Kā tikt pie vīra??

hiperkeri
hiperkeri 23. septembris 2015 10:32
4032

Sveikas, manas dāmas! Un sveikas arī skaistās, plaukstošās, jaunās dūdiņas, kas varbūt caur māti gūgli šo pašu jautājumu ir ierakstījušas, jo vairs nezina, kā 21. gadsimtā atrast pienācīgu otro pusīti :D

Es caur jokiem, kā vienmēr, bet uz cietu patiesību :)

Īsumā - var arī šādi :D

1) Ja esi pietiekami izmisusi, vari meklēt laimi arī iepazīšanās portālos, teikšu, kā ir - tur rakt var randiņam, ne kam vairāk, man viena draudzene ir kā enciklopēdija otrapuse.lv randiņos, vienīgais, ko es varu darīt - riktīgi pasmaidīt. Vienmēr viņas randiņstāsti man garantē ārkārtīgi pozitīvu vakaru :D

2) Randiņš. Esi mēģinājusi nu tā, nu PIETIEKAMI seksīgi saģērbties un sakrāsoties? Nu tā, ka nemaz, nemaz vairs neatgādini sevi? :D Varu derēt, uz ielas VISI vīrieši būs tavi, tikai problēma, kā viņus pieturēt, lai otras šādas dūdiņas dēļ viņi savu galvu nepārgriež vēlreiz? :D Man ir panaceja! Tīra patiesība! Vislabāk randiņu sarunāt pēc darba vai studijām. Un vislabāk - vilkt kaut ko tādu, kas pie fiziskām formām galīgi nepiesaistīs :D Izmēģināts, un, ou, kā šis darbojas! Īsts afrodīzijs :D Šajā gadījumā vīriešiem TIEŠĀM ir jāpieliek fantāzija pie tā, kas Tev notiek no kakla uz leju :D :D (pirmā pakāpe, kur vīrietim jau ir jāsāk domāt :D)

Protams, drošs variants ir kino un romantiskās vakariņas?

Ko es teikšu? Pēc četrarpus  gadu kopdzīves es varu droši un godīgi atklāt, ka neatceros pilnīgi neko no filmas :D Toties es atceros visu no vakariņām! Atslēga, lai viss izdotos - šmurgāties pie šķīvja, cik iespējams. Tad ir garantija, ka kopdzīvē (redzi, te jau viss velk uz ilgtermiņa attiecībām! ;) ) ļaunāk nu TIEŠĀM nebūs :D Drīkst vaļsirdīgi izrunāties pilnīgi par visām tēmām, kas interesē, un arī neinteresē. Vismaz garantēts, pat ja uz pirmo randiņu čalis neliekas īstais, vismaz nebūs tā neomolīgā klusuma, kas griež ausīs. Un, pat ja šis ir no tiem briesmīgajiem randiņiem, kāpēc to neizveidot par vienu vareni briesmīgu randiņu? Nu tiešām, ļaunāk uz priekšu TIEŠĀM nebūs :D

Un, lai arī izvairītos no mokoša klusuma pēc randiņa, vai cerībām jau pēc pirmā skūpsta (nu lēnāk!!! Tu nupat tikai ar viņu satikies neformālā gaisotnē! Vēl TIK daudz potenciālās slepkavas informācijas ir jāizvelk!), droši, mēģini izmežģīt potīti. Ticiet man, ir ĻOOOOTI viegli izmežģīt kāju arī uz līdzenas vietas! Man tas ir izdevies pat vairākas reizes!

3) Ja ir noticis reāls brīnums un kaut kas jūs abus tur turpināt randiņot, pārāk nepārdzīvo! Gan jau arī turpmāk šis pats brīnums jūs uzturēs :) Es dzīvoju ar domu - ja būs lemts, viss nostāsies vietās arī bez tavas psihošanas :D Cik lietu noraudāts, un kam tas viss? Nu, ne šoreiz :D Dzīvo patiesi - nebaidies parādīt savu matu patieso tekstūru, savu īsto sejas krāsu, un arī tavu bļodiņu izmērs būs īstais, jo - kam jānotiek, notiksies! :) Tā kā nav vērts par sevi kautrēties un mulst, jo ES TAČU ESMU FABOLOUS! :) Un tas ir jāieprogrammē sevī, skaidrs? :)

4) Un, ja jau es esmu FABOLOUS, tad pilnīgi noteikti nav jāuztraucas, ka manējam (nu jau :D) varētu galva iet citā virzienā! Skaidrs! Viņam vajag tikai un vienīgi mani!

5) Nebaidies atzīt, ka esi traka. Mēs visas esam trakas! Un kas to neatzīst, MELO. Mēs visi bez izņēmuma esam traki, bet no tiem, kas to neatzīst, tik tiešām jāsāk vairīties un baidīties. Trakums dara brīvu. Un nepiespiestu. Un sasodīti pievilcīgu.

6) Kad kāds laiks ir pagājis un abi esat attapušies jau dzīvojot kopā (bet vispār to nevajag sasteigt. Kā jau es teicu - tajos vīriešos varētu būt kāds killeris iekšā, vai, vēl ļaunāk - viņa vecpuišu panniņa, kur var pagatavot precīzi 1 maltīti 1 cilvēkam), nebaidies sava viedokļa. Jo tikai caur taisnību un patiesību rada konkrēta ilūzija un skaidrība par to, ko konkrētais cilvēks grib.

7) Ja Tu satiecies, lai atrastu vīru, nevis boifrendu vai mīļāko, tad Tev tāds arī pienākas! Viņi ir sasodīti slideni un izvairīsies no dažādām konfrontējošām situācijām, bet, ja Tu ZINI, ka nesatiecies tikai kārtējo attiecību krāšanas pēc, tad dari zināmu, ka te būs laulības un punkts! Ja neplānojat nākotni (ja tas ir tas, ko vēlies) kopā, tad mierīgi sakrāmē čemodānu un brauc pie mammas padzīvot. Sievietes mūsdienās ir solidāras un nebaidies dzīvot SAVU dzīvi, paliksi pie draudzenes  vai mammas vai savā pirmsattiecību ligzdiņā. Tikai skaidri darot zināmu, ko Tu gribi - to Tu arī saņemsi! Un vīriešiem arī ir jādod laiks un vieta apdomāties. Ja nedod, sākas podi. Jums abiem vajag paša laiku, lai nodarbotos ar savām lietām. Piekopsim individualitāti, lai nesaplūstu pārsaldā konfekšu tūtā, no kuras rodas ar dzīvi neapmierināti tantuki un onkas, kas sāk nelabi ost.

8) Un dzīve pati dos Tev vīru.

Vai nu konkrētais saņems visas savas drosmes un vīrietības paliekas (kas jau 21. gadsimta nākotnē draud, reāli puiši vēlas krāsoties par sievietēm, būt sievietes vai būt geji? Te jāsaka paldies Latvijas postsociālisma garam, ka neesam tik `progresīvi` kā Amerikā, kur jau augstāk minētās tendences diezgan daudz ir izpletušās..) un Tu būsi līgava (sāc plānot kāzas, jess) vai arī beidzot dzīve Tev piespēlēs kādu Tevis cienīgu vīru :) Jo dzīvē viss notiek kā jānotiek :)

Un arī es esmu izgājusi daudz kam cauri, visi sapņu prinči izrādījušies narcisi vai šie slēptie trakie, un dzīvē viss tomēr nav kā grāmatās aprakstīts, tādēļ arī es varu pacelt glāzi burbuļojošā, atkal apbrīnot savu gredzenu (jo to jau tās sievietes dara - apbrīno spīguļus :D) un novēlēt arī tām meklējošām, vai jau atradušām - lai skaista dzīve! Viss tomēr ir sasodīti vienkārši un skaisti :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 24. septembris 2015 11:16

:)(Y)

Susurēns 24. septembris 2015 09:46

Sievietēm, kuras vēlas par šo tēmu parakties dziļāk, iesaku izlasīt I.Blūmas grāmatu "Latvietes karma" ;) Tur galvenā atziņa ir tāda, ka lai atrastu vīru, ir jāatbrīvojas no visiem pagātnes "enkuriem" , jāsasniedz īpašs dvēseles stāvoklis un jāļauj riņķot īstajai enerģijai :)

Linduchy 23. septembris 2015 17:47

Paceļam glāzīti un izbaudam burbuļojošo prieku kopā ar tevi un tavu spīguli pirkstā :) (Y) (F)(party)

Kerstyna 23. septembris 2015 17:16

(Y) ļoti hiperkeriski :) Un forši un lietderīgi ;)

Nikte 23. septembris 2015 17:03

(F)(F)(F)

Ciao 23. septembris 2015 11:00

7 punkts ir tāda laba patiesība.

Bet būtība vīra tips un vīrieši, kas negrib precēties bet dzīvot sev ir atpazīstami diezgan ātri. Šajā visā kategorijā ir vēl viens negants tips, ko dzirdu no draudzenēm, vīrieši kas reiz šķīrušies, lūk tie meklē sev nevis sievas bet zeķu mazgātājas un siltas pusdienas... tāpēc taisnībā ir faktā spēlēt atklātam kārtīm no sākuma un nebaidīties tikai tāpēc, ka viņam ir skaistas acis, pasakot ko domā tās pazaudēt... dzīve ir gana īsa, lai dzīvotu to ar cilvēku, kas nemīl sievieti, TĀ PA ĪSTAM.