Izmisums: nejūtu vaginālo orgasmu

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 2. jūlijs 2013 00:00
1893

„Man ir 20 gadu, esmu precējusies jau divus gadus, bet vēl ne reizi neesmu izjutusi vaginālo orgasmu. Kādēļ tā ir? Varbūt ir kādi vingrinājumi, kurus pildīt, lai situāciju uzlabotu?“ Sieviešu Klubam jautā kāda mūsu lasītāja. Lasi tālāk un noskaidro, kā šādā situācijā iesaka rīkoties seksologs Artūrs Šulcs. 

Vispirms jāsaprot, ka orgasms nav nekāds zvēriņš, kuru var iedzīt slazdā un noķert vajadzīgajā brīdī. Jo vairāk par to, ka nav orgasma, satrauksies, jo lielāka iespējamība, ka to būs grūtāk patiesi izbaudīt.

Tā vietā jāsāk ar sava ķermeņa izzināšanu, pašapmierināšanos, masturbāciju. Ja to vēl nedari, tad ir īstais brīdis sākt iepazīt savu ķermeni. Artūrs Šulcs pēc pieredzes zina stāstīt, ka mūsdienu jaunieši ļoti slikti zina cilvēka anotomiju, tādēļ ne velti nespēj gūt patiesu baudu seksa laikā.

Ja sieviete pati nemāk sevi apmierināt, diez vai viņa spēs savas jutīgākās un erogēnākās vietiņas atklāt arī savam partnerim. Veidojot attiecības ir normāli masturbēt mīļotā priekšā (un otrādāk!). Tas ir normāls pāra adaptācijas process, kas nepieciešams, lai izzinātu viens otru.

Masturbācija nav nekas amorāls un slikts. Tieši pretēji, tā ir vajadzīga, lai izzinātu savu ķermeni un pēc tam gūtu patiesu baudu mīlēšanās laikā. Lai sasniegtu arī vaginālu orgasmu, ieteicams ieklausīties sevī un vērot sevi no malas. Iespējams tev vajadzīga arī savu uzskatu inventeriācija, jo dzīve patiešām ir bauda un jāprot to savā dzīvē īstenot.

Interesanti, ir pētījumi, kas atklāj – sievietei pēc pirmajām dzemdībām seksualitāte kļūst daudz izteiksmīgāka un jutekliskāka, jo sievietes organisms pēc bērniņa ļoti mainās. Varbūt ir īstais laiks plānot bērniņu, lai pēcāk atklātu jaunus baudas augstumus guļamistabā?

Izņēmums vienīgi ir situācijas, kad sievietei ir kāda psiholoģiska trauma – vai nu vardarbība vai nepatīkama pirmā pieredze. Tā var ietekmēt sievietes seksualitāti. Šādā gadījumā nevajag kautrēties meklēt palīdzību pie speciālista. Uz konsultāciju pie seksologa var nākt gan vienatnē, gan kopā ar mīļoto cilvēku. Tā ir sievietes pašas izvēle.

Sieviešu Klubs

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādu jautājumu seksologam vēl tu gribētu uzdot?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā