Gada notikums manā dzīvē

hiperkeri
hiperkeri 3. aprīlis 2012 12:44
798

Sveikas, manas mīļās meitenes, dāmas un draudzenes! Mazais spridzeklis atkal atnācis paciemoties un pataupījis dažas emocijas, ar ko dalīties!

Vēlos atklāt Jums vienu savu pēdējā laika notikumu, kurš mani ir satricinājis ne tikai garīgi, bet fiziski un emocionāli piedevēm.

Jā, pareizi, par tiem vīriešiem.

Man līdz šim likās, ka lielākais notikums manā dzīvē ir saistībā ar profesiju, bet sapratu, ka arī mēreni `pašsaproamās` lietas - ģimene, mīļotais - var atstāt pietiekoši satricinošu iespaidu. Biju jau pieradusi pie rutīnas šajās jomās, tāpēc arī mana vaina šeit ir manāma.

Notikums numur `gada sensācija`- jā,un tieši, 1.aprīlī, mēs ar mīļoto (misters Lieliskais - tas pats -vecais, labais:)) izrunājāmies it kā par šo un to un viņš atklāja savas izjūtas arī man, un, man kaut kāds īssavienojums notika un no `mušas uzpūtās zīīlonis` , un, izlēmām, ka laiks šķirties...

Tas nebija tā - paziņojums pie lielā dēļa, bet sarunas gaitā secinājām,ka šīs attiecības,kaut gan patiesas līdz saknei,tomēr ir bumba ar laika degli,jo...esmu viņam pirmā! es jau neizteikšos par savu `mīlas (ak,RAINI!) dzīvi` pirms viņa.. .teiksim tā, pietiekoši traumējoša.

Tad sekoja pietiekoši liels emociju(aka-asaru) izvirdums, jo tiešām,šī man ir ļoti īpaša lieta-tieši ar Viņu..pagāja negulēta,noraudāta nakts katram savā gultas malā, ļoti `cementā kalts` rīts un šķiršanās,jo katram savi dienas notikumi tomēr nav kavējami... ļoti grūta diena(goda vārds,savā dzīvē kopā es nebiju tik intensīvi un ilgi raudājusi..), un secinājums, ka nu - nevaru es bez viņa.

Mūs izglāba man sms-ošanās, jo īsti parunāt pa telefonu es nevarēju, bet jutu, ka tas, kas jāsaka, tomēr ir jādod viņam uzzināt,un ap vakara pusi, kad man vajadzēja aizbraukt pakaļ savām mantām, visu jau atrisinājām.

Tomēr tā meiteņu vēlme, tiklīdz ir stabīls partneris, uzreiz viņu `nocopēt` un noprecēt, piedzemdēt veselu bariņu bērnu - viņus pamatīgi biedē.

Nu protams, ka apsolījos vairs neaizskart tēmu par ilgo `ceļu kāpās` vai arī - kas būs pēc 20 gadiem. Mums vēl ir šodiena. Un varbūt arī rīts.

Man laikam ar to arī pietiek - es zinu, ka neko šajā pasaulē vairs nedrīkst uzskatīt pašsaprotamu,un nav jēga `ieminēties` par to vienmēr un mūžīgi.. jo tas var visu sabojāt.. Tas ir ļoti smagi, ja ņem vērā, ka abus vieno patiesa un dziļa mīlestība..

Tad nu es negaidīš vairs neko.gribu ierosināt arī Jūs, dāmas - ņemiet savu dzīvi savās rokās, pārsteidziet viņus jau šodien ar ko īpašu,lai viņiem rodas tā vēlme būt,pārsteigt un sajust Jūs sev blakus jau no šodienas līdz..kas to zina:) bet tas būs īpašs un savs, katrā ziņā.

Tāpēc - man vajag idejas - mīļās, šovakar visas taisām randiņu. Sev un savam mīļajam - ko jūs ieteiksiet? Masāža? Vakariņas? Paštaisīta mūzikas izlase speciāli viņam?

Gribas cerēt, ka mums izdosies.Mums visām:)

Lai šis ir pamudinājums mums,mīļās,jo šķiras arī visperfektākie pāri,un tas ir ļoti grūti-sev pārkāpt pāri un iet,darīt,censties visu nokārtot.Labāk tomēr mēģināt netaisīt nepatikšanas,bet ikdienā censties darīt visu,lai būtu dota tāda iespēja sagaidīt rītu.Kopā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rrr 5. aprīlis 2012 12:44

Liels prieks par autores secinājumiem! Es piekrītu domai, kas izteikta priekšvārdā kādai, manuprāt, izcilai grāmatai par laulību - laulības (un attiecību) nāve sākas brīdī, kad kāds no abiem to uztver par pašsaprotamu. Ķatram jāapzinās, ka arī visskaistākās un ideālākās attiecības var izjukt, turklāt izjaukt attiecības nemaz nav tik grūti. Tieši tāpat kā pavisam vesels cilvēks, ja ņesaņems pārtiku un ūdeni, nomirs badā, arī visideālākās attiecības bez rūpīgas to kopšanas ir lemtas neveiksmei!
Vispār katram pārim silti iesaku Kīta Potera "Nesatricināmā" jeb "laulība, kas pārdzīvo dzīves zemestrīces". Autors ir kristīgs, bet ieteikumi - universāli, no paša pieredzes. Šī grāmata pacēla manas attiecības ar otru cilvēku jaunā kvalitātē!

hiperkeri 3. aprīlis 2012 21:22

pajautā sev-nu ko Tu iegūsti,ko zaudē,un saliec to visu svaru kausos:)

karla 3. aprīlis 2012 20:26

mēs esam kopā jau 1.5 gadus un kopā nodzīvojuši vienā mājoklī 9 mēnešus. Nav tā, ka viņu nepazīstu. Un ir dienas, kad esmu gatava vilkt peldkostīmu un sākt peldēšanu, bet ir dienas, kad jautāju - vai nenožēlošu?

smukaa 3. aprīlis 2012 20:17

Ja tu patiešām tik ļoti gribētu tikties ar šo cilvēku,tad ne mirkli nešauboties tu pārpeldētu okeānu jau šodien!;)

Cerīte 3. aprīlis 2012 20:15

BĒDZ!

karla 3. aprīlis 2012 20:07

Meitenes, ko darīt? šķiet, ka manā gadījumā ir pretējā situācija. mans puisis ir 100% pārliecināts, ka esmu viņa īstā, bet manī ir kaut kādas šaubas. domāju, ka mīlu viņu. Tad no kā baidos? neesam redzējušies 5 mēnešus un vēl pēc diviem, es dodos pie viņa. viņš šobrīd dzīvo otrā pasaules malā. varbūt tas ir iemesls, ka neesam ilgi tikušies vai arī bailes par jaunas dzīves sākumu valstī, uz kur jālido 20h??! help!

smukaa 3. aprīlis 2012 18:22

..bet citreiz vajag izšķirties,lai satiktu savu īsto;)

VIT@ 3. aprīlis 2012 18:08

Reizēm dzīvē notiek tā, ka vajadzīgs laiks abām pusēm, lai patiešām saprastu ir vai nav... ja viņš ir tavs īstais Mr.Lieliskais, Tu viņu sagaidīsi un ja viņam Tu esi Miss.Pasaule viņš nāks pie Tevis, nesīs Tevi uz rokām un lūgs piedošanu un nekad Tev nedarīs pāri...visam vajadzīgs laiks.. būs labi un velti laiku sev, ģimenei, saviem tuvākajie draugiem, būs labi (Y)

smukaa 3. aprīlis 2012 17:37

Zini,tev ir ļoti,ļoti paveicies (L), jo citām ir ilgs ceļš ejams,un jānobučo daudz krupju,lai beidzot satiktu īsto!!! :D
Lai visām veicas atrast meklēto un noturēt iegūto;)

hiperkeri 3. aprīlis 2012 16:27

man ir neizsakāms prieks,ka šiet jūs visas par mani tā rūpējaties,sirds saka-tas ir manējais! Tā jau nu arī nav,ka tas čalītis skatās apkārt,es zinu,ka arī viņam esmu tikpat svarīga,bet viņam visādas citas lietas-jauns darbs,jābeidz pēdējie vilcieni maģistra darbā..grūti to visu sabalansēt arī ar attiecībām ar tādu meiteni kā es-ar savu temperamentu un mūžīgo vēlmi pajārēties:D:D:D(LOL:D)
(Jā,tādā ziņā neviena cita nevarētu mani pārspēt-es jau pietiekami viņu nogurdinu,lai viņam nebūtu spēka citai:D:DHA!:) )
Ar pašapziņu arī man viss ir kārtībā,tā kā-vienīgais ,laikam,ko vēlējos,ir spēja tikt skaidrībā,vai abi ir spējīgi ,kaut arī tīri teorētiski, bet atzīt,ka viens otram ir tie visvisvislabākie. Jā,piemēram,es tam ticu.:)
Ah,episkas lietas..

pece 3. aprīlis 2012 15:50

Pazīstamas un saprotamas sajūtas - vēlme pēc stabilitātes, tomēr, ne vienmēr ir vērts palikt kopā par katru cenu, īpaši, ja otrs jau skatās apkārt galvu izslējis. Tomēr klausi savai sirdij - tā tev pateiks priekšā pareizo atbildi!

hiperkeri 3. aprīlis 2012 15:29

cepums dio! kā vienmēr-esi formā!:) Patiesībā,jā,ja tā palasa,pat skumji paliek. Ja man IR tā sajūta,ka viņš ir tas īstais,bet viņam tā nav,kaut gan sajūtas mums abiem ir identiskas...bet laikam jau tas nav neviena guru spēkos-kādu vīrieti atturēt no jauniem medījumiem,ja viņš tā reiz ir izdomājis..Liekas ,ka jāšķiras,kaut gan iekšā ir tas īpašais?
Negribu būt tā nasta,ko viņš nestu,ja nu kas..Kaut gan-ziniet,meitenes,man tā iešana uz randiņiem un jaunu cilvēku-vīriešu iepzīšana,godīgi sakot-ir ļoti,ļoti apnikusi. Jā,es gribu būt monogāma!

banderoso 3. aprīlis 2012 15:15

Piekrītu dio, ir lietas, kur abiem no pāra jāskatās vienā virzienā.

kalliope 3. aprīlis 2012 14:31

nu un tad ka Tu viņam pirmā? :^) mēs ar vīru abi viens otram pirmie un neko - apprecējāmies un dzīvojam nost :)

mazaa raganina 3. aprīlis 2012 14:30

Sveika jaukā!!!!!!!!!!!
Zini, es satiku savu vīru 16gados un viņam bija 15....Un mēs esam viens otram pirmie un vienīgi visu savu mūžu līdz šim....Tā kā-TEVI gaida kaut kas daudz labāks!!!!!!!! (L)

VIT@ 3. aprīlis 2012 14:19

Labs vīrietis ir tāds, kas pēdējais gulēt un pirmais ceļas... es ilgi nesapratu šī teiciena nozīmi, taču tagad saprotu...
Baidās precēties? Esi pirmā? Un vēl citas atrunas, rutīna u.t.t.? Tās ir muļķības, ja ir tās sajūtas, pat ne taureņi, bet vienkārsi ir sajūta, šis ir mans cilvēks, tad neviens viņu neapturēs apprecēt un apbērnoties un vēl sazin ko... strīdi un rutīna? Ja tādu attiecībās nav, tad tās ir mākslīgas attiecības... nu vismaz man ir kārtīgas dienvidnieku attiecības.. nekādas klusēšanas, ja birst dusmas, tad ar šķīvju fonu, ja ir prieks, tad tāds, kad smaids nenoiet ne minūti, divas minūtes kārtīgas dusmu izvirdums un tad prieks kur rodies, kārtīgs rutīnas vakars ... bet pats svarīgākais manuprāt vīrietim ir jāatļauj būt vīrietim un sievietei ir jābūt sievietei.. koptai, skaistai vienmēr un emocionālai .. veiksmi un ar randiņiem.. ļauj viņam Tev organizēt randiņus.. jo cik gan ilgi Tu viņam organizēsi randiņus, lai izpatiktu, arī tas ir mākslīgi.. neņem ļaunā, bet apdomā kārtīgi.

spaara 3. aprīlis 2012 13:58

škiršanās sāp, bet no tā nemirst, tas tik liecina, ka cilvēks ir dzīvs, emocionāls un vēlas būt mīlēts :) kamēr emocionālā saite starp jums vēl ir dzīva, tikmēr viss vēl nav zaudēts.
ar pašreizējo draugu 5 gadu laikā uz šķiršanās takas esam stājušies vairākkārt, un būtu iemesls to darīt (šķirties). es mūsu attiecības raksturoju tā - otrs ir kā dārgs, bet ļoti smags koferis, kuru gan panest, gan pamest ir grūti. Tā mēs joprojām stiepjam katrs savu koferi :)

pece 3. aprīlis 2012 13:53

Pajautā sev un izdari izvēli, tikai tu pati vislabāk zini, kas un kā iekustinās jūsu abu sirdis un dvēseles. Vienam vajadzēs rožu ziedlapiņas un romantiku, citam erotisku filmu, vīnu un masāžu, kas rezultējas seksa maratonā, bet citam gribēsies kopīgi baudīt kādu teātra izrādi ;)

Lai veicas!

3. aprīlis 2012 13:16

biju izgājusi cauri šķiršanām un vēl arvien atceros, cik tas ir smagi un nežēlīgi sāpīgi. ceru, ka jūms izdosies izglābt attiecības no lūzuma, ja mīlat viens otru.

randiņam iesaku izvēlēties kādu super-romantisko un izsmalcinātu restorānu un vakarā mājās izveidot romantisko atmosfēru: rozes lapiņas, sveces, ēteriskās eļļas erotiskām noskaņojumām, masāža... un mūzika. baigi labi "darbojas" Enigma mūzika :)
bet, galvenais, atklāt savu sirdī kā pirmo reizi to darīji. un ļoti iespējams, ka arī viņš sajūtīs tos taureņus atkal.

lai viss izdodas! (F)