Gorkšu, Meirānu, Simsonu un citas sabiedrībā pazīstamas ģimenes piepilda bērnu sapņus par sen lolotām dāvanām

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 17. decembris, 11:13:54
Gorkšu, Meirānu, Simsonu un citas sabiedrībā pazīstamas ģimenes piepilda bērnu sapņus par sen lolotām dāvanām

Tuvojoties svētku laikam, jau ceturto gadu pēc kārtas saldumu ražotājs “Laima” aicina sabiedrību piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par maģisko Ziemassvētku brīnumu un sen lolotām svētku dāvanām Laimas Sirds Siltuma namiņā. Šogad, rādot piemēru un iedvesmojot citus šajos svētkos palīdzēt tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams, namiņu apmeklēja vairākas sabiedrībā zināmas personības.

Laimas Sirds Siltuma namiņā viesojās kulinārijas eksperte, mājaslapas un žurnāla Četras Sezonas redaktore Signe Meirāne ar meitām Paulu un Emīliju. Meirānu ģimene šogad izvēlējušies šajos svētkos iepriecināt sešus mēnešus veco Janu ar muzikālo paklājiņu.

 20151217111226-78569.jpg

Šogad starp bērnu visvairāk kārotajām dāvanām bija arī sporta inventārs un dāvanas talanta attīstīšanai, pilnveidošanai. Profesionālais futbolists Kaspars Gorkšs kopā ar dēlu Patriku Ziemassvētkos iepriecinās vairāku maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnus, dāvājot svētkos futbola bumbas ar savu autogrāfu.

20151217111249-73103.jpg

Savukārt Armands Simsons kopā ar sievu Ivetu un meitām Patrīciju Paulu, Eimiju Polu un Heidiju Petru Ziemassvētkos sveiks četrgadīgo Rodrigo, sarūpējot viņam nepieciešamo sporta tērpu. Laimas Sirds Siltuma namiņu šogad apmeklējušas un dāvanas sagādājušas arī tādas sabiedrībā pazīstamas personības kā televīzijas projektu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte un  dziedātāja Linda Leen.

 20151217111315-84380.jpg

Kā jau zināms, pašu pirmo Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu veidoto kartiņu no Laimas Sirds Siltuma namiņa brīnumu egles paņēma Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta Vējone. Latvijas Valsts prezidenta ģimene, rādot piemēru citiem, šogad sagādāja kārotās Ziemassvētku dāvanas četriem Vilciņu ģimenes bērniem no Daugavpils rajona, Kalupes pagasta.

Pirmās dāvanas ģimenēm jau tiks piegādātas nākamo nedēļ. Tomēr Laimas Sirds Siltuma namiņš Rīgā, pie Laimas pulksteņa, atradīsies vēl līdz 2016. gada 6. janvārim, katru dienu no plkst. 12:00 līdz 21:00. Laimas Sirds Siltuma namiņā labo darbu īstenotājus ar siltu smaidu sagaidīs Laimas brīnumainās fejas, kas cienās ar Laimas svētku gardumiem. 

Par Laima:

Laima ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā un šogad atzīmē 145 gadu jubileju. Šobrīd Laima ir vienīgais šokolādes ražotājs Baltijas valstīs, kas izvērsis eksportu vairāk nekā 37 pasaules valstīs – ASV, Kanādā, Ķīnā, Izraēlā, Lielbritānijā, Īrijā, Krievijā, Baltkrievijā, Azerbaidžānā, Kazahstānā un Turkmenistānā. Eksporta apjomi kopumā veido 15% no saražotās produkcijas.

Par Orkla:

Orkla ir tirgus līderis plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoreju konceptuālo risinājumu piegādē Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Orkla grupai ir arī stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Indijā, Čehijā un Austrijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā. Orkla ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. Orkla apgrozījums 2014.gadā bija 30 miljardi NOK (3,41 miljardi EUR), grupā strādā 13 000 darbinieku.