Grāmatas un erotika.

Autors: VesmaSk, 2013. gada 17. decembris, 10:43:50
Grāmatas un erotika.

Pārāk maz romantikas, pārāk daudz stresa – tā varētu galvenajos vilcienos raksturot mūsdienu sievietes ikdienu. Reizēm pārnākam mājās vēlu, darbā nogurušas, problēmu un risināmu jautājumu pilnu galvu, un vēl arī rūpes par māju, par bērniem. Un par kādu gan mīlēšanos ar vīru/draugu vispār var būt runa, ja, pārvelkoties no darba, gribas vien iegāzties gultā, aizmigt un nedomāt vispār ne par ko. Ar laiku atrodam arvien vairāk atrunu, kādēļ nevēlamies seksu – nav laika, nāk miegs, sāp galva, bērns slims, darbā daudz problēmu un tā joprojām.

Tomēr izeja no šīs situācija ir, kaut arī mazliet neparasta un varbūt arī ne ilglaicīga, bet tomēr….Un tā ir – erotiskā literatūra. Protams, kāda varbūt grāmatas nelasa vispār, kāda, iespējams, nelasa tieši erotisko literatūru šādu vai tādu aizspriedumu dēļ, bet iespēja sākt lasīt ir vienmēr, un ticiet – reizēm tas atmaksājas.

Lai nestāstītu Jums muļķības tikai no savas pieredzes vien, veicu aptauju, kurā piedalījās 114 respondentu. No visiem 114 aptaujātajiem tikai 9 erotisko literatūru vispār nav lasījuši, bet pārējie  105 to ir lasījuši. No šiem 105 kopskaitā 62 ir atzinuši, ka erotiskā literatūra ir palīdzējusi uz laiku pacelt viņu libido. Tātad – rezultāti ir. Un varbūt šis ir īstais laiks, lai uz garajām Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienām iegādātos dāvanu sev - kādu no erotiskajām grāmatām. Iespējams, līdzpārdzīvojot grāmatas varoņu mīlas stāstu, arī mums pašām uz mazu brīdi būs iespēja kļūt jaunākām, skaistākām un mīlestību alkstošām, un spēsim sagādāt kādu patīkamu brīdi vīram vai draugam, kuram līdz šim esam pārāk bieži teikušas, ka esam pārāk nogurušas, lai mīlētos. ….

 

Tātad, biežāk pieminētās erotiska rakstura grāmatas:

 1. E.L. Džeimsa „Greja piecdesmit nokrāsas”
 2. D.H.Lorenss „Lēdijas Čaterlejas mīļākais”
 3. B.Smola „Mīlas verdzene”
 4. S.Deja „Spoguļojos tevī”
 5. M.Andersone „Pakļāvības svētnīca”
 6. Dž.Makgvaira „Brīnišķais neprāts”
 7. S.E.Filipsa  „Lellīte”, „Dienvidu roze” u.c.
 8. E.Hūpere „Lieliskais sekss”
 9. Erotiskie žurnāli
 10. E.Arsāna „Emanuela”
 11. Š.Darija „Afrodītes nakris”
 12. E.Hūpere „Kamasūtra”

20131217104245-82102.jpg

Ja arī kāda no Jums vēlas piedalīties augstāk minētajā aptaujā, šeit ir saitīte uz to:

http://visidati.lv/aptauja/893984065/done/

 Varbūt arī Jums ir iesakāma kāda no vēl neminētām grāmatām?