Kad līdz sapņa piepildījumam atlicis tik maz

hiperkeri
hiperkeri 11. janvāris 2012 14:50
741

Vai Tu atceries,kad sapņoji tādu riktīgi lielu sapni? Vai Tu vispār atceries,cik sen vispār sapņoji?? Es esmu uz tā sliekšņa,kad sapnis kļūst par realitāti un,ne tikai pakāpeniski piepildās,bet tas jau kā fakts ir iezīmēts manā gada plānotājā. Jau nākošnedēļ. Precīzāk-sestdien.

 

 

Tas sākās jau ļoti sen-kad uzzināju,ka Metrapolitēnā Latvijas vārdu nes daudzi jo daudzi operas mākslinieki no Latvijas. Pirms pieciem gadiem es uzzināju,ka jau 10 gadus no Latvijas tiek atlasīti mūziķi,kas ārzemēs tūres veidā pārstāv mūsu mīļo zemīti,kuri paši spēlē klasisko repertuāru-baleta izrādes-to klasiskajās režijās (es principā iesaku iet uz operu,lai redzētu tieši klasiski režisētos darbus-oriģinālā-diemžēl Žagarkunga veidotās izrāžu režijas manu sirdi nav iekarojušas..varu vien tikai uzteikt viņa dūšu.)

 

Nu re,un tad,kad es to uzzināju,man bija tāds lepnums par viņiem visiem un ,protams,pēc laba parauga gribas arī līdzināties.Gribēju būt kā viņi-tur-orķestrī,pie labākajiem dejotājiem uz skatuves,labākajiem režisoriem,vēl-vislabākās mūzikas..

 

Bet es vairs neesmu KĀ viņi. Es tagad būšu VIŅU sastāvā:)


Tagad ir tāds lielais sagatavošanās periods,kad daudz klausos to,kas būs pašai jāspēlē.Pati arī cenšos visu-kā izrādē-pati sevī iestudēt..Bet,galvenais,kas man visvairāk patīk-katru reizi,kad es pacilāju savas notis-savus dārgumus-manī iekšā deg tāāāāda nepacietība būt nu jau prom no Latvijas un to visu jau piedzīvot. Pagaidām vēl nespēju to aptvert,bet ir tāda lidojuma sajūta kā pirms Ziemassvētku dāvanas:) Galva griežas-tur-ārzemēs-starp labākajiem-baudīt mākslu(pie tam,pati to radīt-vājprāts!!!! Super!)

 

Vienvārdsakot-man vaigi deg :)

 

Tad nu nepārdzīvojiet,ja mani šeit neredzēsiet līdz marta sākumam.Vien turiet īkšķus par mani,jo es izdzīvošu savu sapni:)

 

Vēlu to izdarīt arī Jums,mīļās!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pikadilija 12. janvāris 2012 21:18

super ka sapnji piepildas, bus jadomaa jauns ko iztenot :)

Ivetta 12. janvāris 2012 12:21

Prieks par Tevi, Hiper! :) (F) Lai Tev brīnišķīgs šis laiks!
Man rodas sajūta, ka mans pārmaiņu rats palēnām griežas. Vai uz labu vai sliktu nezinu, bet griežas.

smukaa 12. janvāris 2012 10:29

(Y) (hug)

hiperkeri 11. janvāris 2012 16:43

Un Tu arī-nepadodies! Uz priekšu! Vēl taču ir tik daudz no pasaules,ko gūt!:):)

mazaa raganina 11. janvāris 2012 16:42

(party)Izbaudi šo sapni līdz mielēm, līdz sirds dziļumiem un ar katru šūnu!!!!!!!!!
Skatījos pārraidi no Vīnes operas un man tā gribējās būt tur kā klausītājam!!!!Tā noteikti ir fantastiska sajūta būt starp labākajiem no labākajiem!!!!! :*

11. janvāris 2012 15:36

lai veicas! tas tiešam ir skaisti, kad sapni piepildas! tā turēt! (F)

kintijasieviesuklubslv 11. janvāris 2012 15:36

sākums Lielbritānijā - tas jau arī ir labi :)

hiperkeri 11. janvāris 2012 15:29

Paldies! Tas gan nebūs tieši Metrapolitēnā-tas bija piemērs par to,kā latvieši MĀK nest LATVIJAS vārdu pasaulē.Es gan sāku ar tūri pa visiem lielākajiem Lielbritānijas teātriem:)Bet-līdz Metrapolitēnam arī vēl ir jāaug:) Ar kaut ko taču ir jāsāk:)

kintijasieviesuklubslv 11. janvāris 2012 15:25

Es tāa priecājos par tevi! Malacis, ka uzdrīkstējies ne tikai sapņot, bet arī piepildīt sapni! Ceram uz fotoreportāžām no Metropolitēna! Parādi visiem tur klasi!