Horoskopi: ko zvaigznes sola oktobrī

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2020. gada 2. oktobris, 17:20:18
Horoskopi: ko zvaigznes sola oktobrī

Auns

Oktobrī jums rūpīgāk jāseko veselības stāvoklim un apkārtējo pašsajūtai. Nav ieteicams pakļauties citu viedoklim, nebaidieties paust savas domas. Šajā periodā jūs jutīsiet jaunu spēku pieplūdumu un iedvesmu. Tas viss jums palīdzēs virzīties uz jūsu mērķi.

Jums biežāk ir jāieklausās savā partnerī. Reizēm jūs klaji ignorējat partnera ieteikumus, taču tie varētu būt jums noderīgi. Nav piemērots laiks nopietniem lēmumiem, neapspriežot tos ar partneri.

Vērsis

Zvaigznes iesaka jums ieklausīties savā intuīcijā, tā jums palīdzēs tikt galā ar esošajām problēmām. Jūsu pārākumu atzīs pat tie, kas agrāk apšaubīja jūsu talantus un spējas. Ieteicams atteikties no uzturēšanās skaļās un lielās kompānijās, labāk izbaudiet mieru. Piemērots laiks jogas nodarbībām.

Attiecībās neupurējiet sevi, ja redzat, ka nav abpusējas atdeves. Ja attiecībās radies konflikts, aprunājieties ar partneri, lai noskaidrotu, kā var atrisināt problēmu. Iespējams, jūs jau kādu laiku analizējat savas attiecības. Pacentieties stiprināt jūsu savienību.

Dvīņi

Zvaigznes iesaka parūpēties par mājīgumu jūsu mājoklī. Pacentieties novērst apstākļus, kas apbēdina jūsu atrašanos mājās. Darba lietās ieteicams paļauties uz speciālistu padomiem. Nekautrējieties palūgt palīdzību, jo arī jūs bieži esat gatavi ziedot sevi draugu labā.

Jūsu dzīvē ienāks cilvēks, kas izrādīs par jums īpašu interesi. Ja esat vientuļi, varat izmēģināt šo jauno iepazīšanos. Bet attiecībās esošajiem Dvīņiem zvaigznes iesaka nepārkāpt robežas, labāk stipriniet esošās attiecības.

Vēzis

Jūs būsiet zvaigzne jebkurā kompānijā. Lai arī kādu darbu jūs šajā periodā uzsāktu, viss notiks. Pat neveiksmes var kļūt par virzītājspēku, bet tas viss ir atkarīgs no tā, kā jūs to visu uztversiet. Daudzi Vēži izdomās, kā savu hobiju pārvērst peļņas avotā.

Ģimenē valdīs miers un harmonija. Veiciet mājas darbus kopā ar partneri, līdzvērtīgi sadalot pienākumus, lai vēlāk nerastos lieki sadzīviski strīdi. Pacentieties nepacelt balsi saskarsmē ar tuviniekiem.

Lauva

Šajā periodā jums pavērsies tādas perspektīvas, par kurām jūs pat sapņot neuzdrīkstējāties. Izmantojiet visas iespējas pēc maksimuma, jo nekas nenotiek nejauši. Katrs cilvēks, kas ienāks jūsu dzīvē šajā periodā, var dot jums kādu labumu. Pacentieties plānot savu laiku tā, lai jums pietiktu laika arī atpūtai un hobijiem.

Jūsu partnerim ir ļoti svarīgas sirsnīgas sarunas ar jums. Pacentieties atrast laiku šādām sarunām, lai vēlāk nenāktos uzklausīt pārmetumus, ka jūsu attiecībās kaut kas nav kārtībā. Izmantojiet skaistās rudens dienas izbraucieniem pie dabas vai pastaigām.

Jaunavas

Jaunavām oktobrī ir jābūt īpaši uzmanīgām sarunās ar apkārtējiem. Negaidīti jūs varat uzzināt informāciju, kuru jau sen meklējāt. Nebaidieties atzīt savas kļūdas. Palīdziet tiem, kam ir nepieciešams atbalsts.

Oktobrī ir iespējami neplānoti tēriņi, tāpēc rūpīgi sekojiet saviem izdevumiem. Piemērots laiks krājkonta atvēršanai.

Svari

Oktobrī jūs biežāk analizēsiet visu, kas notiek ar jums, ģimeni, draugiem un kolēģiem. Iespējams, ka nonāksiet pie slēdziena, ka vajadzēja rīkoties savādāk, bet pagātni vairs nevar mainīt. Biežāk nāksies komunicēt ar cilvēkiem, bet tas nāks par labu jūsu darījumiem. Saņemsiet daudz noderīgas informācijas.

Jums ir jāuzņemas atbildība un vadības groži. Sāciet kaut ko darīt, lai visu sakārtotu. Nežēlojiet naudu. Finanšu stāvoklis jums šobrīd ir ļoti labs, varat atļauties vairāk. Daudzi Svari var sākt aizdomāties par sānsoli, bet zvaigznes jums iesaka nekrist kārdinājumā.

Skorpions

Zvaigznes brīdina, ka katrs jauniepazītais cilvēks šajā periodā ir jāuztver kā skolotājs. Pat īsa saruna var atvērt jums acis uz visu notiekošo jums svarīgos jautājumos. Iemācieties rast līdzsvaru starp darbu un izklaidēm. Nevajag ieciklēties uz kaut ko vienu. Laiks nedaudz atslābināties. Pamēģiniet jogas nodarbības vai meditācijas, tas jums nāks par labu.

Attiecībās ar partneri ir ieteicams mainīt vidi. Jums vajadzētu atrast kādu kopīgu nodarbi, apmeklēt jaunas vietas un iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Dzīve ir skaista. Kad esat kopā, viss ir vēl skaistāk.

Strēlnieks

Ir pienācis laiks parūpēties par sevi. Nežēlojiet naudu, pūles un laiku sevis lutināšanai. Iespējamas nelielas neveiksmes, taču tās ātri atrisināsies un atstās vērtīgu mācību nākotnei. Pavadiet vairāk laika ar domubiedriem, ar cilvēkiem, kas jūs iedvesmo. Neko neslēpiet no kolēģiem. Agri vai vēlu viņi to uzzinās un būs ļoti dusmīgi.

Kamēr netiksiet skaidrībā ar savu vietu šajā pasaulē, būs grūti rast atbildes mīlas lietās. Visas jomas jūsu dzīvē ir savītas vienā kopumā, tāpēc ir īstais laiks uzdot sev jautājumu - vai darāt to, ko patiešām vajadzētu un gribat darīt, un kāda ir jūsu partnera loma visā šajā lietā.

Mežāzis

Oktobrī jūs gribēsiet vairāk laika pavadīt mājās, kopā ar cilvēkiem, kurus patiesi mīlat. Draudzība iegūs īpašu nozīmi šajā periodā. Pilnveidojiet sevi: lasiet grāmatas, skatieties dokumentālas filmas, pievērsieties sportam. Ar veselību viss būs kārtībā, bet nevajadzētu atlikt uz vēlāku laiku plānveida vizītes.

Attiecībās esošajiem Mežāžiem ieteicams veltīt vairāk uzmanības partnerim un izrādīt vairāk cieņas. Izvairieties no intrigām un sānsoļiem. Nekādā gadījumā neļaujiet citiem sabojāt to, ko tik ilgi būvējāt.

Ūdensvīrs

Zvaigznes iesaka oktobrī vairāk laika pavadīt vienatnē. Skatieties filmas, lasiet grāmatas, meditējiet. Tas jums palīdzēs atgūt spēkus un pierādīt apkārtējiem, ka esat pelnījuši visu, kas jums ir. Neticiet baumām.

Oktobrī centieties izvairīties no strīdiem ar partneri par naudas lietām. Pārstājiet domāt, ka apkārtējiem no jums ir vajadzīga tikai nauda. Ja šīs domas jūs nepamet, iespējams, jums ir pārāk zems pašnovērtējums. Kā arī pārstājiet uzskatīt, ka visi apkārtējie jums ir kaut ko parādā.

Zivis

Oktobrī sākas jauna dzīve, un tā noteikti būs laimīga! Neļaujiet citiem manipulēt ar jums, aizstāviet savas pozīcijas. Uzstājiet uz savas pārliecības, priekšniecība to novērtēs. Laiks sākt jaunu dzīves etapu.

Jums vajadzētu vairāk novērtēt jūsu partneri, ja vēlaties, lai attiecībās valdītu miers un harmonija. Dažas Zivis var aizdomāties par merkantilām attiecībām ar simpātijas izrādošu priekšnieku, bet nav ieteicams ielaisties šādā avantūrā. Vēlamo rezultātu sniegs jūsu attiecību stiprināšana.

Foto: www.pixabay.com