Kāda ir Tava šī pavasara diēta? Un vai vispār ir?

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 3. maijs 2012 08:28
1066

Teikšu atklāti, mums abām - man un diētai, nav tās labākās attiecības. Es zinu, kā ir ēst veselīgi, esmu izmēģinājusi tiešām efektīvas programmas, zinu, kas darbojas, kas nē, bet badoties man nepatīk. Pārāk sevi mīlu, lai mocītu.

Tomēr arī es neesmu nekāds izņēmums, un ziemas sekas ir gan redzamas, gan jūtamas. Diemžēl viens pats sports, skriešana vai trenažieri nepalīdzēs, ja paralēli nereorganizēt ēdienkarti, pārejot uz mazkaloriju uzturu.

{smallpic:1}

Zinu (uz savas ādas vairākkārt pārbaudīts), ka Lolitas Neimanes 1000 kaloriju diēta ir viena no efektīvākajām, ja vien spējam to ievērot vairākus mēnešus pēc kārtas, rūpīgi sveram un pierakstam visu, ko ēdam. Pārāk badoties šajā diētā nesanāk, var ēst visu, ko gribas, tikai pirms bāzt mutē, apdomāt, vai dienas kaloriju bankā tā nebūs pārāk liela investīcija.

Starp citu, labs kaloriju kalkulators ir saitā www.ploome.com!

Vēl Neimanes diētā galvenā sastāvdaļa ir ūdens - ļoti daudz ūdens! Pavasarim tas der, lai aizskalo visus sārņus prom.

Kādas diētas vai uztura principus jūs ievērojat šajā pavasarī?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
merita 3. maijs 2012 22:39

Gaidu pirmas ogas tad bus man dieta....

anettek 3. maijs 2012 13:14

Nav man dietas. Edu normali un ko gribu,tagad vasara vairak ari sportoju

smukaa 3. maijs 2012 12:18
banderoso 3. maijs 2012 12:17

Kāpēc šausmu, katrm savas ;)

Cerīte 3. maijs 2012 12:16

Tik skaisti sākām ,bet ni jau jūs pie šausmu stāstiem esat pārgājušas.

smukaa 3. maijs 2012 12:15

ROFL ROFL ROFL ROFL
Piemēram šī sieviete ir briesmīga,lai ko arī teiktu citi :X

banderoso 3. maijs 2012 12:14

Kā man ieteica masieris, ja negrib, lai vecumdienās āda karājas kā pantalonas, nevajag ar augumu jaunībā čakarēties :D

smukaa 3. maijs 2012 12:11

Mans vīrs arī taisās par kačoku,bet man nav domas tāpēc sevi kačāt:D

banderoso 3. maijs 2012 12:11

Tā jau arī viss sākās. Pašķīrās ar iepriekšējo un saķa iet uz zāli, kur satika tagadējo puisi, kurš arī ir kačoks. Bet viņa nereāli strādā ar sevi, vel stingra diēta, deju nodarbības...

smukaa 3. maijs 2012 12:08

Man tādi muskuļu kalni ne visai,man labāk patīk t.s.fitnesa modeles;)
Bet kā saka,katram savs:)
Vienīgais,ka līgavainis jāmeklē no sporta zāles,savādāk izskatīsies dīvaini,ja džekam muskuļu mazāk kā meitenei:D

banderoso 3. maijs 2012 12:05

Man ir paziņa bodybuilder, viņa ir īsts muskuļu kalns. Divu gadu laikā no parastas meitenes uzkačājās par oho 8-|

smukaa 3. maijs 2012 12:03

Par normālo svaru varētu strīdēties,jo ir tomēr atšķirība,vai bodibildere sieviete ar 68kg,augums 1.65m,vai parasta meitene ar tādu pašu svaru un augumu,bet muskuļu vietā ir tauciņu kažociņs;)
Katram ir savs "komforta" svars,kad cilvēks jūtas labi,lai gan pēc visādiem indeksiem un dietologu sprieduma neiekļaujas itkā normālā svarā;)
Šobrīd nekādas diētas neievēroju,bet jau kopš pusaudžu gadiem ne kafijai,ne tējai nelieku cukuru!Un ja apēdu kādu kūciņu,tad vakarā pavingroju vai "nostaigāju" nost tās liekās 600 kalorijas;)
Un protams ik pa laikam (gadā vismaz 2 reizes) apēdu čipsu paku un sāļos riekstiņus.. (emo)
Un ja arī ir kāds lieks tauciņš,neiešu jau raudāt,jo jūtos labi savā ādā un vīrs mani tāpat mīlēs! (inlove)

Ivetta 3. maijs 2012 11:50

Eh, šī tēma man ir kā cīņa ar vējdzirnavām... 8-|

kimbra 3. maijs 2012 11:33

Man pilnai laimei jānomet kādi 3 kg, tad nu gan būšu pilnīgi gatava peldsezonai! Bet neesmu par striktām diētām- cenšos pieturēties (pareizāk sakot- atgriezties) pie veselīgas ēšanas principiem. To vispār esmu darījusi pēdējos pāris gadus un ar savu augumu / svaru biju ļoti apmierināta! Bet šoziem baigi palaidos un rezultāts ir tie +3 kg!!!
Plus vēl skriešana un rinķošana!!!! Bet tie kg kaut kā negrib krist, tomēr pie ēšanas stingrāk jāpiedomā, jo acīmredzot tikai sportojot, bet neizrevidējot šķīvi nekas nemainās !!!!

taschinka 3. maijs 2012 11:31

(Y)

sandijasieviesuklubs 3. maijs 2012 11:30

(Y) Tu kā tāds spartietis! Malace!

spaara 3. maijs 2012 11:16

Viena no sengrieķa vārda " diaita " nozīmēm ir dzīvesveids.
Kopš antīkās pasaules laikiem " diēta" nozīmējusi uztura režīmu , kas jāievēro veselam cilvēkam saskaņā ar viņa organisma īpatnībām, kā arī atbilstošu pārtiku slimības laikā, lai sekmētu izveseļošanos.
Tomēr ne jau par dzīvesveidu un uztura režīmu domā sievietes, izdzirdot vārdu – diēta. Šodien vārds „diēta” nozīmē – ēst pēc iespējas mazāk, lai samazinātu ķermeņa masu.
Tomēr ir iespējams dzīvot tā, lai ķermeņa masa vienmēr būtu normas robežās. Jāievēro diēta, tas ir, dzīvesveids, kas atbilst cilvēka organisma īpatnībām.
Man ir 40 gadu, un mans svars kopš 15 gadu vecuma būtiski nav mainījies (man mājās ir veselības karte no skolas laikiem, mūs katru gadu svēra un mērīja), jo es neapzināti esmu ievērojusi dažus vienkāršus principus, kas sevi ir attaisnojuši šo gadu gaitā:
• Ēst vienkāršus, saprotamus produktus, krasi nemainīt ēšanas paradumus (ļoti svarīgs princips), uz katru izdzerto kafijas tasi (melnu un bez cukura) izdzert 2 glāzes ūdens. Cukuru pie kafijas nelieku jau no 18 gadu vecuma, vidēji izdzeru 3 kafijas dienā. Tātad - pa šiem gadiem neesmu apēdusi vairāk kā 100 kg cukura (un tas ir, ja pie kafijas liktu tikai vienu tējkaroti cukura).
• Pieskatīt savu svaru vajag jau tad, kad tas ir normas robežās, jo uzturēt normālu svaru ir vieglāk nekā nomest liekos kilogramus. Un māciet bērniem no mazotnes, kāds ir normāls svars!
• Ja gribas sagrēkot, tad tikai ar saldumiem vai ēdieniem, kas ir tā vērti.
• Ēšana un kustēšanās jāuztur līdzsvarā.

taschinka 3. maijs 2012 11:12

Līdz šim es varēju ēst ko gribu un cik gribu un izskatījos labi,bet tagad manā organisma kaut kas aizgājis greizi un kaut ēdu lielako tiess darzeņus,augļus,daudz maz veselīgi man ir lieki 3kg un tie neatkapjās.Man nav grūti no kaut kā atteikties,ja tas nepieciešams,bet sēdēt uz kaut kādām diētām es tomēr nēesmu par.

banderoso 3. maijs 2012 11:06

Man vieglāk ir ēst mazākas porcijas vai neēst saldumus, kā ievērot stigru diētu. Varbūt, ja man kāds speciāli gatavotu ēst un man nebūtu jāsver, jādomā cik kaloriju kur iekšā 8-|

Pluss skriešana ļoti palīdz sapurināties un dabiski negribas ēst visādus našķus, jo tie nedod spēku un nevar pasportot :)

kalliope 3. maijs 2012 10:57

apsveru domu par šo: http://dukandiet.ru/ (tā gan laika ziņā sanāktu ne šī pavasara, bet arī vasaras vai pat gada diēta) - būtu interesanti uzzināt kāda profesionāla domas par to :)

banderoso 3. maijs 2012 10:20

Čau, meitenes!! Man nav diētas, es vienkārši neēdu visu pēc kārtas un mājās neturu saldumus. Šogad ir tas pavasars, kad varu teikt "Esmu gatava pludmales sezonai!!" (party)

ine 3. maijs 2012 09:42

Runājot par 1000 kalorijām - nu nē :( Vismaz savienojumā ar sporta zāli tas būtu ģībiens uz kāda no trenažieriem :) lai gan, ja ļoti labi saplānotu, varbūt "izvilktu" ar ūdenī vārītu auzu pārslu putru, vistas fileju, dārzeņiem, liesu biezpienu utml. Bet noteikti ne ilgtermiņā. Mans minimums ir 1400 kalorijas, lai varētu normāli justies un darīt lietas.

VIT@ 3. maijs 2012 09:40

Mana šā brīža ēdiens ir saldējums un ūdens... mums ir šausmīgi karsts laiks, ka nemaz ēst negribas un sanāk tik daudz kustēties, ka gribot negribot kājas katru dienu sāp, pat trakāk kā no rīta skriešanas... bet vispār regulāri tiek piekopts veselīga ēdiena princips, svaigs ēdiens un aktīvs dienas režīms, ne tikai sports, bet regulāras garas pastaigas :)

ine 3. maijs 2012 09:39

Nekādas īpašas diētas - ēdam veselīgi visa ģimene, plus fiziskās aktivitātes - sporta zāle, pastaigas, tagad jau sākam atkal badmintonu spēlēt, visur, kur iespējams, dodos kājām. Protams, sanāk grēkot, bet ar mēru :) Man jau labs "pieskatītājs" - vīrs, kurš kopš atgriešanās no Anglijas atguvis savu pirms pāris gadiem zaudēto figūru - mīnus 15 kg. Un jāsaka, ka tiešām ar sportu vien nebūs līdzēts cīņā ar kilogramiem, ir jāievēro attiecīga ēdienkarte. Tā mēs viens otru stutējam un iedvesmojam. Katrā gadījumā - pagājušajā vasarā mani bija par 4 kg vairāk, tāpēc pamazām, bet "ķepurojos" pretim savam mērķa svaram :) Ar baudu, ne ar mokām.

Noelle 3. maijs 2012 09:22

Labrīt! :)
Es nevarētu teikt, ka man ir kāda diēta, vienkārši atkal jau mēģinu atgriezties pie saviem ierastajiem, puslīdz veselīgajiem ēšanas paradumiem, jo ziemas laikā zināmu apsvērumu dēļ biju diezgan "izlaidusies" un rezultāts ir acīmredzams... 8-|

1 2

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā