Garlaicība guļamistabā – II daļa Iepirkšanās intīmpreču veikalos - kautrīgajām un mulstošajām drošības labad neskatīties ;)

Autors: Linduchy, 2013. gada 2. septembris, 21:57:41
Garlaicība guļamistabā – II daļa  Iepirkšanās intīmpreču veikalos - kautrīgajām un mulstošajām drošības labad neskatīties ;)

Turpinājums guļamistabas dzīves dažādošanai...ceru, ka visas, kas ļāvās izmēģinājumiem pēc iepriekšējā bloga par pozām, ir iztikušas bez traumām ;) Šoreiz par iepirkšanos...ne Rimi, ne Depo, bet intīmpreču veikalos.

Ir cilvēki, kas ceļojuma ‘‘must see‘‘ sarakstā iekļauj muzejus, parkus, zoo, botāniskos dārzus un ko tik vēl ne. Savukārt mans ceļojums nav iedomājams bez intīmpreču veikala apmeklējuma – salīdzināt sortimentu, cenas, apkalpojošā personāla kompetenci un attieksmi, kā arī cilvēkus, kas apmeklē šādus veikalus, un, protams, iegādāties kādu jaunu mantiņu guļamistabas priekiem.

Jāatzīst, ka ārzemēs cilvēki ir mazāk kautrīgi, bez īpaša mulsuma iepērkas intīmpreču veikalos. Vienā no Berlīnes intīmpreču veikaliem pirmo reizi mūžā stāvēju rindā pie kases! Savukārt Rīgas veikalos Tevi sagaidīs kā kaut kādu debesu brīnumu (labi, es protams pārspīlēju, bet nu apmeklētāju skaits ir ļoti neliels, tāpēc vari rēķināties, ka pārdevējs-konsultants aizrautīgi un ar prieku atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem bez steigas un stresa).

Sortiments ārzemju veikalos ir plašāks un kvalitatīvāks. Izmēru ziņā (tērpiem) ir milzīga izvēle, jo tur nepastāv viedoklis, ka ar seksu nodarbojas tikai S-M izmēra cilvēki. Pie mums, diemžēl, intīmpreču veikalos piedāvātajām precēm ne vienmēr cena atbilst kvalitātei. Vai arī normālām lietām cena ir 3-4 reizes augstāka, nekā identiskām lietām Londonas vai Berlīnes veikalos. Lielie izmēri (tērpiem) ir liels retums, bet šo to atrast var gan. Kopumā ņemot, diezgan skumji.

Ārzemēs diezgan mierīgi uztver seksa un ar to saistītas lietas. Piemēram, Lietuvā (Klaipēdā) intīmpreču veikalu uzgājām vienā no tirdzniecības centriem. Un cilvēki nebija pārāk šokēti ‘‘nu kā tā var...galīgi kaunu pazaudējuši...te taču ģimenes  ar bērniem staigā utt.‘‘. Latvijā (es runāju par Rīgu) bieži vien intīmpreču veikali ir izvietoti tālāk prom no ‘‘pukstētāju‘‘ acīm. Lielveikalos (Rimi, Maxima, Iki utt) pie kasēm tirgo prezervatīvus un atsevišķos veikalos arī lubrikantus, bet tas arī viss. Citu seksa atribūtiku jāmeklē citos veikalos...vai nu arī jāeksperimentē ar pārtikas produktiem (domāju, visas atcerās anektdoti par mūķenēm un burkāniem).

Rīgā ir vairāki intīmpreču veikali un saloni – atpazīstamākie ir LABI un KUPIDONS PLUS (šiem veikaliem ir arī interneta vietnes). Salons no veikala atšķirās ar to, ka tajā ir pieejamas ne tikai seksa rotaļlietas un veļa, bet arī striptīza izrādes, erotiskā/pornogrāfiskā video kabīnes utt., bet nesatraucies – šie papildpakalpojumi parasti ir izvietoti dziļāk salona telpās, tāpēc tas nemulsina un netraucē, ja vēlies tikai iegādāties kaut ko no intīmpreču klāsta. Parasti intīmpreču veikali ir iekārtoti intīmā gaisotnē, ar pieklusinātu apgaismojumu un lēnu mūziku fonā. Ja pirmais intīmpreču veikala apmeklējums Tavā sejā uzdzīs sārtumu, neviens to nepamanīs. ;) Ja tomēr kautrējies, vari iegādāties vēlamās preces intīmpreču interneta veikalos, bet šeit ir liels mīnuss – nevar pataustīt, piemērīt, pasmaržot un pagaršot. Kā arī, noformējot pasūtījumu, Tev būs jānorāda sava kontaktinformācija – vārds, uzvārds, adrese utt.

Ar ko sākt savu iepirkšanos? Jāsāk ar to, ka sarunā ar savu partneri laiku, kad abi kopā varēsiet doties šajā piedzīvojumā. Vari doties iepirkties arī viena, vēlāk sagādājot pārsteigumu savam vīrietim guļamistabā.

Vēlams tikt skaidrībā jau iepriekš, kādas ir Tavas/jūsu vēlmes – piezemētā klasika, izmēģinājumi un atklājumi vai fetiša un sado-mazo tieksmju apmierināšana. Intīmpreču veikala piedāvājumā sākumā var apjukt – dildo, vibratori, anālās  rotaļlietas, uzmavas, bumbiņas, klipši, tērpi utt, bet nevajag kautrēties lūgt konsultāciju un iespēju pataustīt/piemērīt preces.

Piezemētā klasika.

Mežģīņu veļa vai babydoll, zeķes+zeķturis. Varbūt kādas seksīgas kurpes ar augstu papēdi? (Intīmpreču veikali piedāvā diezgan pikantus komplektus, bet tikpat labi piezemētāku un cenas ziņā draudzīgāku klasiku varēsi iegādāties parastā veikalā – varu saderēt, ka Tavs vīrietis labprāt piekritīs doties iepirkties uz tirdzniecības centru, ar nolūku iegādāties veļu un apavus guļamistabai.)

Vibrators (klasiskais, reālistiskais, multifunkcionālais – izmēra, krāsas, materiāla un tekstūras izvēle Tavā ziņā) + lubrikants.

20130902215529-26262.jpg

Izmēģinājumu un atklājumu gars.

Varbūt vēlies izmēģināt kādu pikantāku veļas komplektu, bodiju vai mežģīņu kaķenes tērpu? Parādi savam vīrietim, ka guļamistabā vari būt satriecoši seksīga un nerātna meitene.

Izmēģini multifunkcionālo vibratoru vai dildo, G-punkta stimulatoru, vaginālās un/vai anālās lodītes. Ja nekad iepriekš neesi baudījusi anālo seksu, tad sāc pamazām ar neliela izmēra rotaļlietām un ļoti vēlams izmantot anālo lubrikantu.

Masāžas eļļa ar uzbudinošu efektu. Izmēģini īpašās masāžas sveces – erotisks aromāts un ideāla slīdamība. Varbūt Tevī mājo māksliniece? Apglezno savu partneri ar šokolādes vai vaniļas ķermeņa krāsu...vai arī ļauj gleznot viņam uz Tavām krūtīm, kakla, gurniem, dupša.

20130902215606-17538.jpg

Fetišs un sado-mazo.

Ja esat nobrieduši nopietnām nerātnajām rotaļām, tad nu intīmpreču veikala sortiments nebeidz pārsteigt, viss ir atkarīgs no jūsu nospraustajām robežām un fantāzijas lidojuma.

Lateksa un ādas tērpi Tev vai viņam, varbūt abiem? Izmēģiniet lomu spēles – ietērpies nerātnas medmāsiņas, policistes, skolnieces tērpā – izvēle ir milzīga!

Esi bijusi nepaklausīga meitene? Ļauj savam vīrietim Tevi sasiet (var izmantot mājās atrodamas lietas – jostas, šallītes, līmlenti, vai arī iegādāties intīmpreču veikalā sasaistes komplektu, rokudzelžus) un nopērt (maigākam pērienam izvēlies zamšādas pātadziņu, asākām sajūtām – ādas pātagu)...vai varbūt vēlies nedaudz sodīt savu vīreti? Noper viņu ar kādu seksīgu pātadziņu tērpusies lateksa tērpā.

Izmēģini krūšu un/vai kaunuma lūpu klipšus (ieteicams izvēlēties regulējamos). Tikai nepāršaujiet pār strīpu, jo galvenais ir sagādāt seksuālu baudu, nevis sāpes!

20130902215645-38336.jpg 

Svarīga piezīme – seksa rotaļlietas (dildo, vibratorus, lodītes) pirms un pēc izmantošanas ir jānomazgā siltā ziepjūdenī! Neaizmirsti arī par lubrikanta izmantošanu (ja vēlies dabīgāku smērvielu, vari izmantot arī olīveļļu).

Noderīgas adreses:

Intīmpreču salons LABI – Rīga,A.Kalniņa iela 8; Brīvības iela 98; Lāčplēša iela 61 un Lāčplēša iela 47 (interneta vietne www.tev.lv)

Intīmpreču vekals KUPIDONS PLUS – Rīga, A.Čaka iela 72, A.Kalniņa iela 4 (interneta vietne www.kupidonsplus.lv)

Interneta vietne www.sexystyle.lv

Interneta vietne www.bauda.lv

Nākamreiz fotoblogs no Berlīnes seksa muzeja ;)

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver SAVU blogu arī tu!