H&M Latvijā

pece
pece 4. septembris 2012 08:00
1043

Ir zināms, ka septembra vidū tirdzniecības centrā Galerija Centrs un mazliet vēlāk arī tirdzniecības centrā Alfa atvērsies Zviedrijas apģērbu zīmola "Hennes and Mauritz" ("H&M") veikali.

Man pašai ir prieks par atvēršanu H&M veikalu tīkla ienākšanu Latvijā, galvenokārt tāpēc, ka kvalitatīvu bērnu apģērbu klāsts par, cerams, saprātīgām cenām palielināsies un iespējams arī atlaides būs tik pat reālas kā citviet. Gribētos vēl sagaidīt arī C&A ienākšanu.

Nepretendēju uz modes pasaules pārzinātāja statusu, bet kā vienkāršam apģērbu patērētājam man nav skaidrs kā H&M ienākšana Latvijas tirgū var radīt draudus vietējiem modes dizaineriem. Lai arī kā man patīk Latvijas dizaineru radītie bērnu un pieaugušo apģērbi, tie šķiet ir liekami mazliet citā plauktiņā nekā masu produkcija par saprātīgām naudiņām.

Kā tev šķiet?

Parunājamies!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lana23 5. septembris 2012 10:46

Man ļoti patīk šī zīmola apģērbi bērniem:)

sanny 4. septembris 2012 15:28

arī priecājos par H&M ienākšanu, cerams, ka ar draudzīgām cenām un labu kvalitāti. Pirmo reizi ar šo zīmolu sastapos pirms apm. 10 gadiem Dānijā. Starp citu abi toreiz nopirktie apģērba gabali joprojām kalpo :)

guakamole 4. septembris 2012 11:13

latvijas dizainieri...nu nezinu...tajā paviljonā lietas sašūtas it kā cilvēks tikko pabeigtu šūšanas skolu...

4. septembris 2012 10:43

nedomāju, ka tāds veikals kā H&M var draudēt dizaineriem, jo dizaineru apģerbi nav masveidīgs produkts un atļauties pirkt un uzdrošināties vilkt (dažu dizaineru darbus :) ) var salīdzinoši neliels iedzīvotāju skaits. tas drīzāk var būt drauds citiem chain-veidīgiem veikaliem, proti, zara, reserved, utt.

pati gaidu, kad atversies. ceru, ka pie mums vedīs to pašu mantu, ko "pārējā eiropā", neviss kā dažos chain-veikaliem stāv "jauna kolekcija" no pagājuša gada kolekcijas kkur Somijā, Francijā.

Cerīte 4. septembris 2012 09:37

Latvijas dizaineri nav man pa kabatai lai ari kādus veikalus tte neatvērtu

KRX 4. septembris 2012 09:23

Tieši tā! Dēļ cenām vien nav smuki salīdzināt lielveikalu ar dizaineriem.

Noelle 4. septembris 2012 09:03

Mani šī ienākšana tikai priecē un jau gaidu atklāšanas dienu (kādu dienu vēl pagaidīšu, lai noskrien lielie interesentu pūļi un iešu arī palūkoties, ko var dabūt) :)

Par mūžīgo "kvalitātes jautājumu" pat runāt negribu - lielākā daļa to cilvēku, kas mūždien piesienās par kvalitāti, paši iepērkas tajos pašos tīklu veikalos (Zara, Reserved un tamlīdzīgos), kur ir tieši tāds pats kvalitātes līmenis. Nerunāju par tiem, kas var atļauties kaut ko vairāk/dārgāku vai, ja pavisam smalki - atļauties savu šuvēju, pie kura top visi apģērbi. Esmu šo un to pirkusi H&M citās valstīs un par kvalitāti nesūdzos. Tieši tāpat kā mums jau ierastajos veikalos. Vienkārši vajag saudzīgi pret apģērbu izturēties un skatīties, ko pērk. Arī dārgos veikalos var gadīties pa nekvalitatīvi nošūtai vīlei!

Par mūsu dizaineru želabām...es atvainojos... Ja arī kādā no mūsu dizaineru kolekcijām arī var atrast ko velkamu, tas maksā...hmm...domājams, vairāk, kā masu produkcija tai pašā H&M. Līdz ar to nedomāju, ka šeit ir pamats runāt par konkurenci. Turklāt, neviens nebrēc par dizaineru grūtajā dienām, kad runa ir par Burberry veikala atvēršanu :)

KRX 4. septembris 2012 08:58

Nu, atvērsies - redzēsim.

Bez tam, laikam jau tie mūsu dizaineri tik ļoti sabijušies un noraudājušies, ka nekur nevar atrast viņu domas par šo (emo)

pece 4. septembris 2012 08:44

Nu tak pilns nets (un ne tikai) pieraudāts, ka tagad nabaga LV dizaineriem būs bez maz kirdik.... http://nra.lv/latvija/78830-hm-ienaksana-drauds-latviesu-modes-dizaineriem.htm
http://financenet.tvnet.lv/viedokli/434453-hm_ienaksana_latvija_kaitesot_vietejiem_modes_dizaineriem
http://www.apollo.lv/zinas/h-m-ienaksana-latvija-kadas-parmainas-piedzivosim/513247

Par kvalitāti - runā, ka esot kritusies, tomēr man nudien nav par ko žēloties, cik nu esmu pirkusi, tik kalpojis ir viss godam - bērniem īpaši, kamēr izaug un labā stāvoklī prom devusi drēbes nākamajiem valkātājiem.

KRX 4. septembris 2012 08:24

Tiešām DIZAINERIEM???
Tad jau tas būs veikals slānim, kas ir tuvu turīgajam (virs vidējā). Vai tiešām mūsu Patmalniece, Dāvids, Šeila utt. baidās no kaut kādas lupatu bodes? Man kaut kā ļoooti gribas apšaubīt.
Tiesa, neesmu pati iepirkusies HM veikalos, bet kolēģe, kas bijusi, stāstīja, ka nekāda dižā kvalitāte nav tur nopērkamajam apģērbam.
Man domāt, ka Latvijā sacelta lieka (reklāmistu provocēta?) ažiotāža.