FOTO: Kas dod dvesmu manai iedvesmai..

kalliope
kalliope 29. septembris 2010 10:11
486

Mani spēj iedvesmot šķietami sīkumi - saule logā pamostoties, sen nesatiktas draudzenes īsziņa, pirmais silti brūnais kastanis...

 

Mīlu pārsteigumus - gan gūt, gan radīt, patīk, ja ir ideju pilna galva. Un es ticu pozitīvu domu spēkam un brīnumiem!

 

Ik mirklis ir brīnumains un neatkārtojams, bet tomēr viena no jaukākajām dienām, kas iemūžināta foto ir mūsu kāzu diena, lūk:

un visfeinākais ceļojums bija kāzu ceļojums tepat uz kaimiņvalsts SPA (nevajag nemaz tālas un eksotiskas valstis, lai ceļojums būtu neaizmirstams - pietiek, lai līdzās ir īstais cilvēks/-i):

Esmu liela saldummīle un mans visgardākais kārums ir rieksti medū:

bet svaigi maltas kafijas smarža mazā tasītē uz apakštasītes un tamborētas saulaini dzeltenas sedziņas (ar vienu brūno cukurgraudu) ir smarža, kas liek manai dvēselei mosties jaunam rīta cēlienam:

Mans mīļākais gada laiks ir augusts, kad gaisā jūtams tuvojošās rudens dzestrums, bet vēl aizvien arī smaržo svaigi pļauts siens, vīstošas koku lapas..

Neesmu modes līdzskrējēja, valkāju to, kas man patīk un ir ērts (gari svārki un šalles ir manis iecienītas lietas), bet vismīļākais apģērba gabals man un manām mūždien salīgajām kājām ir vilnas zeķes (vīrmammai tās sanāk jo īpaši glītas):

Man nav vienas vismīļākās grāmatas, filmas un teātra izrādes. Grāmatas lasu un filmas skatos konkrētam dvēseles noskaņojumam atbilstošas un bieži pat neiegaumēju to saturu, tāpēc varu vienu un to pašu radošo darbu lasīt vai skatīties vēl un vēl un katru reizi ieraudzīt ko jaunu. Man patīk pasakas, dzeja, romantiskas komēdijas un seriāli ar nelielu melnā humora piesitienu (Doktors Hauss, piemēram).

Lietas, kas palīdz man sakārtot domas un ikdienas steigā saglabāt radošo dzirksti: tamborētu brīnumu radīšana, kokles trinkšķināšana un mirkļa ķeršana ar fotoobjektīvu:

Noslēgumam man skaistākais videoklips:

 

p.s. visi foto no mana personīgā arhīva

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
30. septembris 2010 18:58

Jā,es arī dievinu Linkin park:)

madmozele 29. septembris 2010 18:01

Patīkamas tavas iedvesmas,un jauki aprakstīts.

Noelle 29. septembris 2010 16:09

Lielisks un iedvesmojošs rakstiņš! Ļoti patika lasīt! :) Šādi rakstiņi mani vel papildus iedvesmo :)

miranda 29. septembris 2010 15:30

Piekrītu agnibei! :) Radīji man siltas, saulainas, tuvas, mīļas un krāsainas sajūtas. Paldies! ;)

agnibe 29. septembris 2010 15:11

kalliope, esmu priecīga, ka neesu viena tik naiva un pozitīvo dzīves sīkumu cienītāja! Tā turpināt! :)