Kā ēzelis starp divām siena gubām... :D

Kerstyna
Kerstyna 1. oktobris 2013 08:26
2245

Nabaga lopiņš izlaida garu no bada, jo nespēja izvēlēties, kā jau zināms no fabulas.
Stāsts būs par divkājainu "garausi"  un divām "siena gubām".
Dzīve ir brīnišķa, taureņi lidinās pat pie -20, un viss ir tik lieliski. Jūs dievināt un mīlat viens otru, nekas un neviens nevar aptumšot jūsu mīlas horizontu.... Bet tad reiz, tavs karsti mīļotais paziņo, ka viņam tīri labi patīk arī tava draudzene Ilze. Pilnīgs "šokings" vai ne?  Tev nav ne mazākās nojēgas, kāpēc viņš tā saka, iespējams, tu meties virsū Ilzei, kura, varbūt nemaz nezin, par tava drauga interesi, un aizstāvi savas tiesības uz savu mīļoto, kā satrakota lauvu māte. 
Varbūt labāk noskaiti līdz desmit, un padomā, tā mierīgi, tā kā ne par sevi un viņu, bet par kādu citu pāri. 
Varianti ir vairāki, kāpēc tas - ".... " epitetu izvēlies pati, to dara un saka. 
Tātad, varbūt viņš ir asu izjūtu cienītājs, un viņam sagādā mazu nejauku prieciņu paskandalēt ar tevi, un šādu mazu tracīti novest līdz kulminācijai jau gultā. Ja tas tev patīk, tad viss kārtībā, ja tas tev īsti nepatīk, tad tev ir jāatbild tikai uz vienu jautājumu - "Nafig tev to vajag?". Tālāk rīkojies atbilstoši savai atbildei sev.  
Ir, kam sagādā kaifu pats fakts, ka par viņa sirdi cīnās divas skaistas un visādi citādi vēlamas būtnes. Uzreiz jāsaka, ka tie gan ir nenobrieduši, infantili vīrietīši , kuri trakoti baidās piedzīvot fiasko attiecībās. Jautājums tev - "Vai tev tiešām vajadzīgs tāds vīrietītis"? Jo tādam, kurš sakās mīlam vairākas, ir plaša sirds, bet  no mīlestības tur nav ne kripatiņas. Un ar savu atzīšanos,  viņš savas izvēles grūtības noveļ uz taviem pleciem. Izvēlies, nu mīļā! Atkal jautājums - "Nafig tev to vajag"?
Un vēl kāds variants, kas tev mazliet glaimos, bet tikai mazliet. Tu viņam patīc, viņš tevi mīl un baidās tomēr pazaudēt, bet tas viņu nespēj atturēt no simpātijām pret tavu draudzeni. Ko darīt tev? Sastrīdēties ar draudzeni un palikt ar vīrieti par kuru nekad nevarēsi būt droša? Vari arī pamest šo vīrieti,  turpināt draudzēties ar draudzeni, un tavs, nu jau bijušais, paliks ar neko.... kā ēzelis starp divām siena kaudzēm.
Dzimuma vienlīdzības vārdā piebildīšu, ka ēzelis var būt arī sieviešu dzimuma (giggle)

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotte 1. oktobris 2013 13:14

Biežāk jau šādi rīkojas sievietes :)

Kerstyna 1. oktobris 2013 12:15 Nikte

Mani gara darbi Tevi mulsina?:^)

Nikte 1. oktobris 2013 11:38

Sāku lasīt un apmaldījos domās :X

Kerstyna 1. oktobris 2013 09:27 cerite

Arī tas ir variants....

Cerīte 1. oktobris 2013 09:07

Ir vēl variants-viņš aiziet pie draudzenes un Tu paliec viena......

Kerstyna 1. oktobris 2013 08:50 pece

Labas draudzenes briedina gadi....

pece 1. oktobris 2013 08:42

Viss atkarīgs no tā, kas tev svarīgāks - draudzene vai vīrietis..... :D