Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2020. gada 4. jūlijs, 16:55:39
Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Foto: www.pixabay.com

Auns

Zvaigžņu izvietojums jums sola lielo iespēju - vienā jaukā dienā jūs varat iegūt visu. Jūsu sapnis ir tik tuvu. Šo iespēju nevar palaist garām. Tikai no jums un jūsu drosmes ir atkarīgs, vai spēsiet paņemt no dzīves visu, ko tā piedāvā.

Attiecībās esošajiem Auniem viss būs mierīgi un harmoniski. Var rasties sīkas domstarpības, taču tās jūs viegli atrisināsiet, ja vien spēsiet atklāti izrunāties ar partneri. Jūlijs ir ideāli piemērots atvaļinājumam. Brīvajiem Auniem zvaigznes sola iepazīšanos ar liktenīgo otro pusīti kaut kur publiskā vietā.

Vērsis

Jūlijā jūs nodarbinās globāli filozofiski jautājumi: par dzīves jēgu, aicinājumu, īstu mīlestību un ticību. Pacentieties nenomākt apkārtējos ar drūmām domām, jo tādējādi cilvēki sāks izvairīties no jums. Laikus pieņemts lēmums ļaus novērst ilgstošu attiecību skaidrošanu un izvairīties no nepatīkamām sekām.

Zvaigznes jums iesaka būt iecietīgākiem un saprotošākiem pret mīļajiem. Pēdējā laikā jūsu partneris pārāk bieži saskaras ar jūsu aukstumu un vienaldzību. Pacentieties attiecībās atjaunot bijušo kaisli.

Dvīņi

Šajā periodā jūs uz daudziem cilvēkiem skatīsieties no cita skatpunkta, atklāsies viņu teiktā un izdarītā patiesā būtība. Jūs spēsiet dziļāk izprast apkārtējos. Mēneša otrajā pusē droši plānojiet atvaļinājumu. 

Zvaigznes jums jūlijā sola iepazīšanos ar neizsakāmi interesantu cilvēku. Jūs uzreiz atradīsiet kopīgu valodu un hobiju, taču vēlāk saskarsieties ar banālām ikdienas problēmām.

Vēzis

Jūlijā beidzot no jūsu dzīves pazudīs tie, kas centās jūs kontrolēt vai "kāpt uz galvas". Iespējams, ka pēdējā laikā esat sevi pārāk daudz ierobežojuši, atteikdamies no daudzām lietām un savas patiesās pārliecības. Laiks izplest spārnus un novilkt striktas robežas starp sevi un nekaunīgiem cilvēkiem. 

Jūlijā veltiet vairāk laika savu vēlmju piepildīšanai. Pacentieties izvairīties no nopietniem strīdiem. Ja briest strīds, labāk piekrist kompromisam. 

Lauva

Veiksmes noslēpuma pamatā ir spēja atrast un saglabāt līdzsvaru starp darbu, privāto dzīvi un savu izaugsmi. Mācieties būt neatkarīgi no apstākļiem un justies komfortabli jebkurā situācijā. Jūliju zvaigznes sola veiksmīgu finanšu jomā. Mēnesis būs aktīvs, bet pacentieties atrast laiku arī atpūtai.

Jūlijā bieži jutīsiet, ka partneris kaut ko noklusē. Iespējams, jūsu partnerim ir bail atzīties par kādu nodarījumu. Jums radīsies iespēja šo noslēpumu atklāt. Sargiet to, kas jums ir dārgs, un nenosodiet partneri par pagātnes grēkiem.

Jaunava

Planētu izvietojums ir jums labvēlīgs. Jaunas neierobežotas iespējas mudinās jūs rīkoties un racionāli izmantot savu spēku. Īpaši labvēlīgu periodu zvaigznes sola finanšu jomā. Jo vairāk strādāsiet, jo vairāk saņemsiet.

Jūlijā jums vairāk laika sanāks pavadīt kopā ar partneri. Pacentieties attiecībās ieviest vairāk kaisles, droši eksperimentējiet seksā. Nebaidieties izrādīt savas jūtas un runāt par savām kvēlākajām vēlmēm. 

Svari

Mājās jutīsieties stipri, mundri, pārliecināti par sevi, savukārt tālumā no savām mājām varat saskarties ar drūmām domām. Lielisks laiks atvaļinājumam un sadzīves lietu kārtošanai. Ja jau sen plānojat remontu, šis ir labākais brīdis. Droši sāciet pārvērtības.

Attiecības ar partneriem būs karstas un temperamentīgas. Dažiem Svariem būs vēlme pārtraukt attiecības, taču ir vērts rūpīgi apdomāt, vai vēlāk to nenožēlosiet. Iespējams, ir vērts vērsties pie pāru konsultanta, lai saglābtu attiecības.

Skorpions

Visi jauniesāktie projekti būs veiksmīgi. Jums būs vēlēšanās apgūt kaut ko jaunu, tāpēc droši apmeklējiet kursus vai meistarklases. Ja kāds jums saka, ka nekas neizdosies, neapstājieties un dodieties uz priekšu. Zvaigznes sola iespēju mainīt nodarbošanās veidu vai darba vietas maiņu. Rūpīgi apdomājiet šo soli, vai tas ir tā vērts.

Jums būs vēlme kontrolēt savu partneri. Nedariet to, jo pretējā gadījumā jums ir visas izredzes zaudēt šo partneri. Zvaigznes jums sola emociju uguņošanu, ja vien iemācīsieties pieņemt spontānus lēmumus. 

Strēlnieks

Jūlijā varēsiet ne tikai pacelties jaunā profesionālā līmenī, bet arī pamatīgi sadusmot konkurentus. Nav izslēgts, ka iesiet "pāri galvām" un "rādīsiet zobus". Cīņā par savu vietu zem saules visas metodes ir labas, ja vien netiek pārkāpts likums.

Zvaigznes iesaka ieskatīties apkārt esošajos cilvēkos. Labi pazīstamu cilvēku lokā ir cilvēks, kurš pret jums izjūt siltas jūtas. Nevajag kategoriski atraidīt mīlnieku, iespējams, tieši viņš spēs darit jūs laimīgu. 

Mežāzis

Jūlijā veiksme iet ar jums roku rokā, bet ļoti svarīgi to neaizbiedēt ar negatīvām domām. Jūsu spēcīgā enerģētiskā aizsardzība palīdzēs virzīties uz priekšu ar minimālām emocionālām svārstībām. Izvairieties no patogēnas saskarsmes, filmām un ziņām internetā.

Jums bus iespēja otru reizi iekāpt tajā pašā upē, bet jums kārtīgi jāapdomā, vai tiseām ir vērts atgriezties pagātnē, kura ne viss bija tik rožains. Precētajiem Mežāžiem zvaigznes iesaka doties kopīgā ceļojumā ar mīļoto.

Ūdensvīrs

Šajā mēnesī ir īpaši svarīgi sekot savām vēlmēm un iespēju robežās tās īstenot. Nevajadzētu darīt kaut ko pret savu gribu, kas ir pretrunā ar jūsu veselo saprātu uun jsu morālajiem principiem. Palīdzību lūgs tuvs cilvēks. Obligāti atbalstiet tos, kas jums ir svarīgi.

Attiecībās var sākties viļņošanās. Ir cilvēks, kurš jūs ļoti novērtē un kāro veidot ar jums nopietnas attiecības. Izdariet pareizus secinājumus, jo dzīve ir viena.

Zivis

Jums apkārt ir draugi, kas jebkurā brīdī atbalstīs gan ar padomu, gan ar rīcību. Nebaidieties būt uzmačīgi, neviens tā par jums nedomā. Turklāt jūs vienmēr piekāpjaties par labu citiem. Atcerieties, ka reizēm ir svarīgāks ceļš uz mērķi, nevis pats mērķis.

Zvaigznes iesaka uzmanīties attiecībās. Pievērsiet vairāk uzmanības partnerim, veltiet viņam vairāk laika, jo jūlijā ir augsts sānsoļu risks.