Horoskopi: ko zvaigznes sola decembrī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. decembris 2020 17:37
880

Auns

Grūtie laiki ir palikuši aiz muguras. Pienācis laiks rīkoties. Nenovērtējiet pārāk zemu savus konkurentus, taču arī baidīties no tiem nevajadzētu. Lai arī ko jūs darītu, pārstājiet uztraukties par to, ko teiks apkārtējie. Labs noskaņojums un vieglums saskarsmē ar apkārtējiem dos labus rezultātus.

Vientuļajiem Auniem zvaigznes iesaka atcerēties par savām kādreizējām simpātijām. Iespējams, cilvēks no pagātnes atkal pieklauvēs pie jūsu sirds. Precēto Aunu laulības dzīvē viss ritēs mierīgi. Īpaši priecēs bērni. Daudzi Auni aizdomāsies par ģimenes pieaugumu.

Vērsis

Decembris jums sarūpēs sarežģītus uzdevumus, kuru risināšana patērēs daudz pūļu. Esiet pacietīgi, risiniet problēmas bez emocijām, ar vēsu galvu. Nepārdzīvojiet par to, ka ne viss rit pēc jūsu noteiktā plāna. Zvaigžņu izvietojums ieviesīs jūsu dzīvē nepieciešamās pārmaiņas.

Precētie Vērši jutīs izteiktu vēlmi būt kopā ar partneri. Attiecībās sagaidāmas pozitīvas vēsmas. Vientuļie Vērši var sastapt savu īsto mīlestību, ja iemācīsies būt atvērti. Nesteidziniet notikumus un partneri.

Dvīņi

Priekšplānā izvirzīsies attiecības ar apkārtējiem. Ja pēdējā laikā veltījāt maz uzmanības ģimenei, decembrī jums ir iespēja laboties. Savlaikus nopērciet dāvanas tuviniekiem. Bet ieteicams painteresēties, par kādām dāvanām viņi sapņo, nevis paļauties uz savu intuīciju.

Zvaigznes iesaka izvairīties no strīdiem ar partneri. Vientuļajiem Dvīņiem zvaigznes sola daudz spožu iepazīšanos, taču tās neveidos ilgstošas attiecības. Nepārbaudiet partnera telefonu un sociālos tīklus. Jūs tur neko neatradīsiet, bet tikai izraisīsiet pamatīgas dusmas savam partnerim.

Vēzis

Līdz pat 21. decembrim jūs uztrauks veselība un darbs. Piemērots laiks analīžu nodošanai, ārstu konsultāciju saņemšanai, plānveida vizītēm. Ievērojiet piesardzību, uzmanieties no krāpniekiem. Vērsieties pēc palīdzības tikai sertificētā medicīnas iestādē. 

Izturieties pret partneri ar lielāku sapratni. Ieklausieties viņa ieteikumos un lūgumos, pretējā gadījumā neiztiksiet bez konfliktiem. Pavadiet vairāk laika kopā. 

Lauva

Izklaižu, baudas un bērnu laiks Luvām. Tieši šajās dzīves jomās jums izdosies sasniegt vislabākos rezultātus līdz pat 21. decembrim. Ja jūsu darbs ir saistīts ar izklaides jomu, esiet gatavi aktīvam periodam. 

Decembrī jūs pabīdīsiet malā savu racionālo domāšanu un kļūsiet sentimentālāki un romantiskāki, pilnībā ļausieties mīlas attiecībām. Brīvās Lauvas sastaps savu otro pusīti. Mēneša beigas ir ideāli piemērotas romantiskiem ceļojumiem.

Jaunava

Jūsu galvenais uzdevums decembrī ir attīstīt un pabeigt visu to, ko iepriekš uzsākāt. Daži cilvēki vēlēsies sabojāt jums noskaņojumu, bet nefokusējieties uz negatīvismu. Labāk samaziniet līdz minimumam komunikāciju ar šādiem cilvēkiem. Dažas Jaunavas aizdomāsies par darbības jomu. Iespējams, ir pienācis laiks atjaunot savu CV.

Nebūvējiet lielus plānus savai privātajai dzīvei. Interesantu cilvēku jums izdosies sastapt nedaudz vēlāk, iespējams, nākamā gada sākumā. Attiecībās esošās Jaunavas nespēs līdz galam izprast savu partneri. Izvairieties no konfliktu novešanas līdz absurdai stadijai. 

Svari

Decembrī jūs sagaida biežas tikšanās ar ģimeni, radiniekiem, nejaušas tikšanās ar senām paziņām un draudzīgas pasēdēšanas. Ja nejūtaties labi, samaziniet darba slodzi. Plānojiet Jaunā gada sagaidīšanu laikus - kā un ar ko sagaidīsiet gadu miju, no tā būs atkarīgs viss nākamais gads. 

Privātā dzīve virzīsies pozitīvā virzienā. Pretējais dzimums nespēs pretoties jūsu nepārspējamās harismas priekšā. Attiecībās esošie Svari jutīs spēcīgu emocionālo atkarību no savas otrās pusītes. 

Skorpions

Vētras un mūžīgās problēmas paliek aiz muguras, tagad ir piemērotākais laiks stiprināt savas attiecības ģimenē un darbā. Neķerieties pie jauna darba, kamēr nebūs atrisinātas visas vecās lietas. Nav ieteicams sākt lielus projektus, ja nespēsiet tos ātri pabeigt, pretējā gadījumā, iesoļojot 2021. gadā, jūs iestrēgsiet un nespēsiet atvērt sevi kaut kam jaunam. 

Brīvajiem Skorpioniem zvaigznes sola satikšanos ar savu lielo mīlestību. Iespējams, šī aizraujošā tikšanās notiks kādā skaļā ballītē. Precētie Skorpioni pieņems nopietnu lēmumu mēneša otrajā pusē, iespējams, tas būs saistīts ar ģimenes pieaugumu.

Strēlnieks

Decembris kļūs par īpašu mēnesi jūsu dzīvē, īpaši naudas jomā. Pārstājiet uztraukties ar un bez iemesla par visu ko. Pēdējā laikā jūsu emocionālo stāvokli grūti nosaukt par stabilu. Pievērsieties meditācijām, jogai, sarunām ar draugiem.

Decembrī jūs gribēsiet lutināt un iepriecināt savu partneri, pasniegt dažādas dāvanas, izpildīt visas vēlmes. Arī jūsu partneris nepaliks parādā, ieskaus jūs siltās jūtās. Pirkumus veiciet racionāli, netērējiet vairāk, nekā varat sev to atļauties. 

Mežāzis

Jau tuvākajā laikā jūsu dzīve mainīsies uz pozitīvo pusi. Nebaidieties eksperimentēt un pieņemt svarīgus lēmumus - risks būs tā vērts.

Attiecībās esošie Mežāži spēs nostiprināt savas attiecības ar partneri. Viss būs labi un mierīgi, bez liekām drāmām. Biežāk lutiniet otro pusīti ar patīkamiem pārsteigumiem.

Ūdensvīrs

Decembra pirmā puse būs aizņemta ar sagatavošanos jaunam, nozīmīgam dzīves posmam, kura sākums ir gaidāms mēneša vidū. Izvairieties no piedalīšanās grupu nemieros un intrigās. Jūs varēsiet sasniegt savus mērķus citā veidā. Pievērsiet lielāku uzmanību savam uzturam. Papildiniet uzturu ar vitamīniem un uztura bagātinātājiem.

Esiet patiesi saskarsmē ar sarunu biedriem. Nav nepieciešams izlikties par labāku, nestāstiet to, kā nav patiesībā. Jo tiešāki un atklātāki būsiet, jo mazāk problēmu būs.

Zivis

Miera periods. Neskatoties uz to, ka nav izslēgti daži krīzes momenti, tie nespēs jūtami ietekmēt jūsu dzīvi. Nepaaugstiniet balsi sarunās ar kolēģiem, ievērojiet pieklājības normas saskarsmē ar tiem, kas ir zemākā stāvoklī par jums. 

Attiecībās saasināsies griezsirdība un naidīgums. Ja jums ir aizdomas, ieteicams izrunāties ar partneri, nevis uzpūst ziloni no mušas bez jelkāda pamatojuma. Saglabājiet pašpārliecinātību, jūsu partneris ciena jūs un ir uzticīgs jums. Laikus plānojiet dāvanu, kas varētu iepriecināt jūsu partneri svētkos. 

Foto: www.pixabay.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies