Jau izbaudīji - Baskāju taku?

pece
pece 24. augusts 2012 09:00
1364

Vasara iet uz beigām, bet vēl vari paspēt izbaudīt Baskāju taku, kamēr vēl gana silts un patīkami basām kājām staigāt.

Valguma Pasaule atrodas nemaz ne tik tālu no Rīgas Ķemeru nacionālā parka teritorijā Valguma ezera un Slocenes upes krastā - Rīga – 60 km, Tukums. Ar šo vietu man saistās senas atmiņas, tāpēc padzirdot, ka šogad tur atklāta Baskāju taka, nolēmu iegriezties.

Apskati sāku ar labirintu, tādi tur ir vairāki un ikvienā no tiem varam nodoties domu lidojumiem un iekšējā miera meklējumiem. Pēc tam devāmies baudīt Baskāju taku - tās garums mazliet vairāk kā 1300 metru, kas klāti dažādiem segumiem - akmentiņiem, smiltīm, māla vannu, mulču, čiekuriņiem un vēl dažnedažādiem klājumie. Pēc pastaigas var relaksēties, kājas mērcējot rožu ziedlapiņu vannā, ko gan šoreiz neizbaudīju. Tomēr izmetām līkumu gar ezera krastu un izbaudījām putnu treļļus.

Ja kādai gribas tālāku pastaigu, var doties apskatīt dabas gleznas - marķēts celiņš, kur laiku pa laikam skaistākie skati ierāmētī gluži īstā gleznas rāmī!

Zinu, zinu, ka izklausās pēc neapmaksātas reklāmas, bet mani šī vieta uzrunāja tieši sniegto īpašo sajūtu dēļ.

Kur doties iesaki Tu? Ko jaunu esi atklājusi?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lana23 24. augusts 2012 16:06

Paldies, par atgādinājumu, biju jau aizmirsusi, ka tāda taka pastāv. Būs ar kādā siltākā dienā jāaizbrauc:)

pikadilija 24. augusts 2012 14:26

Jā, paldies, es jau ar ka blondīne, itkā pati nevarētu sameklēt un paskatīties :D :D :D

pece 24. augusts 2012 13:48

Baskāju takas baudīšana 1 LVL no cilvēka (ja pareizi atceros), kāju vannas pēc takas 3 LVL, labirints - bez maksas, dabas gleznu taka - bez maksas, pastaiga gar ezeru un pelde ezerā - bez maksas, autostāvvieta arī bez maksas.

pikadilija 24. augusts 2012 13:44

un kādas izmaksas tai takā?

pece 24. augusts 2012 10:29

Jāpiesakās ir tikai uz kāju mērcēšanu rožu ziedlapiņu ūdenī, bet pašu taku var izstaigāt jebkurā laikā ;) Bez tam man šķiet pilnīgi pietiks, ja uzzvanīsi pa ceļam uz turieni, jo tad, kad es tur biju svētdienā, mierīgi varēja arī šo pakalpojumu pasūtīt sākot iet pa Baskāju taku.

Un arī labirintus, dabas gleznu taku var izstaigāt jebkurā laikā.

lavave 24. augusts 2012 09:16

Esmu par to lasījusi.Liekas interesanti.Diemžēl man patīk fiksās idejas,bet par taku bija rakstīts ka pirms apmeklējuma telefoniski japiesakās....laicīgi :$,,,