Kā NEcopēt vīrieti!

Ardlem
Ardlem 29. septembris 2015 14:46
4193

Ja ne gluži katras, tad lielākās daļas mazu meiteņu viens no sapņiem droši vien ir par - kāzām. Romatisku pasākumu, kas ietver skaistu kleitu, krāšņu vidi un, protams, sapņu vīrieti blakus. Nu lūk, un lai atrastu šo sapņu vīrieti, sievietes bieži vien sadara arī dažādas nerātības. Es neesmu izņēmums :D Tātad - mana vīriešu pieredze jeb - no kādām kļūdām derētu izvairīties manām meitām :)

1. Neuztvert vīrieti kā glābiņu no visām problēmām. Reiz tais tālajos savos padsmit, es iepazinos ar kādu vīrieti. Mēs kādu laiku satikāmies, līdz pēc pamatīga strīda ar manējiem, kas iebilda mūsu attiecībām, es aizbēgu no mājām un mēs apprecējāmies. Kļūda! Kļūda! Kļūda! Nekur tālu jau no savējiem es neaizbēgu, ja nu vienīgi no saviem sirdssapņiem... Mana laulība izbeidzās pēc apmēram 11 gadiem /tik ilgi man pietika pacietības/ un ieguvumi - četri brīnišķīgi bērni un pieredze vardarbīgās un atkarīgās attiecībās. 

2. Nezaudēt veselo saprātu un neļaut sakarināt makaronus uz ausīm jeb - draudzenēm reizēm mēdz būt taisnība, novērtējot tavu iecerēto. Mums, sievietēm, ir kāds mīļš, tomēr briesmīgs paradums - noticēt. Noticēt, ka vīrietis tiešām nonesīs zvaigznes no debesīm un uzcels paliekošu gaisa pili jūrmalas smiltīs.... Ko paliekošu šis vīrietis man atstāja gan - manu mazo meitu. Tomēr zvaigznes palika debesīs un smilšu pili drīz vien aizskaloja jūras viļņi... 

3. Dot sev laiku. Ielekt no vienām attiecībām citās nav prāta darbs. Lai kā gribētos blakus otru, lai kā ilgotos pēc mīļuma, tomēr ir vajadzīgs laiks sev, lai saprastu, kas es īsti esmu, ko es īsti gribu? Un tad var būt arī tas pārsteidzošais atklājums - ei, bet man ir labi pašai ar sevi un tā nemaz īsti to otru ikdienā blakus negribas! 

4. Nepaļauties uz "tantiņu" teikto un pārējiem "mistiskiem" pareģojumiem. Pēc laulības izjukšanas, es kādai astroloģei lūdzu izveidot savu astroloģisko karti. Viņa to izveidoja un izstāstīja tuvāko gadu pieturpunktus - tajā un tajā gadā izveidosies jauna ģimene... Biju arī pie kādas "tantiņas", kura "pareģoja" - tu no viņa /vīrieša/ vaļā netiksi, lai kā arī gribētu.... It kā ne visai ticu visām šīm lietām, tomēr šie teikumi izrādās, ka ir pamatīgi iekodējušies manās smadzenēs... Un tagad es strādāju pie tā, lai pati sevi "atkodētu". Lai es tiešām vadītos pēc savas sirds vēlmēm, nevis kāda teiktā. Grūts darbiņš man priekšā, tomēr iespējams. 

5. Esi laimīga pati ar sevi un tad arī tavā dzīvē ienāks tev lemtais vīrietis /ja tāds būs lemts/. Divi nelaimīgi cilvēki nevar izveidot vienu laimīgu, var tikai padziļināt katrs savu nelaimīgumu. 

Šobrīd man ir divas meitas. Viena maza knīpa, otra tīne. Ar savu lielo meitu es daudz diskutēju par attiecībām, par puišiem, par dzīvi kā tādu, un es skatos uz viņu un priecājos, ka mans lielais bērns daļu no šiem maniem atklājumiem jau zina. Līdz ar to man ir cerība, ka viņas attiecību pieredze nebūs tik sarežģīta un traumējoša kā manējā. 

Konkurss - Sapņu vīrieša medībās

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 30. septembris 2015 08:35

Vai,sarežģīti:D Lai stipra veselība:)

Ardlem 29. septembris 2015 16:38 Marta Marta

paldies :)
man pašai arī bija svarīgi šo rakstu uzrakstīt.

Ardlem 29. septembris 2015 16:31 hiperkeri

man ir divas meitas un trīs dēli :)
četri bērni ir dzimuši laulībā un mazā meita mazliet vēlāk. viņai ir cits tētis kā lielajiem.

hiperkeri 29. septembris 2015 16:21

Hm,jā,īsti laikam humors te ir nevietā. Paga,Tu sākumā minēji,ka Tev bija 4 bērni,bloga beigās jau-ka divi?

Marta Marta 29. septembris 2015 15:32

Jauki un patiesi :) Ceru ka Tavs blogs uzvarēs šajā konkursā, man tiešām patika (L)

Linduchy 29. septembris 2015 15:17 Ardlem

Manuprāt, tāpat ir ļoti labi uzrakstīts :) Man patīk tavs rakstības stils :)

Ardlem 29. septembris 2015 14:59 Catwoman

bilde gan no neta, bet- jā, man arī tā ļoti iepatikās :)
no sākuma iecere bija uzrakstīt jautrāk, ar humora piesitienu, bet kaut kā nesanāca :(
laikam ir vajadzīgs laiks vēl mazliet...

Linduchy 29. septembris 2015 14:55

Ak, titulbilde ir vienkārši fantastiska! :D (Y)
Paldies par blogu :) (F)