Horoskops 2020. gada jūnijam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. jūnijs 2020 10:54
1181

Foto: www.pixabay.com

Auns

Jūnijā daudzās lietās jūs pārspēsiet paši sevi, būsiet radoši, aktīvi, uzņēmīgi un orientēti uz rezultātu. Problēmu risināšanā izvairieties no ultimātiem, tas nepalīdzēs. Lielisks laiks jaunu zinību un prasmju apgūšanai. Uzzināsiet daudz ko jaunu.

Attiecībās viss būs viegli un harmoniski. Uztveriet mierīgi to, ka ģimenē var rasties sīki strīdi un nesaprašanās. Plānojiet kopīgu atpūtu. Veltiet viens otram laiku. Jums būs nepieciešama pacietība un apņēmība, lai nesadusmotos par otrās pusītes kaprīzēm. Brīvajiem Auniem zvaigznes sola liktenīgu iepazīšanos kaut kur publiskā vietā.

Vērsis

Zvaigznes sola, ka šajā periodā dzīve kļūs vieglāka, jūsu nepatīkamās gaidas nepiepildīsies. Par dažiem cilvēkiem jūs domājāt sliktāk, nekā viņi ir patiesībā. Smiekli un pašironija var palīdzēt dažās dzīves situācijās, iemācieties pasmieties par sevi, nevis justies neveikli. Biežāk sakiet "Paldies!", kad jums tiešām ir par ko pateikties cilvēkiem.

Jūs esat tik ļoti aizrāvušies ar darbu un biznesu, ka bieži vien piemirstat, ka jums ir arī otrā pusīte. Pacentieties peļņas lietas atstāt ārpus attiecībām. Ja jūtat, ka neesat veltījuši pietiekami daudz uzmanības savai otrajai pusītei, labojiet to.

Dvīņi

Jūnijā jums ir jābūt pašpārliecinātākiem. Nemeklējiet autoritātes citos. Jūsu galvenā autoritāte, palīgs un padomdevējs - esat jūs paši sev. Neļaujiet citiem cilvēkiem norādīt jums, ko darīt, diktēt savus noteikumus, lai arī kas būtu šie cilvēki.

Nepārcentieties, mēģinot palīdzēt tuvam cilvēkam. Māciet šim cilvēkam būt patstāvīgam, pretējā gadījumā jūs cietīsiet no tā vēl ilgi. Ļaujiet otrajai pusītei izvēlēties. Nav vērts uzspiest savu viedokli. Savstarpējā sapratne jau drīzumā atgriezīsies jūsu attiecībās. Viss nokārtosies, tikai nesūdzieties apkārtējiem par savu likteni.

Vēzis

Sākas jūsu mēnesis. Planētas dāvās jums enerģiju, prieku un daudz patīkamu brīžu. Esiet drosmīgāki, pašpārliecinātāki un ziniet, ka jums pienākas vislabākais. Iespējams, jūnijā jums nāksies vilties kādā cilvēkā vai lietā, bet nepārdzīvojiet - viss notiek tieši tā, kā tam bija jānotiek.

Veltiet vairāk laika savai otrajai pusītei, jo īpaši tādā gadījumā, ja otrā pusīte ir izteikti greizsirdīga persona. Daudziem nāksies taisnoties par to, ko nemaz neesat darījuši. Sarūpējiet pārsteigumu, dodieties romantiskās vakariņās, palutiniet savu partneri ar uzmanību un rūpēm.

Jaunava

Jūnijā jums neatliks daudz laika pabūt vienatnē, bet šāda rosība jums būs pa prātam. Ar katru sarunu biedru jūs spēsiet atrast kopīgas tēmas, spēsiet aizkustināt dvēseles stīgas. Nemāniet sevi - ja redzat kaut ko kaitinošu, nenovērsiet no tā skatienu, bet pacentieties labot. Pievērsiet uzmanību savai veselībai, iekļaujiet savā uzturā vairāk vitamīnu.

Nemitīgā aizņemtība var nedaudz pabojāt jūsu attiecības ar partneri. Pacentieties paskaidrot otrajai pusītei, kāpēc jūs tik ļoti daudz strādājat, kāds ir jūsu mērķis un sapnis. Ieteicams pavadīt brīvdienas kopā, izvēloties aktīvus atpūtas veidus.

Lauva

Zvaigznes sola, ka jūnijā jums būs daudz noderīgu iepazīšanos, kas noderēs nākotnē. Uzzināsiet svarīgu informāciju par saviem radiniekiem, kas ļaus pieņemt lēmumu, par kuru jau ilgu laiku domājat. Nesteidzieties kādam kaut ko solīt, jo tad nespēsiet tikt vaļā no uzstājīga sarunu biedra. Jūnijā gūsiet negaidītu peļņu, bet nesteidzieties tērēt naudu nevajadzīgām lietām.

Nevajag apvainoties uz saviem tuviniekiem tikai tāpēc, ka viņiem ir atšķirīgs viedoklis par noteiktām lietām. Centieties tvert visu viegli un mācieties rast kompromisu. Kopīga atpūta ar mīļoto ļaus atjaunot bijušās jūtas. Nebaidieties paust savas vēlmes, piešķiriet pikantumu jūsu seksuālajās attiecībās.

Svari

Jūnijā jums noderētu atpūta. Laiks plānot atvaļinājumu - un tam pat nav jābūt ārzemju braucienam, jūs droši varat apceļot savu valsti. Jums tik ļoti šobrīd ir nepieciešami spoži un pozitīvi iespaidi. Ļaujiet sev tos gūt. Necentieties kontrolēt savus tuviniekus, viņi paši ir tiesīgi pieņemt lēmumus.

Attiecībās mīlestības un atbalsta būs pārpārēm. Jūsu otrā pusīte dāvās jums siltumu un rūpes. Mīļotais cilvēks uzminēs visas jūsu domas un vēlmes. Necentieties parterim kaut ko uzspiest. Centieties vairāk atslābināties un gūt baudu.

Skorpions

Zvaigznes saka, ka jūs manāmi atvieglosiet sev dzīvi un sasniegsiet labākus rezultātus, ja strādāsiet komandā, nevis centīsieties visu atrisināt patstāvīgi. Neatsakieties no palīdzības, ja tā tiešām var būt jums noderīga. Pievērsiet uzmanību savam uzturam. Esiet izvēlīgāki ēdiena ziņā.

Attiecībās jums ir jādod vairāk, nekā jūs saņemat. Jūs esat pieraduši pie tā, ka blakus vienmēr ir cilvēki, kas atbalsta un palīdz. Bet ir vērts aizdomāties, ko tas prasa no viņiem. Tuvinieku klusēšana vēl nenozīmē, ka viņus viss apmierina. Paudiet rūpes ne tikai vārdos, bet arī darbos.

Strēlnieks

Jūnijā darbs jums sniegs gan gandarījumu, gan peļņu. Lai arī kam jūs ķertos klāt, dariet to no sirds. Pirmkārt, tas sniegs labākus rezultātus, otrkārt, ātrāk paveiksiet darbu un iegūsiet laiku atpūtai. Neuzspiediet savu viedokli tuviniekiem. Mācieties būt iecietīgāki un mierīgāki.

Jūsu apkārtējo cilvēku lokā ir persona, kas nav vienaldzīga pret jums. Ir vērts ieskatīties dziļāk, jo dzīvē visam ir sava nozīme. Attiecībās esošajiem Strēlniekiem zvaigznes sola mieru un harmoniju. Jūs varat atklāt savā partnerī kaut ko jaunu un iepriecinošu. Atrodiet vairāk laika, lai pabūtu divatā.

Mežāzis

Šajā mēnesī zvaigznes jums sola, ka spēsiet ieraudzīt pasauli no cita skatpunkta, mainīsies jūsu ierastā dzīves uztvere. Liktenis jums ir sagatavojis kaut ko jaunu, atslābinieties un izbaudiet. Mācieties ātrāk pieņemt lēmumus, lai nepalaistu garām liktenīgās iespējas.

Mīlas lietās zvaigznes nesola jaunas tikšanās un pārsteigumus. Iespējams, satiksiet cilvēku, ar kuru kādreiz jūs saistīja romantiskas attiecības. Tikai no jums būs atkarīgs, kā izvērtīsies šī tikšanās. Vientuļajiem Mežāžiem zvaigznes iesaka būt pacietīgākiem - īstā otrā pusīte jūsu dzīvē parādīsies vēlāk. Attiecībās esošajiem Mežāžiem sāksies jauns dzīves etaps, kas ļaus tuvināties partnerim.

Ūdensvīrs

Pienācis laiks kardinālām pārmaiņām jūsu dzīvē. Lai arī ko jūs saplānotu, ziniet, ka jūsu dzīves ceļā degs "zaļā gaisma". Ja jums trūkst pārliecības par sevi, atcerieties visus tos ērkšķainos ceļus, kurus savā dzīvē esat nogājuši. Attiecībās ar apkārtējiem iespējami konflikti, bet jūs tos ātri spēsiet atrisināt.

Mīlas lietās attiecības nesteidz jūs iepriecināt ar veiksmi un uzvarām. Negaidiet īpašu romantiku no otrās pusītes. Brīvajiem Ūdensvīriem zvaigznes sola aizraujošu, bet īslaicīgu iepazīšanos. Mīlas neveiksmju iemeslu meklējiet sevī.

Zivis

Netērējiet laiku nelietderīgi. Izvirziet globālus mērķus un vairāk plānojiet. Neatlieciet dzīves baudīšanu uz vēlāku laiku, ja nevēlaties vēlāk nožēlot neizmantotās iespējas. Sarežģītos juridiskajos jautājumos ieteicams vērsties pie kvalificēta speciālista.

Zvaigznes iesaka ievērot piesardzību attiecībās ar bijušajiem partneriem. Daudzi no viņiem ir krasi mainījušies pēdējā laikā, tāpēc var sagādāt jums nepatīkamus pārsteigumus. Nedodiet solījumus. Sasists trauks nekad vairs nebūs tāds kā agrāk. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies