Jaunais izrādās ir labi aizmirsts vecais

Autors: pece, 2012. gada 12. marts, 10:17:13
Jaunais izrādās ir labi aizmirsts vecais

jeb Pasaka par vērdiņu! Piedāvā www.sieviesuklubs.lv lasītāja un blogotāja Pece. 

Daudzas no mums aktīvāk vai ne tik aktīvi meklē atbildi uz jautājumu – kas tad ir svarīgākais dzīvē. Kas ir būtisks un kas nav būtisks? Meklējam patiesību gudrās grāmatās un filozofiskos apcerējumos, aizmirstot, ka arī mūsu pašu tautai ir šāds vērtīgs rakstu darbs, kā K.Skalbes Pasaka par vērdiņu, kur citiem vārdiem tērpts ir stāsts par to, kas tad dzīvē ir svarīgi.

Stāsts par dzīves jēgu, svarīgiem akcentiem, naudu un varu un to, ka dzenoties pakaļ materiālām vērtībām un stāvoklim sabiedrībā, aizmirstam par to, kas mums dots limitētā apjomā – un tas ir LAIKS. Laiks ko veltīt saviem mīļajiem un sev, kopābūšanas laiks. Nekad neviens nezin cik daudz kopābūšanas laika ir vēl atlicis, bet ne reti mums ir dažādas citas prioritātes un attopamies tikai tad, kad ir par vēlu, kad kāda no mūsu tuvajiem vairs nav un laika mašīnas arī mums nav.

Novērtējiet laiku, kas mums dots un izmantojiet to, neatliekot kopābūšanu ar saviem mīļajiem uz citu laiku, jo cits laiks var arī nebūt!

Tiem, kuri piemirsuši pasaku par vērdiņu, to var izlasīt šeit . Ja negribas lasīt, ņemiet līdzi bērnus un ejiet uz Dailes teātri!

Sieviešu Kluba diskusijai:

Cik daudz laika tu ikdienā velti saviem tuvajiem?