Kā seksa laikā palielināt orgasma skaitu?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. janvāris 2015 00:00
4494

Vai zināji, ka sievietes visseksīgākās un vieglāk pavedināmās kļūst 14. dienā pēc mēnešreizēm? Izmanto bioloģiskos organisma procesus savā labā. Iegūsti tik orgasmus, cik vien vēlies!

 

Pētījumi atklāj, ka sievietes daudz vairāk koķetē ar vīriešiem un izceļ savu seksualitāti ap 14. dienu pēc mēnešreizēm. Sievietes pat ģērbjas daudz iekārdinošāk un pievilcīgāk. Vīrieši nespēj palikt vienaldzīgi. Bet daudzas sievietes tieši šajā periodā mīlējoties jūt arī daudz lielāku baudu.

 

Protams, šīs aizkulises tev nav jāatklāj savam vīrietim. Lai tas paliek tavs sievišķīgais, mazais noslēpums. Tu vienkārši smaidi un baudi.

 

Tāpat seksa pētnieki uzsver – jo vairāk gultā būs variāciju, jo lielāks skaits orgasmu. Tika atklāts, ka sievietes, kuras seksa laikā neklīrējas un pilnībā ļaujas tikai vīriešu iegribām tikai apmēram 50 % gadījumu izbauda īstu orgasmu. Otrā pusē gadījumu tas tiek tēlots. Bet, ja pāris veic vismaz trīs dažādas aktivitātes guļamistabā (vēl bez paša dzimumakta veic arī orālu un manuālu stimulāciju) sievietes orgasmu bauda vismaz divas reizes biežāk, nekā tās, kas neklīrējas. Tas ir tādēļ, ka, stimulējot klitoru, pamatīgi paātrinās asinsrite sievietes dzimumorgānu rajonos. Tie ir daudz jutīgāki un baudas augstumus sasniegt tad ir daudz vieglāk.

 

Izmēģiniet pozas un pat lomu spēles, lai sekss būtu daudz dažādāks. Vari iedvesmoties no kādas roka zvaigznes vai pat bibliotekāres. Pētnieki gan atkal un atkal uzsver – jo vairāk tiks aizskārti sievietes jutīgie punkti, jo kaislīgāka viņa kļūs un beigās no tā tikai abi būsiet ieguvēji.

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādi ir jūsu pikantie triki, lai bauda seksa laikā kļūtu vēl lielāka?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 17. janvāris 2015 09:04

Vispār jau pareizāk būtu 14 dienas PIRMS mr, jo 14 pēc MR tas attiecas tikai uz tām, kurām ir 28 dienu cikls.

Bet nu sex ir labs, sex ir labs.... :)

Kerstyna 16. janvāris 2015 19:33 Shalako

Man prieks, ka esmu ko labu ieteikusi. Par Rebeku... jā, to ir vērts izlasīt.

vecsprofils 16. janvāris 2015 18:50 Rebeka

Tā gan, biju arī pārsteigta! Sākumā domāju, ka riktīga "femme fatale", a izrādījās īsta čūska! :D

Rebeka 16. janvāris 2015 18:02 Shalako

Jā, protams esmu lasījusi šo romānu, tā dēļ arī man ir tāds vārds, jo omei viņš ļoti patika. Man arī patīk, esmu arī filmu redzējusi (ļoti,ļoti veca). Vienīgi, nu tā Rebeka nav nekāda labā :D

Linduchy 16. janvāris 2015 17:59

Nu okei, pierunājāt...ja reiz jāiedvesmojas no bibliotekāres, tad jau jābrauc "iesvētīt" Gaismas pils :D

Nikte 16. janvāris 2015 17:57 KRX

(Y)ROFLROFLROFL

KRX 16. janvāris 2015 17:42

Un nemaz nav nekas no Top-Shop?!? Nav ne brīnummatrača, ne brīnumbikšu?!?! (emo)

vecsprofils 16. janvāris 2015 16:34 Kerstyna

Starpcitu, izlasīju Lēdijas Čaterlejas mīļāko, ļoti laba grāmata. Tagad skatos arī to franču filmu... ;)

Rebeka, ja tu lasi, tad izlasīju arī to leģendāro grāmatu "Rebeka", iesaku, nu tik neparasts sižets, galvenais, ka Rebeka ir tur...ārpus... nu, vārdu sakot, izlasi noteikti :)

Nikte 16. janvāris 2015 11:19

Galvenais kvalitāte,nevis kvantitāte! ;) Savādāk būs ka vienai ārzemju sievietei,kurai orgasms sākās un negribēja beigties,kamēr šo aizveda uz slimnīcu :XROFL

Kerstyna 16. janvāris 2015 09:55

Nezināju, ka orgasmu skaitam ir tiiik liela nozīme.... lai visus spēkus veltītu tikai tam. Un, ja nu man nx orgasmi minūte nav pats svarīgākais?
Manuprāt klīrība mazās devās ir pat pikanta.

vecsprofils 16. janvāris 2015 00:29

Ooo ;) pikanti!