Horoskops: ko zvaigznes sola 2020. gada augustā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. augusts 2020 19:37
979

Auns

Zvaigžņu izvietojums iesaka apstāties palūkoties uz sevi no malas un izdarīt secinājumus. Ja jūs zināt, kurā virzienā doties tālāk, ieturiet pauzi. Tikt ar sevi skaidrībā palīdzēs pareizās grāmatas, labas filmas un izvairīšanās no saskarsmes ar uzstājīgiem cilvēkiem.

Nejauša satikšanās var sagādāt daudz pozitīvu emociju nākotnē, ja vien atļausiet sev būt laimīgiem. Ir laiks atlaist pagātni un pārstāt uzdot jautājumus, kā būtu, ja būtu.

Vērsis

Augustā jūs nomāks darba lietas. Pacentieties ieklausīties iekšējā balsī un rīkoties atbilstoši. Nedariet to, par ko vēlāk varat nožēlot. Neņemiet kredītus un nepērciet dārgas lietas, ja jūs māc šaubas. Mēneša otrajā pusē beidzot izdosies atslābināties un pacelties jaunā līmenī.

Daudzi Vērši augustā uzdos sev jautājumu, kā un kurā virzienā virzās jūsu attiecības. Nebaidieties pieņemt kardinālu lēmumu, jūs to nenožēlosiet. Mīļotais cilvēks atbalstīs jūsu iniciatīvu.

Dvīņi

Augustā jums noderēs taupīgums un pat skopums, kas agrāk, iespējams, jūs tracināja. Nezaudējiet savu ierasto attieksmi pret naudu - taupiet, rūpīgi aprēķiniet visu un domājiet par nākotni, investējot pareizajās lietās. Iespējams, nāksies atteikties no atvaļinājuma dēļ kaut kā svarīgāka.

Daudzi Dvīņi augustā vēlēsies nostiprināt attiecības. Parādīsies domas par ģimenes pieaugumu. Uzticieties savai intuīcijai mīlas lietās, tā jums palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu. Idille un harmonija jums ir garantēta.

Vēzis

Visi ieguldījumi atmaksāsies dubultā. Nežēlojiet laiku un līdzekļus izglītībai, tas jums nāks tikai par labu. Nekad nav par vēlu mainīt kustības virzienu un kļūt par citu cilvēku, pat tad, ja visi apkārt jums turpina teikt, ka tas nav iespējams. Negaidiet veiksmi, tās noslēpums ir spēja noticēt saviem spēkiem.

Mēneša sākumā jūs dusmosieties uz savu partneri gan pamatoti, gan bez īpaša iemesla, taču tas tikai pasliktinās esošās problēmas. Nevienam nestāstiet par saviem plāniem un nesūdzieties par mīļoto cilvēku. Mēneša beigās jūs gaida patīkama vēsts.

Lauva

Augustā jūs savu enerģiju veltīsiet ģimenei, sadzīviskām lietām un ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem. Pievērsiet īpašu uzmanību ģimenes problēmām un dariet visu iespējamo, lai tās atrisinātu. Svarīgu jautājumu izlemšana neprasīs ilgas pārdomas, dzīve jūs ievirzīs pareizajā gultnē.

Jums ir jāieklausās otrās pusītes ieteikumos. Ar laiku jūs redzēsiet, ka visi viņa pareģojumi piepildās. Tas liks jums partneri vēl vairāk cienīt un novērtēt. Iemācieties pasniegt dāvanas un patīkamus pārsteigumus vienkārši tāpat, nemeklējot īpašu iemeslu. 

Jaunava

Augustu jums ieteicams veltīt atpūtai un restartam. Jūs tiešām esat noguruši, galvenokārt, jau emocionāli, tāpēc ir laiks sakārtot savu dvēseli. Lieliski pavadīsiet laiku sporta sacensībās, koncertos, izrādēs, diskotēkās.

Zvaigznes iesaka neaizmirst to, kas jums ir dārgākais dzīvē - ģimeni. Neļaujiet sliktam noskaņojumam un īslaicīgām grūtībām sabojāt attiecības ar tuviniekiem. Atcerieties, ka visam ir savs laiks un vieta, un liktenis apbalvo tos, kas prot pacietīgi gaidīt.

Svari

Zvaigznes saka, ka jūs dzīvē nespēsiet sasniegt kaut ko jaunu, ja neizanalizēsiet pagātnes kļūdas. Lai spertu vienu lielu soli uz priekšu, nāksies pakāpties dažus soļus atpakaļ. Nekritizējiet tuvinieku kļūdas, tas viņus neiedvesmos, bet gan sakaitinās. Lai arī ko teiktu apkārtejie, rīkojieties tā, kā jums liek sirds.

Ģimenes lietās vislabāk paļauties uz saviem spēkiem un intuīciju. Jums būs lieliska iespēja atrisināt lietas, kuras jau ilgu laiku atlikāt. Risiniet ģimenes problēmas mājās, nestāstot par tām apkārtējiem.

Skorpions

Jums vajadzētu mazāk sūdzēties par dzīvi, biežāk saskatīt plusus. Veidojiet sev jaunu ieradumu katru dienu pateikties cilvēkiem, situācijām, sev. Pievērsiet uzmanību savai pašsajūtai. Neignorējiet problēmas, risiniet tās. Zvaigznes īpaši iesaka pievērst uzmanību zobu veselībai.

Izrādiet vairāk noteiktības savam partnerim. Ļaujiet otrajai pusītei atpūsties un uzņemieties daļu rūpju. Lai nesabojātu attiecības, atbildiet par saviem vārdiem un rīcību.

Strēlnieks

Planētu kustība pastiprinās jūsu vēlmi izzināt visu noslēpumaino un nezināmo. Jūs interesēs ezotērika, maģija, kārtis. Nejokojiet ar lietām, par kurām jums nav ne jausmas. Pacentieties izvairīties no maģiskām darbībām. Labāk pievērsieties savai garīgajai attīstībai. Iemācieties just cilvēkus, ieklausīties sevī.

Visa pasaule ir teātris, bet jūs nespējat atrast ieeju tajā, tādēļ rodas grūtības saskarsmē ar pretējo dzimumu. Iespējams, problēma slēpjas tajā, ka jūs vēlaties parādīt visas savas labākās īpašības uzreiz, aizmirstot par to, ka attiecībās ir jāsaglabā dzirkstelīti un noslēpumainību.

Mežāzis

Dzīve jums rādīs zīmes, ievedot jūsu dzīvē jaunus cilvēkus. Mēnesis būs ļoti piesātināts emociju un notikumu ziņā. Jums izdosies labi atpūsties, kā arī kārtīgi pastrādāt un palīdzēt citiem atrisināt viņu problēmas. Ceļojumi sniegs jaunas noderīgas iepazīšanās.

Zvaigznes saka, ka jums jābūt drosmīgākiem un atvērtākiem mīlas lietās, īpaši seksā. Partnerim šķiet, ka jūs esat pārāk saspringti, uzvedaties muļķīgi un nepiemēroti. Sakiet partnerim taisnību, nevis to, kas skaisti skan.

Ūdensvīrs

Augustā jūs piesaistīsiet apkārtējo uzmanību. Vēlaties to vai nē, bet nāksies daudz komunicēt ar cilvēkiem, kas ne vienmēr būs patīkami. Nejauši varat kādu aizvainot ar nepārdomātiem vārdiem. Mazināt vainas sajūtu neizdosies pat ar dārgu dāvanu. Ieteicams kontrolēt sevi.

Augustā mīlas lietās zvaigznes sola daudz spožu emociju. Diemžēl neiztiks arī bez attiecību skaidrošanas, taču strīdi būs sīki, tie tikai iekvēlinās jusu sirdī vēl lielāku mīlas liesmu. Iemācieties dot savam partnerim nedaudz vairāk brīvības.

Zivis

Jums apkārt šobrīd ir daudz uzticamu cilvēku, kas nesagādās vilšanos. Iespējamas stresa situācijas, kuras ietekmēs daudzus notikumus. Neceliet paniku pie katra sīkuma, nekas kritisks nenotiks. Ģimenes tikšanās solās būt gan patīkamām emocijām, gan strīdiem pilnas. Sargiet gan savus, gan citu cilvēku nervus.

Jums ir jāspēj novērtēt cilvēkus ne tikai pēc viņu materiālā statusa, bet pēc būtības. Ieklausieties mīļotā cilvēka vēlmēs, lai izvairītos no konfliktiem un strīdiem. Neatgriezieties pie bijušā partnera pat domās. 

Foto: www.pixabay.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies