Kā pieņemt pareizo lēmumu? Parunājam>>

Autors: sandijasieviesuklubs, 2012. gada 27. aprīlis, 00:00:00
Kā pieņemt pareizo lēmumu? Parunājam>>

Es zinu, ka daudzām jo daudzām sievietēm ir grūti pieņemt pareizos lēmumums savā dzīvē - šķirties vai palikt kopā ar nemīlamu vīru, strādāt darbu, kurš riebjas, pamest dzimteni un meklēt laimi citur, ļaut pasaulē ienākt bērnam vai taisīt abortu  - šis saraksts ir bezgalīgs, bet atkarībā no izdarītās izvēles tiek noteikts tālākais liktens un kaldināta dzīve.

Bieži vien jūtamies apjukušas šo izvēļu priekšā, prasām padomu, dodamies pat pie zīlniecēm, bet tādas īstas skaidrības, vai izdarījām pareizi, vienalga nav. Esmu redzējusi, kā cilvēki šādi mocas gadiem, un arī pati neesmu nekāds izņēmums.

Kā tad saprast - kādu lēmumu pieņemt?

Vakar man bija ļoti interesants reiki seanss pie Ilzes Pavasares Sieviešu klubā - mēs spēlējāmies ar lellītēm! Izklausās spocīgi, bet īstenībā bija baigi forši, kā bērnībā. Šajās rotaļās es ieraudzīju kādu ļoti interesantu shēmu - kas tad es īsti esmu? no kā sastāvu? kādas psihes daļas piedalās manā ikdienas dzīvē?

{smallpic:1}

Ko Tu redzi bildē - jaunu vai vecu sievieti?

Proti, mūsos katrā iekšā sēž gan bērniņš, gan pusaudzis, gan pieaugusī. Visu mūsu pieredžu summa. Nav jau tā, ka bērns ir kaut kur pazudis, tas turpat vien ir un prasa savu, tāpat, padomājam labi, vai esot jau brieduma gados, vienmēr pieņemam nobriedušus lēmumus? Un kur palicis mūsu pusaudžu gadu dumpinieciskums? Vai patiešām izgaisis bez pēdām?

Iesaku izmēģināt vienu shēmu, ja nākas par kaut ko dzīvē izšķirties - kura no personības daļām piedalās šī lēmuma pieņemšanā?

Meitene: Es to GRIBU GRIBU GRIBU! DODIET DODIET MAN!

Pusaudze: Man to VAJAG un es to DABŪŠU, vienalga ko tas man prasītu!

Pieaugusī: Priekš KAM man to vajag? KO es ar to darīšu?

Pareizo lēmumu pieņems viņas visas trīs kopā, tomēr padomā, vai ikdienas dzīvē kāda no viņām nedominē? Vai neesam bērnišķīgi kaprīzas? Vai ietiepīgas kā padsmitgadnieces? Varbūt pārāk nopietnas un pienākumu atbildības sloga nospiestas kā pieaugušās?Vai kaut kur dziļi sirdī nesēž ievainota maza meitene vai dusmīga pusaudze?

Padomāsim par to!

Šodienas sarunas par visu, kas uz sirds -tepat komentāros, pievienojies!