Honey, i`m home!

Autors: hiperkeri, 2012. gada 2. marts, 00:00:00
Honey, i`m home!

Sveikas, mīļās, jaukās, skaistās manas! Varu atkal ar prieku Jums paziņot, ka esmu atpakaļ mājās!

Pagājis nu jau pusotrs mēnesis,kā braucu savus sapņus piepildīt un nu jau esmu atpakaļ-pārliecināta par sevi un saviem spēkiem(pat visdrosmīgākajos sapņos), mīļāka,skaistāka(jap!! arī tas ir sanācis-manu sejas ādu izārstēt,nagus stiprināt un arī matus), ne nu resnāka, ne tievāka, bet rūdītāka gan! :)

Es vēl tikai sāku pierast atkal pie Latvijas laika, Anglijā sāku kļūt par atkarīgo no kafijas (tak spēlēju vēlas izrādes opernamos-vismaz pēc Latvijas laika tas bija pilnīgi normāli, ka gulēt jāiet ap diviem naktī), tā kā visam sava garoziņa, taču viss process tika izbaudīts.

Tas jau nekas,ka jau pirmajā dienā, tiekot laukā no lidmašīnas,es apmaldījos un aizbraucu pavisam nepareizajā virzienā. Bet tas jau man tā tipiski... TOmēr līdz galapunktam nonācu tieši laikā, lai jau vakarā uzstātos ar pirmo izrādi:)

Un tā katru dienu. 39 dienu laikā nospēlēju 45 izrādes un tagad jau jūtos kā monstrs baletmūzikā:D

Slodze liela,bet atpūta arī bija atbilstoša-dzīvojām izcilās viesnīcās,arī tādās,kuru skats man no loga bija pa tiešo uz okeānu...Tipiskākā mana lieta,ko jums atklāšu-ziniet,nav lielākas laimes no rīta aiziet pasēdēt uz tualeti un procesa laikā vērot sauli austam uz okeāna:D:D lūk, tā ir klase :D:D:D

Pa vidu vēl paspēju svinēt savu vārda dienu-kas izrādījās diezgan jauki samērā svešu cilvēku lokā. Bet laikam jau visur ir jāatrod savs komforta lauciņš-pat pilnīgā svešumā. Protams, protams, arī dabūju nobalsot. :)

Tas tā-ātrumā:)

Meitenes-uz priekšu ar pozitīvo domāšanu!;)Gaidu Jūsu sapņošanas stāstus!:)