Ģimene kā enerģijas avots.

Autors: Inta, 2020. gada 17. aprīlis, 16:28:04
Ģimene kā enerģijas avots.

Sveikas visapkārt!

Bieži vien rakstu par ģimeni un ģimenes vērtībām. Arī šobrīd uznāca vēlme šādam rakstam. Varbūt šāds interesants laika posms mūsu dzīvē, varbūt māmiņdiena, kas nav aiz kalniem, manī radīja šādas pārdomas.

20200417162428-47719.jpg

Jau sen esmu sapratusi, ka bērnu galvenais atbalsts dzīvē ir viņa vecāki. No vecākiem viņš smeļas gudrības, spēku un piemēru. Jo stiprāka ģimene , jo veiksmīgāks un laimīgāks bērns. Un vienmēr kad bērnam vajadzīgs atbalsts, viņš to atrod pie mammas, pie tēva vai arī pie abiem kopā.

Cik gadu lai tev nebūtu vienmēr ir patīkami atnākt pie mammas, pasēdēt un vienkārši paklusēt. Mamma visu saprot...Tās ir tavas saknes.20200417162519-75762.jpg

Šajās dienās sajūtu ļoti spēcīgu spēku izsīkumu. Uzņēmējdarbībā krīze, trīs skolnieki mācās mājās, pati esmu mājās un cenšos nodrošināt bērniem nepieciešamo komfortu un sniegt atbalstu. Un spēki izsīkst...

Tad es aizdomājos , un kur smelties spēkus man? Ko darīt situācijā, kad tev nav tās saknes? Un ne tāpēc ka vecāki ir pārvākušies uz debesīm, no kurienes tevi atbalsta. Bet tāpēc , ka tavos 7 gados viņi pēkšņi aizmirsa , ka tu eksistē..... Tevi izsvieda ka nevienam nevajadzīgu mantu. Bailes, izmisums, neziņa, bērnu nams un daudz kas cits ir bijis manā dzīvē.Par to atsevišķi varētu pat kādu grāmatu sarakstīt. Bet par laimi tas mani nesalauza.Savus vecākus sen esmu piedevusi, bet kontakts diemžēl vairs nav atjaunojams.

Neskatoties ne uz ko , es izveidoju lielu un spēcīgu ģimeni, kurā aug trīs brīnišķīgi bērni, kopā ar vīru mēs strādājam, pilnveidojamies un katru dienu nostiprinām savu ģimeni.

20200417162623-88935.jpg

Bet vienmēr tikai dodot enerģija beidzas. Tā izsīkst un tev to ir jāatjauno.

Kāpēc es to visu rakstu? Pirmkārt velos , lai šajos grūtajos laikos katra no mums apstājas, paskatās savā pagātne un redz, ka ir bijušas arī smagākas situācijas katras dzīvē, no kurām arī ir atrasta izeja. Tā kā viss būs lieliski, tam tikai jātic.

Un protams es ļoti vēlos, la Jūs pastāstat kādi ir jūsu enerģijas atjaunošanas rituāli.

 

P.S. Nākamajā rakstā es padalīšos ar kādu brīnišķīgu vietu enerģijas atjaunošanai un savu pieredzi ar šo vietu.

Lai jaukas un mīļas visiem brīvdienas!!!