Iemācīties piedot

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. augusts 2017 11:25
3695

Sēžot pie apaļa galda, dvēseles lēma, kādu mācību dzīvē gūt nākamo. Kājās piecēlās drosmīga un spēcīga dvēsele un paziņoja:

- Šoreiz es došos uz Zemi, lai iemācītos piedot. Kas nāks man palīgos?

Pārējās dvēseles līdzjūtīgi atbildēja drosmīgajai dvēselei, ka šī ir viena no grūtākajām mācībām dzīvē. Vienas dzīves laikā var arī neapgūt spēju piedot. Šis process liek ciest. Taču atbalstīja drosmīgo dvēselei, sakot, ka tā ir pietiekami stipra, tiks galā, jo pārējās dvēseles palīdzēs.

Tad viena no dvēselēm teica:

- Es esmu gatava būt līdzās un palīdzēt. Es kļūšu par tavu vīru uz Zemes. Mūsu ģimenes dzīvē daudzas problēmas būs manas vainas dēļ, bet tu mācīsies piedot.

Otra dvēsele smagi nopūtās un teica:

- Bet es kļūšu par vienu no taviem vecākiem. Es parūpēšos, lai tev būtu smaga bērnība, vēlāk iejaukšos tavā ģimenes dzīvē, traucēšu darbos un attīstībā, iedzīšu tev mazvērtības kompleksus ceļā uz panākumiem, bet tu mācīsies man piedot.

Trešā dvēsele piebilda:

- Bet es kļūšu par vienu no taviem priekšniekiem. Bieži izturēšos pret tevi netaisni un augstprātīgi, bet tu mācīsies piedot.

Vēl vairākas dvēseles piekrita drosmīgajai dvēselei palīdzēt Zemes dzīvē, laiku pa laikam iejūtoties kādā tēlā, lai piedošanas mācību dvēsele apgūtu pēc iespējas labāk.

Apspriede pie apaļā galda bija beigusies, katra dvēsele bija nolēmusi, kurā dzīves posmā dosies drosmīgajai dvēselei palīdzēt apgūt piedošanas mācību. Bet dvēseļu dzīves mācību īpatnība ir tāda, ka dzimšanas brīdī tās zaudē atmiņas par iepriekšējo dzīvi. Un tikai dažas dvēseles nojauš, ka nejaušības dzīvē nav nemaz tik nejaušas. Katrs cilvēks ienāk mūsu dzīvē tieši tad, kad mūsu dvēselei ir nepieciešama noteikta mācība.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies