Ievas Salmanes foto izstāde + Ostas Skati

thezeezee
thezeezee 6. augusts 2010 16:00
692

Ar vairākkārtīgiem mēģinājumiem tomēr izdevās apmeklēt demokrātisko restorānu Ostas Skati, kur šobrīd uz nenoteiktu laiku ir vērojama Ievas Salmanes foto izstāde.

 

{pic:2}

 

 

Kāpēc ar vairākkārtējiem mēģinājumiem? Nu lieta tāda, ka pirmajā reizē draugi pēc pastaigas pa Vecrīgu teica: „Varbūt šim vakaram pietiks un atliekam Ostas Skatus uz citu reizi?”, es piekritu. Otro reizi pat tiku jau līdz Ostas Skatu restorānam, bet kā izrādījās, tas ir ļoti apmeklēts, un brīvu vietiņu pie galda mūsu palielajai kompānijai tā arī neizdevās atrast. 3 lietas = labas lietas. Trešajā reizē norezervēju galdiņu. Aizbraucu – viss kā sarunāts, galdiņš rezervēts.

 

 

Iesākumā apskatījām visus foto darbus, kas izvietoti turpat restorāna telpās. Lai arī izstādīto darbu skaits nav liels, toties visi darbi ir kvalitatīvi. Personīgi man ļoti patika visi izstādes darbi, kas, domājams, nav pārāk biežs notikums.

 

 

Izvietotās fotogrāfijas ir lielformāta, krāsainas un burvīgas. Interesantas, sievišķīgas, bet tai pat laikā elegantas.

 

 

Turklāt Ostas Skatu restorānā tās lieliski izskatās un piestāv interjeram.

 

 

Pēdējā laikā arī pati mācos fotografēt pie kādas ļoti jaukas fotogrāfes, tāpēc šobrīd jau man ir cits viedoklis, cits redzējums uz foto kā tādu, jo nu jau ir nākušas klāt arī tehniskas zināšanas, nevis tikai – skaista bilde vai pretēji - neglīta. Tas nozīmē arī to, ka šobrīd es daudz kritiskāk vērtēju fotogrāfijas, bet par šo izstādi man ir tikai slavināmi vārdi sakāmi.

 

 

Lūk ir viens no izstādes darbiem:

 

{smallpic:1}

 

Pēc izstādes darbu aplūkošanas ieņēmām savas vietas pie galdiņa terasē. No nelielās ēdienkartes izvēlējāmies, mūsuprāt, gardākos ēdienus, pasūtījām tos, un baudījām laiku, vietu, mirkli, skatu uz Daugavu, vējiņu, kas atvēsināja. Pēc brīža arī ēdiens bija klāt un izsalkuši metāmies tam virsū.

 

 

No savas milzīgās porcijas ar pastu izēdu tikai pusi. Ļoti, ļoti gardi, tomēr porcija manam puncim bij’ krietni par lielu. Mans vīriešu kārtas pavadonis gan izēda milzīgo porciju, izskatījās, ka viņam tas nesagādāja nekādas grūtības. Cenas – restorāna līmenim – pieņemamas. Pa diviem samaksājām vai nu 12 vai 14 Ls (precīzi neatceros).

 

 

Lai cik smieklīgi tas arī nebūtu, nākamajā dienā ar kolēģiem izlēmām doties pusdienās uz šo pašu restorānu, jo kāda kolēģe bija dzirdējusi labas atsauksmes par šo vietu. Man bija jaunums, ka pusdienlaikā (runā, ka no 12tiem līdz 15iem) šis restorāns pārtop ēdnīcā.

 

 

Ēdnīca nozīmē – lētāk. Tātad paņēmu ļoti gardus sautētus dārzeņus + salātus + desertu + sulu un iekļāvos 3 Ls robežā. Turklāt pusdienas bija tiešām garšīgas. Šādai vietai 3 Ls, manuprāt, ir ļoti draudzīga cena.

 

 

Vēlies ieturēt gardu maltīti un pie reizes baudīt mākslu un Daugavu? Tad īstā vieta, kur doties – Demokrātiskais restorāns „Ostas Skati”. :)

 

 

Foto no www.latfoto.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rozhuks 7. augusts 2010 16:30

Jā e sarī esmu dzirdējusi,ka priekš citiem tā ir kā "ieskrietuve"!!!Un tas nu gan man nesagādātu prieku,ja es tur pusdienotu vai vakariņotu un kāds tur piedzertos ,lamātos un nez ko vēl!!

lotte 6. augusts 2010 20:10

Pievienotā fotogrāfija tiešām iespaidīga!

sandija 6. augusts 2010 18:11

Man ar Ostas skatiem ir dažāda pieredze. Pēdējo reizi gan ne pārāk laba. Tiešām - vieta ir populāra, bet jārēķinās, ka ja ir daudz cilvēku, tad neapkalpos! m"es dzērienus gaidījām stundu!!! Atnesa aukstu zupu.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā