Īpatnējas seksa tradīcijas pasaulē

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 28. jūlijs, 15:20:20
Īpatnējas seksa tradīcijas pasaulē

Visā pasaulē cilvēki nodarbojas ar seksu. Bet dažās vietās tiek piekoptas īpašas seksa tradīcijas - no seniem laikiem mantotas kultūras īpatnības.

Uganda, Baganda cilts

Ugandas teritorijā dzīvojošajā Baganda ciltī ir īpatnējs seksa rituāls labas ražas veicināšanai. Ceļmallapu ražas veicināšanai (ceļmallapas ir cilts galvenā barības kultūra) precētam pārim, kuru ģimenē ir dzimuši dvīņi, jādodas ceļmallapu laukā un jāizpilda šāds rituāls - sievietei jāapguļas ceļmallapu laukā un jāievieto makstī ceļmallapas zieds. Vīrieša uzdevums ir bez roku palīdzības šo ziedu izvilkt ārā no sievietes maksts. Ja rituāls tiek izpildīts veiksmīgi un ātri, tad raža būs laba.

Krievija, Kamčatka

Lielākā daļa mūsdienu vīriešu noteikti nebūs priecīgi, ja sieva ļausies seksam ar citu vīrieti, kas ir atnācis ciemos. Bet dažām Kamčatkā dzīvojošām eskimosu ciltīm ir šāda tradīcija - dalīties ar savu sievu. Savas sievas piedāvāšana ieceļotājam tiek uzskatīta par milzīgu pagodinājumu. Ja sievai pēc šāda gadījuma sakara iestājas grūtniecība, tas tiek uzskatīts par lielu laimi.

Tradīcijai ir racionāls pamatojums - tieši šādā veidā mazos un attālos ciematos, kur nereti jaunas ģimenes veidojas starp asins radiniekiem, tiek ienestas "svaigas asinis" un jauni gēni, kas rezultātā samazina dažādu ģenētisku slimību iespējamību pēcnācējiem.

Japāna

Katru gadu aprīļa pirmajā svētdienā Japānā tiek rīkots Dzimumlocekļa festivāls (Kanamara Matsuri) - pasākums, kura laikā vīrieša dzimumloceklis kļūst par galveno atribūtu dažādās atrakcijās, rituālos, suvenīros un ēdienos.

Leģenda vēsta, ka kaut kad Edo periodā (1603-1867) dēmons ar asiem zobiem esot iemīlējies vienā skaistā sievietē. Šī mīlestība nebija abpusēja, sieviete atraidīja dēmonu un apprecēja citu vīrieti. Dēmons esot bijis savā greizsirdībā saniknots, tāpēc iemiesojās sievietes vagīnā. Kāzu naktī, kad jaunais pāris gribēja konsumēt laulību, dēmons ar saviem asajiem zobiem nokoda vīrieša dzimumlocekli. Arī otrā sievietes laulība cieta neveiksmi, jo dēmons atkal nokoda vīra dzimumlocekli. Apbēdinātie ciemata ļaudis izdomāja, kā apmānīt dēmonu - vietējais kalējs izveidoja tērauda dzimumlocekli un ievietoja to sievietes makstī. Kad dēmons centās to nokost, tas nolauza zobus. Sakautais dēmons pameta sievietes vagīnu. Sieviete beidzot varēja apprecēties, laimīga nodoties mīlas priekiem ar vīru un dzemdēt pēcnācējus.

Tibeta

Sekss pirms kāzām Tibetā ir obligāta prasība sievietēm. Lai stātos laulībā, sievietei pirms kāzām jāizmēģina mīlas prieki ar vismaz 10 dažādiem vīriešiem. Ja to skaitā būs ārzemnieki, tas cels sievietes statusu vīrieša acīs.

Nepāla

Nepālā tiek piekopta daudzvīrība - sievietei jāprecās ar  brāļiem, lai stiprinātu ģimenes vienotību un veicinātu tās labklājību. Pamatojums ir ļoti racionāls - ja katrs brālis precēs citu sievieti, tiem nāksies zemi dalīt mazākās daļās, bet Himalajos apstrādājama zeme ir īpaši vērtīga. Lai izvairītos no konflikta starp brāļiem, viena kopīga sieva ir labs risinājums īpašuma saglabāšanai.

Dienvidamerika, Kogua cilts

Šajā ciltī katram jaunam puisim ir ļauts zaudēt nevainību tikai un vienīgi ciema vecākās sievietes skavās. Pamatojums šādai tradīcijai ir drošība un pēcnācēju radīšanas kontrole - pieredzējusi sieviete pareizi izglītos puisi mīlas priekos, kā arī neradīs pēcnācējus pēc šī sakara.

Bolīvija, Sironio cilts

Sironio ciltī ir visai īpatnējs seksa priekšspēles rituāls - pāris atbrīvo viens otru no kukaiņiem, apēdot tos. Šajā apvidū dzīvojošie kukaiņi esot lielisks afrodīzijs - tie palielina seksuālo uzbudinājumu un paildzina seksu līdz pat 6 stundām.

Malāvija, Mangoči apvids

Daudzās Āfrikas valstīs seksuālo attiecību uzsākšana bērnībā tiek uzskatīta par normu. Arī Malāvijā meitenes, kas vēl nav sasniegušas 13 gadu vecumu tiek nosūtītas uz īpašām meiteņu nometnēm, kur tās zaudē nevainību, nodarbojoties ar seksu ar vecākiem vīriešiem.

Lai arī daudzi saka, ka mūsdienu rietumu kultūra ir izvirtības šūpulis, tomēr ir skaidri redzams, ka no civilizācijas nošķirtākas tautas piekopj īpatnējas seksa tradīcijas, kas lielai daļai rietumu civilizācijas iedzīvotāju nav līdz galam saprotamas un pieņemamas.