Kā ar "KAMAZ" koriģēt attiecības....

Kerstyna
Kerstyna 6. septembris 2013 07:14
2480

Kāzas jau ir notikušas, svinības pilnā sparā, visi sauc:" Rūgts!!!" jau nezkuro reizi. Mūzika, dejas, iesarkušas apkalpotājas, viss kā pie cilvēkiem. 
Līgava skaista, bet mazliet skumja, līgavainis laimīgs un krietni jau piemeties, vedēji kā no pārpilnības raga bārsta asprātības, īsprātības, vēlējumus un ticējumus. 
Tālākajā galda galā sēž līgavas brālēni, un apspriež līgavas zagšanas pasākumu. Visu ierobežo tas, ka abi ir jau iemetuši, bet , lai pasākums izdotos, vajadzīgs kāds uzticams  trešais, kurš var braukt. Drusku pasprieduši viņi izdomāja, ka varētu pasaukt  kādu savu draugu, kurš  sen jau nevienādi elpoja uz viņu māsīcas pusi. Telefona zvans, neliela pārliecināšana, plāns gatavs, tikai draugs teica, ka mašīna šim remontā, braukšot ar savu darba mašīnu. Brālēniem vienalga, ka tik riteņi.
Ar nelielu viltību viņi izmānīja savu māsīcu mājas pagalmā, jāpiezīmē, ka ap māju bija gruntīgs žogs ar vārtiem, un izveda no sētas. Tur palika kā iemieti, draugs bija klāt, bet  ar savu darba mašīnu "KAMAZU".
Un tad sākās jautrība - draugs ātri iesēdināja līgavu mašīnā, atstājot brālēnus ārpusē, pabrauca garām vārtiem un izgāza veselu grants kaudzi vārtu priekšā. Skaidrs, ka nekāda līgavas zagļa ķeršana un līgavas atsvabināšana vairs nebija iespējama. Brālēni noskatījās aizbraucošā  smagsvara  signālugunīs, un saprata, ka viņu leksikonā nav vārda, kas apzīmētu tikko notikušo 
Kas notika tālāk? Viņi aizbrauca uz citu kaktu, pie cita drauga, kam diennakts kafejnīca, dzēra līdz rītam šampānieti un labi pavadīja laiku, un jāpiezīmē - tas bija tikai sākums. Sākums viņiem.

 Un stāsts ir patiess, tā patiešām notika :)

20130906071439-90731.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 6. septembris 2013 14:21 Rebeka

Pieliec, ja Tev ir īsta KAMAZ bilde :)

vecsprofils 6. septembris 2013 13:18

Kā stāsts no malas, ļoti inetersanti, kā filmās... aizraujoši! Bet, kad tā dzīvē notiek, piekrītu jau minētiem viedokļiem... tā ir traģēdija tomēr. Pat galvā nespēju to tā patiesi iztēloties, ko jūt otra puse, ko jūt radinieki...
Jebkurā gadījumā, lai cik tādi stāsti nebūtu šokējoši un ar to interesanti, dzīvē tomēr vajadzētu jau pirms kāzām parādīties apgaismībai - vai nu es gribu ar viņu dzīvot pēc kāzām, vai negribu.

Ivetta 6. septembris 2013 10:28 cerite

Drošvien kā visi apkārtējie reaģētu - ne tik kaifīgi, kā tagad te iekomentēju :D Bet piekrītu Rebekas teiktajam - ja jau tagad aizgāja, tad, ja labi gribētu saprast, vēlāk arī rastos sānsoļi vai strīdi...

Rebeka 6. septembris 2013 10:25 cerite

Ahhh protams, pārdzīvotu, raudātu krokodila asaras un dusmotos, BET gan jau vēlāk saprastu, ka ja bija gājējs tad būtu aizgājis tāpat, un nevar jau piespiest sevi mīlēt un dzīvot visu mūžu kopā, ja otrs to izrādās nevēlas...

Stāsts ļoti romantisks un foršs, realitātē tas, protams nav forši, it īpaši tam vīram, visiem radiem utt...

Cerīte 6. septembris 2013 10:09 Ivetta

Man ir tāds nekorekts jautājums-kā jūs to uztvertu ,ja pēkšņi aizbēgtu līgavainis ,ar meiteni kura jau sen uz viņu ir ''acis likusdi''.

Ivetta 6. septembris 2013 09:48

Neee...Šis nu labs stāstiņš un vēl pie tam reāls?! :D Sanāk, ka līgava tad izšķīrās no līgavaiņa (jo viss notiek jau pēc salaulāšanas ceremonijas...)

Ah, bet to skatu pilnīgi iztēlojos... Drosmīgi un skaisti! (inlove)

Rebeka 6. septembris 2013 09:41 Kerstyna

Drīkst pielikt titulbildi ar Kamazu??? :$

Rebeka 6. septembris 2013 09:36

Kolosāls stāsts.... ahh iedomājos to paniku jaunajam vīram un nesaprašanu viesiem. :D

Kerstyna 6. septembris 2013 09:08

Nu, tas ir pasens stāsts, vienkārši pār līgavu atnāca apgaismība, reizēm tā gadās, ka vienā mirklī saproti - ka tev kaut ko nevajag.

Cerīte 6. septembris 2013 08:47

Ceru ka tas ir stāsts no pagātnes,mūsdfienās taču nenotiek piespiedus kāzas.

pece 6. septembris 2013 08:32

Nabaga līgavainis...