Horoskopi: ko zvaigznes sola 2021. gada janvārī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. janvāris 2021 12:45
783

Auns

Nedaudz piebremzējiet ar saviem ambiciozajiem sapņiem, nepretojieties straumei, cenšoties pārvarēt no jums neatkarīgus apstākļus. Janvārī būs daudz izmaiņu, kas skars gan prvāto dzīvi, gan finanšu jomu. Palieciet uzticīgi saviem principiem un neraizējieties par kļūdām, kuras jūs varētu pieļaut.

Janvārī jums var pietrūkt pašpārliecinātības. Attiecībās var kristies jūsu pašvērtējums, kam par pamatu būs nepārtrauktā aizņemtība. Ja jums ir nedaudz piemirsies, kā veidot un uzturēt attiecības, ir pienācis laiks to labot. Mainiet savu izskatu, tas jums palīdzēs justies labāk. 

Vērsis

Janvāra pirmā puse būs komfortabla un rezultatīva. Neuzticieties pirmajam iespaidam par cilvēku, jo tas var būt maldīgs. Janvārī varat veikt dārgus pirkumus, bet nelielieties ar to.

Jūsu harisma un pievilcība janvārī padarīs traku ne vienu vien pretējā dzimuma pārstāvi. Vientuļajiem Vēršiem būs plaša izvēle, kam dāvāt savu roku un sirdi. Attiecībās esiet nopietnāki un atbildīgāki, lai nezaudētu labāko kandidātu. Pievērsiet vairāk uzmanības tuvinieku veselības stāvoklim.

Dvīņi

Janvāra beigās jūs gaida patīkami pārsteigumi. Neprasiet no draugiem to, ko paši nevarētu dot viņu vietā. Šis ir jūsu veiksmes periods - droši ķerieties klāt savu sapņu īstenošanai.

Domājiet dziļāk, nenovērtējiet situāciju pavirši. Izvairieties no savas otrās pusītes “zāģēšanas” bez iemesla. Iemācieties novērtēt tagadni, nedzenieties pēc ilūzijas. Nav piemērots laiks jaunu attiecību sākšanai. 

Vēzis

Zvaigznes iesaka jums ielaist savā sirdī vairāk patiesuma un mīlestības, un tad jūs jutīsiet jums dārgu cilvēku atbalstu. Neatgrūdiet tos, kas patiesi vēlas būt kopā ar jums, jo ja šis cilvēks pametīs jūs šajā periodā, jūs viņu zaudēsiet uz visiem laikiem. Piesargieties no pacietīga cilvēka dusmām un nelieciet nevienam ciest jūsu rīcības dēļ.

Privātajās attiecībās situācija var mainīties, ja jūs iemācīsieties ieklausīties viens otrā. Brīvie Vēži, iespējams, jau ir iepazinušies ar savu nākamo otro pusīti, taču personīgo uzskatu un aizspriedumu dēļ jūs cenšaties to noliegt. Ļaujieties, ielaidiet mīlestību savā sirdī, jo mīlestībā nav vietas kontrolei.

Lauva

Janvārī jūs būsiet izteikti aktīvi un temperamentīgi. Neatlieciet lietas uz vēlāku laiku, jo tieši šajā periodā jūs varat uzlabot savus rekordus un sasniegt jaunus augstumus. Ticiet saviem spēkiem un tam, ka pieņemtie lēmumi ir pareizi. Jebkurš jūsu lēmums šajā periodā beigu beigās nesīs jums pienācīgu atalgojumu.

Brīvajām Lauvām zvaigznes sola iemīlēšanos un flirtu. Labi apdomājiet, vai jums tas ir vajadzīgs, jo vēlāk būs grūti tikt vaļā no uzmācīgā mīlnieka uzmanības. Tikai no jums būs atkarīgs, cik tālu attīstīsies šīs attiecības. Attiecībās esošo Lauvu dzīvē valdīs miers un sapratne. 

Jaunava

Mierīgs un stabils mēnesis Jaunavām. Pacentieties nepārlikt savas rūpes uz citu cilvēku pleciem, jo tas var sagādāt jums vilšanos. Ievērojiet veselīgu dzīvesveidu. Atteikšanās no alkohola lietošanas un kaitīgiem ēdieniem uzlabos jūsu pašsajūtu pēcsvētku periodā. Iespējams, janvārī beidzot saņemsiet to dāvanu, par kuru tik sen sapņojāt.

Izrādiet iecietību un cieņu pret partneri. Ja šobrīd piedzīvojat krīzi savās attiecībās, pacentieties vairāk laika pavadīt kopā. Ja vien ir iespēja, dodieties nelielā atvaļinājumā kopā ar savu otro pusīti.  

Svari

Janvāra pirmo pusi veltiet darbam, ja vēlaties sasniegt harmoniju savā dzīvē. Neskaidrojiet attiecības ar cilvēkiem, kas nespēlē īpašu lomu jūsu dzīvē, pretējā gadījumā jūs tikai sabojāsiet sev noskaņojumu un reputāciju.

Janvārī jūs gaida likteņa pārsteigumi. Iespējams, saņemsiet ziņu par ģimenes pieaugumu. Attiecībās esošie Svari var nostiprināt savu savienību laulībā. Brīvie Svari sastaps savu liktenīgo mīlestību. 

Skorpions

Šajā mēnesī jūs īpaši izcelsieties ar neordināriem, radošiem un oriģināliem risinājumiem. Jums būs galvu reibinošas idejas. Nepievērsiet uzmanību tam, ko citi par to domā - jums ir sava pozīcija un loģiskā domāšana. Esiet iecietīgāki attiecībās ar cilvēkiem. Nekritizējiet katru lēmumu, kas atšķiras no jūsējā.

Jums ir jāiemācās paklusēt. Attiecības ar mīļajiem var sabojāt jūsu nemitīgā runāšana un solījumu nepildīšana. Harmonija un paškontrole palīdzēs stiprināt attiecības. 

Strēlnieks

Pat ziemas aukstums nespēs traucēt jums īstenot visu ieplānoto. Ņemiet no dzīves tikai to, kas jums patiesi ir nepieciešams, pretējā gadījumā jūs varat izniekot savus spēkus mazvērtīgās lietās. Attiecībās ar draugiem var rasties domstarpības un nesaprašanās.

Ja jums ir grūtības uzticēties, janvārī varat atslābināties un baudīt. Iespējama abpusēja iemīlēšanās. Attiecībās esošajiem Strēlniekiem zvaigznes iesaka atvērties savai otrajai pusītei un nebaidīties runāt par to, kas jūs nomāc. Ieprieciniet savu partneri ar atvaļinājumu vai neparastām brīvdienām.

Mežāzis

Zvaigznes brīdina, ka šajā periodā iespējamas problēmas gan darbā, gan privātajā dzīvē, kam par iemeslu būs savstarpējā nesaprašanās. Jūs varat izvairīties no tā, ja jau sākumā paziņosiet par savu pozīciju un prioritātēm. Janvāra otrajā pusē jūs sagaida veiksmes periods visās jomās.

Brīvie Mežāži sastaps savu liktenīgo mīlestību kolēģu vidū. Veidojiet šīs attiecības ar prātu, nesasteidziet un nezaudējiet galvu. Balansēšana starp darbu un privāto dzīvi nebūs tik vienkārša. Precētie Mežāži jutīs izteiktu vēlmi pavadīt vairāk laika kopā ar savu partneri. 

Ūdensvīrs

Janvārī esiet savaldīgāki un nesakiet cilvēkiem tieši sejā visu, ko jūs par viņiem domājat, pat ja šis cilvēks jūs ļoti kaitina. Labāk samaziniet kontaktēšanos ar šo cilvēku un izvairieties no attiecību skaidrošanas. Ņemiet no dzīves visu, ko tā jums dāvā, neignorējiet likteņa zīmes un dāvanas. Mēneša otrajā pusē var negaidīti mainīties jūsu plāni, taču nav pamata panikai - jau drīzumā viss nokārtosies.

Zvaigznes sola, ka jūsu laime nav aiz kalniem. Jau drīzumā jūsu dzīvē ienāks mīlestība, un tas būs abpusēji. Precētajiem Ūdensvīriem vairāk laika ieteicams veltīt ģimenei. Ja jums ir bērns, pasekojiet viņam, lai nepalaistu garām kaut ko nozīmīgu viņu attīstībā.  

Zivis

Beidzot jūs varat noslaucīt sviedrus no pieres, nedaudz atvilkt elpu un atslābināties. Sarežģītais gads ir palicis aiz muguras. Tagad viss mainīsies, un jūs to jutīsiet jau no pirmajām janvāra dienām. Likteņa dāvanu būs daudz, tāpēc varat pat dalīties ar tiem, kas jums ir patiesi dārgi. Darbā gaidāmas lielas pārmaiņas, bet tās nāks jums tikai par labu.

Janvārī jums būs daudz pielūdzēju, garlaicība jums nedraud. Taču ieteicams izvēlēties vienu partneri un necensties sēdēt uz vairākiem krēsliem vienlaikus. Precētajām Zivīm zvaigznes iesaka biežāk lutināt un iepriecināt savu otro pusīti - attiecībās ir jāprot gan ņemt, gan arī dot. Tas ir ilgstošu un laimīgu attiecību noslēpums.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies