Grābekļi pļavā zied.....

Kerstyna
Kerstyna 6. oktobris 2013 10:38
1669

Dzīve  kā skaista ziedoša pļava, puķes zied, bites san, pa kādam dunduram aizdundurojas.(sun) jauki, harmoniski . ..un tad - Tankš!!! pa pieri. ;( Skaistajā pļavā kāds pametis grābekli. Kontakts ar grābekļa kātu nav patīkams. Cilvēks tālāk iet drusku  uzmanīgāk, bet atkal -  Tankš!! Tikai cits grābeklis, un  reizēm tas pats.
Māksla dzīvot , varbūt slēpjas mākslā lavierēt starp grābekļiem?    Daži veiksminieki izmanās "nx" reizes uzkāpt vienam un tam pašam grābeklim, un neko no tā nemācās, daži izmanās atrast visus grābekļus, kas pļavā  rodami un atrast pat tos, kas vēl nav izauguši...
Kļūdīties gadās visiem ,  taču no citu kļūdām mācās retais,  un no savējām vēl retāk, bet tikmēr  grābekļi tik zied un gaida.... savu ziedu stundu (giggle)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 7. oktobris 2013 09:44 pece

:)Grābekļu klasifikators.... Interesantiņi :)

pece 7. oktobris 2013 09:24

Man šķiet, ka grābekļus vajadzētu klasificēt:
GRĀBEKĻI - savā ziņā dzīves uzdevums, situācijas, kuras nāk mūsu priekšā tik ilgi, kamēr tās atrisinām, ja ne tās pārnesas uz nākamo dzīvi;
grābeklīši - ikdienas grābeklīši.... :)

Kerstyna 6. oktobris 2013 11:46 Spotorno

(Y) Paldies par viedokli:)

vecsprofils 6. oktobris 2013 11:19

Kā allaž tik skaisti un trāpīgi uzrakstīts (Y)
Mans tētis jau bērnībā man mācīja, ka gudrais mācās no citu kļūdām, tāpēc sekoju šim teicienam, kas man arī aiztaupīja ļoti daudz tikšanos ar grābekļiem un atvieglo dzīvi. Pilnīgi noteikti nesaprotu tos, kuri izvēlās kāpt uz grābekļiem, ja laicīgi jau varēja paredzēt, ka tas grābeklis tur būs un sagādās problēmas, pēcāk vēl visur sūdzās vai pat pretēji - lepojas, kāda redz pieredze, būs ko mazbērniem pastāstīt vai tādā garā... (tas jau laikam nekas, ka muļķa pieredze...). :X (angel)