko darīt, ja pulkstenis jau uzdāvināts? No dāvināta pulksteņa nepieciešams uzreiz “atpirkties”. Uzdāvini kā atbildes velti 10 eiro vai konfekti.

Maciņš. Šim priekšmetam ir ļoti smalka enerģija, kas piesaistās pircējam. Par ļoti sliktu zīmi uzskata maciņa dāvināšanu mazpazīstamam cilvēkam. Tas var atņemt veiksmi naudas lietās visā maciņa izmantošanas laikā, bet var arī nodot dāvinātājam visus jūsu finanšu panākumus. Nepieņemiet dāvanā maciņu no tāliem radiniekiem vai attāliem paziņām. Ja nu tomēr vēlies pasniegt kādam dāvanā maciņu, atcerieties, ka maciņa pasniegšanas laikā tajā jābūt vismaz vienai monētais.

Šķēres, naži un asi priekšmeti. Maz kurš dāvina šķēres, bet, ja nu tomēr saņem šādu dāvanu, izmet to neaizdomājoties. Tā spēj apgriezt visu dzīvi ar kājām gaisā. Asi priekšmeti piesaista neveiksmes visiem mājas iemītniekiem, jo tajos koncentrējas lielas negatīvās enerģijas daudzums.

Josta. Josta simbolizē sasaistītību. Tā var atnest daudz psiholoģiska rakstura nepatikšanu. Lai no tā izvairītos, nepieciešams jostu novietot redzamā vietā attaisītā veidā aptuveni uz nedēļu. Pēc tam to var nēsāt uz nebēdu.

Dzīvnieki. Jebkura dzīva radība prasa steidzamu “atpirkšanu”. Kaķis, piemēram, attīra enerģētiku un labvēlīgi ietekmē visu mājokli, taču tikai tajā gadījumā, ja ir pareizi pieņemts dāvanā. Par kaķēnu, kucēnu vai citu dzīvnieku pasniedz atbildes dāvanu. Ja no neizdara, dzīvnieks var aizbēgt vai saslimt.

Spogulis. Cilvēce visā savā vēsturē pārliecinājusies: spogulis ļoti viegli sevī uzsūc visu negatīvo, kuru atdod, ja to pārvieto citā vietā. Saskaņā ar ticējumiem, kad cilvēks iegādājas spoguli veikalā vai saņem to dāvanā, tad viņam tas noteikti jānomazgā ar sālsūdeni. Vienkārši izšķīdini ūdenī pavairāk sāls un rūpīgi notīri spoguli.

Antikvāras lietas. Vecas lietas ir negatīvās enerģijas pārnēsātājas, kas saindē mājokli. Ja lieta ir neliela, to var ietīt baltā audumā un nolikt uz palodzes. Ja lieta ir liela, var to vienkārši kārtīgi nomazgāt. Vecas lietas noteikti jāizmanto vai arī jānovieto speciālā vietā ārpus mājas.

Trauki. Tukšu trauku dāvināšana var piesaistīt naudas grūtības. Ja vēlies dāvināt kaut ko no trakiem, tajā obligāti kaut ko ir jāieliek – peimēram, ziedi, augļi vai saldumi. Piepildīta trauka pasniegšana dāvanā piesaistīs pārticību, laimi un pozitīvu enerģiju mājai.

Pērles. Saskaņā ar ticējumiem un senām leģendām, pērles simbolizē asaras. Šāda dāvana piesaista slimības, asaras un zaudējumus.

Ar medicīnu saistīti priekšmeti. Medicīniskas iekārtas un ar slimībām saistīti priekšmeti nemitīgi atgādinās dāvanas saņēmējam par slimību, tādējādi izraisot pašsajūtas pasliktināšanos.

Čības un zeķes. Nedāviniet čības! Saskaņā ar ticējumiem, tās var izraisīt pāragru nāvi. Arī zeķu dāvināšana nav ieteicama, jo, saskaņā ar ticējumiem, var izraisīt līgavaiņa aiziešanu. Taču tas neattiecas uz vīru.

Publikācija sagatavota, izmantojot materiālus no Kristīnas Blauas grāmatas “Maģija un horoskopi brīvam brīdim”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies