Kā pēc dzimšanas datuma noteikt dzīves uzdevumu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. oktobris 2017 09:57
2599

Pastāv vairāki veidi, kā sasaistīt Taro arkānus ar dzimšanas un citiem datiem. Ar skaitļu palīdzību tu vari uzzināt vairāk par svarīgākajiem arheotipiem un enerģijām, kuras valda tavā dzīvē, kā arī talantiem un ieteicamajām darbības jomām.

  1. Uzraksti savu dzimšanas datumu – diena, mēnesis, gads. Piemērs – 26.12.1978.
  2. Ja esi dzimusi laika periodā no 23. – 31. datumam, no datuma atņem skaitli 22. Piemērs – 26-22=4
  3. Pieraksti mēneša ciparus. Piemērs – 12.
  4. Saskaiti visus gada skaitļus. Piemērs – 1+9+7+8=25
  5. Ja summa ir lielāka par 22, atņem no tās skaitli 22. Piemērs – 25-22=3
  6. Saskaiti kopā dienas, mēneša un gada skaitļu summas. Piemērs – 4+12+3=19
  7. Ja iegūsti rezultātu lielāku par 22, atņem no tā skaitli 22.
  8. Skaitlis, kuru iegūsi aprēķinā, norādīs uz tavas dzīves uzdevumu.

Skaitļu skaidrojums

1 – Mags (brīnumdaris)

Tavs dzīves uzdevums ir sniegt cilvēkiem informāciju, palīdzēt ar gudru padomu un caur vārdiem veidot harmoniju un skaistumu. Saruna ar tevi var atstāt dziļas pēdas cilvēku sirdīs, jo tu ar saviem vārdiem spēj patiesi aizkustināt cilvēku dvēseles stīgas. Tev ir jāiemācās sevi pieņemt un jāstrādā pie sevis pilnveidošanas, jāuzlabo saskarsme ar apkārtējiem, kaimiņiem, ģimeni un kolēģiem.

Ieteicams izvēlēties profesionālo darbību, kura ir saistīta ar runāšanu un informāciju – gan mutiskā, gan rakstiskā ziņā (žurnālistika, rakstniecība, tulkošana, psiholoģija, ezoterika).

2 – Priesteriene

Tavs dzīves uzdevums ir izzināt savu iekšējo pasauli, iemācīties sadzirdēt savu intuīciju un strādāt ar lielu informācijas apjomu. Ieteicams veltīt savu uzmanību dabas zinātnēm, dabai, dzīvnieku aizsardzībai. Centies saprast cilvēkus, palīdzēt tiem, kas ir nomaldījušies no ceļa. Bērnu audzināšanā tev ir ieteicams būt labai, gudrai un taisnīgai. Attiecībās ar vecākiem tev ir jāuzņemas rūpes par māti.

Ieteicamās darbības jomas – ekoloģija, psiholoģija, medicīna, noslēpumainu zināšanu mācīšana, analītika, diagnostika.

3 – Valdniece

Tavai uzmanībai ir jābūt pievērstai skaistumam, kultūrai un mākslai. Atklāj sevī sievišķību. Tev ir jāpievērš īpaša uzmanība gan savam, gan tuvinieku izskatam, jārūpējas, lai mājoklis būtu kārtīgs un skaisti iekārtots. Tev ir jāparūpējas, lai tava ģimene dzīvotu harmonijā un pārticībā. Veidojot karjeru, lai nodrošinātu pārticību, centies rast vidusceļu, lai līdzsvarotu materiālās un garīgās vērtības. Tavas dzīves virsuzdevums ir kļūt par māti gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Dzemdē un izaudzini bērnus. Izveido mākslas priekšmetu vai kultūras šedevru – kaut ko tādu, kas turpinās dzīvot arī pēc tevis.

Ieteicamās profesijas – stiliste, interjera dizainere, māksliniece, juveliere, mākslas vēstures eksperte, audzinātāja vai vienkārši izcila māte.

4 – Valdnieks

Tavs dzīves uzdevums – pierādīt sevi profesionālajā darbībā. Tev ir jākļūst par saimnieci ne tikai savā mājoklī, bet arī dzīvē. Tev ir jāiemācās uzņemties atbildību par to, ko tu dari, un par tiem, kas atrodas tavā pakļautībā. Tev ir jānosprauž mērķi un jāsasniedz tie, jāizveido pareiza attieksme pret varu. Tev ir jāiemācās atšķirt patiesās vēlmes no viltus. Ļoti svarīgi iemācīties nepakļaut vīrieti sev, apprecēties un dzīvot harmonijā ar partneri.

Ieteicamā darbība – uzņēmējdarbība, vadīšana, administrēšana, militārais dienests.

5 – Priesteris

Tev ir visas iespējas kļūt par gudru, taisnīgu un interesantu skolotāju. Tavs dzīves uzdevums ir iegūt informāciju un nodot šīs zināšanas tālāk, veikt zinātnisko pētniecību, pētīt pasaules tautu vēsturi un viņu tradīcijas, kopt un nodot tālāk savas ģimenes tradīcijas.

Ieteicamās darbības jomas – izglītība, vēsture, filozofija, sociālo kustību vadīšana, zinātniskā pētniecība.

6 – Mīļākie

Tavs dzīves uzdevums – iemācīties izvēlēties ar sirdi, pieņemt patstāvīgus lēmumus, balstoties savā izvēlē. tev ir jāmīl ar visu sirdi un katru ķermeņa šūnu. Tev ir jāiepazīst visas mīlestības puses – mātišķo, seksuālo un kaislīgo, garīgo un platonisko. Tev ir jāatrod ideāla mīlestības recepte attiecībās ar partneri, lai veidotu harmonisku mīlas saikni. Ļoti svarīgi tev ir iemācīties nedalīt cilvēkus pēc materiālā, sociālā vai tautiskā principa, jo katrs cilvēks ir pelnījis mīlestību un laimi.

Ieteicamās darbības jomas – medicīna, teātris, jurisprudence. Vai arī vienkārši mīloša sieva.

7 – Kaujas rati

Tev ir jāmaina pasaule tev apkārt ar savām veiksmēm, profesionālajiem sasniegumiem un atzinību. Tu nekādā gadījumā nedrīksti būt pelēkā pele un slēpties aiz grīdlīstes. Taviem sasniegumiem ir jābūt redzamiem apkārtējiem. Mācies dibināt kontaktus, strādāt ar lielu informācijas apjomu, esi aktīva un mobila, bet ne haotiska. iemācies pateikt “nē” tam, kas traucē rezultātu sasniegšanai, un tiem, kas izmanto tevi.

Ieteicamā darbības joma – uzņēmējdarbība, transports, saskarsme ar cilvēkiem, cilvēku un kravu pārvadājumi, militārā joma, politika.

8 – Tiesa (Temīda)

Tavs dzīves uzdevums ir taisnīguma saprašana, rūpes par to, lai tiktu ievērotas citu cilvēku tiesības. Tu nedrīksti ignorēt gadījumus, kad notiek netaisnīga rīcība pret kādu personu. Tu nedrīksti slēpt galvu smiltīs, kad kāds blakus cieš. Tev ir jāiemācās uzņemties atbildību par savu rīcību. Tev ir jāapzinās savas rīcības sekas – ko sēsi, to pļausi. Tev ir jāiemācās būt izturīgākai, jāsaglabā dvēseles līdzsvars.

Ieteicamā darbības joma – tieslietas, cilvēktiesību vai dzīvnieku tiesību aizstāvēšana. Jomas, kuras ir saistītas ar dokumentu noformēšanu, kas prasa īpašu uzmanību un precizitāti.

9 – Vientuļnieks

Tavas dzīves uzdevums – garīgā attīstība, darbs ar sevi, sevis pilnveidošana, gudrību un pieredzes apgūšana, zināšanu nodošana tālāk. Tev ir jāmācās no citu kļūdām, cienot iepriekšējo paaudžu pieredzi. Tev ir ieteicams pētīt senas kultūras un tradīcijas. Izturies ar īpašu cieņu pret veciem cilvēkiem, palīdzi tiem.

Ieteicamā darbības joma – izglītība, ezoterika, filozofija, zinātne, vēsture, sociālais darbs.

10 – Laimes rats

Iemācies pareizi rīkoties ar naudu un atrodi līdzsvaru starp garīgo un fizisko pasauli. Ielāgo, ka pastāvība ir tikai nāvē, bet dzīvē viss ir pakļauts pārmaiņām. Tavs dzīves uzdevums ir materiāli nodrošināt sevi un savu ģimeni, kā arī materiālā palīdzība apkārtējiem. Tu nedrīksti veikt negodīgas finanšu darbības vai dzīvot uz cita rēķina. Uzmanies ar azartspēlēm! Tev ir jāsaprot, ka karmiskie parādi ir jāatdod. Tava rīcība pie tevis atgriezīsies. Pievērs uzmanību situācijām, kuras atkārtojas – mācies no tām, labo savas kļūdas.

Ieteicamās profesijas – finanšu joma, ekonomika, banku sektors, uzņēmējdarbība, grāmatvedība.

11 – Spēks

Tev dzīvē ir divi uzdevumi – rūpes par savu fizisko ķermeni un patiesa mīlestība. Tev ir jānodarbojas ar sportu, jāuztur ķermenis labā formā, kā arī jāpalīdz citiem šajā darbā. Jāattīsta sevī spēks un drosme, jāpārvar bailes un jāiemācās aizsargāt savus uzskatus. Esi tāda līdere, kurai cilvēki labprāt seko. Tev ir jāsaprot, ka mīlestība ir garīgā un fiziskā aspekta sintēze. Sekss bez jūtām un jūtas bez seksa – neveido pilnvērtīgas attiecības starp pāri.

Ieteicamā darbības joma – militārais dienests, sports, masāža, iepazīšanās un attiecību veidošanas konsultācijas.

12 – Māceklis

Tavs uzdevums ir iemācīties kontrolēt savas emocijas un pārdzīvojumus, atbrīvoties no bailēm un iegūt pārliecību par saviem spēkiem un spējām. Tev ir jāiemācās novērtēt situāciju no dažādiem aspektiem, attīstot daudzpusīgu redzējumu uz lietām. Tu vari attīstīt savu smalko spēju just pasaules, mūzikas vai cilvēku dvēseles skaistumu. Tev ir jāiemācās upurēt kaut ko cēla mērķa labad. Un ļoti svarīgi – šajā ziedošana sprocesā nepadarīt sevi par upuri. Tev nav ieteicama aizraušanās ar alkoholu un narkotiskām vielām. Tiec vaļā no kaitīgiem ieradumiem un palīdzi citiem atkarībniekiem.

Ieteicamais darbības loks – zinātne, psiholoģija, filozofija, māksla.

13 – Nāve

Tavs dzīves uzdevums ir iemācīties mierīgi un pareizi reaģēt uz pēkšņām izmaiņām dzīvē. Tev ir jāiemācās atlaist vecas un nokalpojušas lietas, jāattīra gan iekšējā, gan ārējā telpa. Tev ir jāattīsta sevī altruisms, jāpalīdz cilvēkiem grūtās situācijās bez savtīga nodoma. Tu nedrīksti ignorēt citu cilvēku ciešanas, mēģini palīdzēt.

Profesijas – medicīna, veterinārā medicīna, sociālais darbs, glābšanas dienests, kaskadiere.

14 – Mērenība

Tavs dzīves uzdevums ir harmonijas ienešana apkārtējo cilvēku dzīvē. Tev ir jāatrdod līdzsvars starp iekšējo un ārējo pasauli. Ļoti svarīgi tev dzīvē iemācīties visu darīt savlaicīgi. Mācies rast kompromisus un zelta vidusceļu jebkurā situācijā. Tev ir lieliskas iespējas kļūt par vienojošo elementu dažādu cilvēku grupā – iepazīstināt un apvienot viņus.

Profesijas – vidutāja, miera uzturētāja, sociālā darbiniece, gide, pavadone, dziedniece.

15 – Sātans

Tev ir daudzi un sarežģīti uzdevumi dzīvē. Tev ir jāiemācās kontrolēt savu enerģiju un pareizi to pielietot. Tiec vaļā no kārdinājumiem un atkarībām, kuras savažo tevi. izvairies no kriminālās pasaules un melnās maģijas. iemācies vadīt seksuālo enerģiju, saproti tās nozīmi. Kļūsti par prasmīgu un juteklisku partneri. Tev var piemist dziednieciska enerģija un ezotēriskas spējas, tāpēc ir svarīgi iemācīties pareizi attiekties pret šo dotumu. Izmanto savu enerģiju, lai palīdzētu cilvēkiem.

Profesionālās darbības joma – uzņēmējdarbība, dziedniecība, ezotērika, izklaides industrija, psiholoģija.

16 – Brūkošais tornis

Tavs dzīves uzdevums ir būvēt. Būvēt savu dzīvi, raksturu, māju utt. Bet pats galvenais – ir jāiemācās atstāt pagātnē to, kas ir izsmelts, kas traucē virzīties uz priekšu. Jāļauj jaunām lietām ienākt dzīvē. Sākot būvēt kaut ko jaunu, jāiemācās novest darbu līdz galam un atlaist no savas dzīves jau pabeigtus projektus. Lielākā kļūda, kuru tu vari pieļaut savā dzīvē, ir tiekšanās uz stabilitāti un nevēlēšanās kaut ko mainīt, izmantojot vecos un pierastos paņēmienus.

Ieteicamais darbības lauks – administratīvais darbs, arhitektūra, programmēšana, organizācijas ar plašu filiāļu tīklu, būvniecība.

17 – Zvaigzne

Tev noteikti ir jāattīsta savs mākslinieciskais un radošais talants. Pieej radoši pie jebkuras problēmas risināšanas. Izjūti skaisto. Tev ir jāpiepilda šī pasaule ar skaistumu. Nav svarīgi, kādā tieši formā šis skaistums izpaudīsies – mūzikā, glezniecībā vai interjera dekorēšanā. Tu vari būt lieliska draudzene. Draudzība tavā dzīvē vienmēr būs īpašā statusā.

Ieteicamās profesijas – māksliniece, mākslas zinātniece, astroloģe.

18 – Mēness

Tavs uzdevums ir atbrīvoties no bailēm, šaubām un strādāt pie intuīcijas un iztēles attīstīšanas. tev ir jāiemācās saprast sevi, saskatīt zīmes, kuras tev sūta zemapziņa. Jomas, kurās tev būtu ieteicams ieguldīt savu enerģiju – mājokļa iekārtošana, kulinārija, rūpes par bērniem un tuviniekiem. Tev ir jārūpējas par komfortu mājoklī. Jādara viss, lai citi cilvēki tavā sabiedrībā justos ērti un omulīgi. Tev ir jāapmierina viņu alkas pēc dvēseliska siltuma. Tu esi tā, kurai būtu jāpievērš uzmanība harmonisku attiecību uzturēšanai darba kolektīvā. Tu nedrīksti ignorēt citu cilvēku jūtas, izturēties pret tiem sausi un formāli, kā arī radīt nekārtību.

Tu vari īstenot savu potenciālu, izvēloties pavāra, psihologa, ārsta, padomnieka, astrologa, gaišreģa profesiju. Bet vari arī izvēlēties mājsaimnieces lomu, rūpējoties par mājas siltumu un harmoniskām attiecībām ģimenē.

19 – Saule

Tavs dzīves uzdevums ir kļūt par sauli pašai sev un tikai pēc tam citiem – sasildīt, palīdzēt, iedrošināt un uzlādēt ar optimismu. Tev ir jāizveido pareizs pašvērtējums, kritiski izvērtējot sevi – kaut kur pa vidu starp egocentriskumu un pašiznīcinošu vērtējumu. Attīsti sevī pateicību, laipnību, godīgumu, pieklājību. Tev vajadzētu atteikties no tieksmes uzzināt, ko par tevi domā citi.

Tev atbilstošās darbības jomas – politika, vadošs darbs, radošas profesijas.

20 – Pastarā tiesa

Tavs uzdevums ir izveidot un uzturēt harmoniskas attiecības ģimenē, palīdzēt vecākiem un radiem. Tev ir jāuzzina vairāk par ģimenes vēsturi, savu dzimtu un nodot šo informāciju nākamajai paaudzei. Vēl viens uzdevums – personīgo vērtību sistēmas izveide, kuras pamatā būtu visuma taisnīgums un humānisms. Taču tu nedrīksti uzspiest savas vērtības citiem ar varu – brutāli un fanātiski.

Piemērotākās profesionālās jomas – vēsture, psiholoģija, ģimenes ārsts, tieslietu sistēma.

21 – Pasaule

Tev ir jābūt atvērtai visam jaunajam, neparastajam, svešajam. Tev ir jāiemācās būt tolerantai un saprotošai attiecībā pret dažādu kultūru tradīcijām un sociālo slāņu īpatnībām. Vēl viens uzdevums – tev ir jāizveido harmoniska vide ap sevi, lai sasniegtu apmierinājumu. Tavas dzīves uzdevums ir darbs ar ārzemniekiem – ar mērķi apvienot dažādas kultūras, citu tautu vēsturisko tradīciju izpēte, valodu apguve, jaunumu ieviešana dzīvē.

Piemērotākais darbības lauks – tulkošana, filoloģija, tūrisms, kultūras izpēte, mūsdienu tehnoloģijas.

22 – Āksts

Tavs dzīves uzdevums ir darbs ar bērniem, jaunu un neparastu lietu izveide, ceļošana. tev noteikti ir jāņem iniciatīva savās rokās, jārīkojas ar entuziasmu, spontāni, viegli un priecīgi skatīties uz dzīvi. Apkārtējiem cilvēkiem tev ir jāsniedz prieks, jāsaglabā sevī nedaudz bērnišķības, saglabājot attiecības ar savu iekšējo bērnu visas dzīves garumā. Tev ir jābūt atklātai un atvērtai visam jaunajam un neparastajam.

Ieteicamais darbības lauks – bērnu audzināšana un izglītošana, humors un tūrisms. Tev ir iespēja ieviest kaut ko jaunu un neparastu jebkurā profesionālajā jomā, kurā izvēlēsies darboties.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā