Forums tikai sievietēm: Līdere

Linduchy
Linduchy 22. maijs 2018 16:03
2203

18. maija rītā pie Splendid Palace ieejas mani sagaidīja sarkanais paklājs un ziedošu ābeļzaru kompozīcijas. Arī iekštelpas bija glīti noformētas, un pasākuma dalībnieces sagaidīja elegantās grieķu stila kleitās tērptas konsultantes. Splendid Palace bija pārņēmis īsts ziedošs pavasaris un spēcīgu sieviešu enerģijas vibrācijas.

20180522151324-54509.jpg

Pasākuma rīkotājas bija parūpējušās par to, lai sievietes visu dienu varētu uzturēties skaistā un elegantā vidē, iepazīstoties un dibinot noderīgus kontaktus, baudot šampanieti, saldumus un gardas uzkodas, smeļoties iedvesmu un idejas izaugsmei.

20180522151501-86392.jpg

Pasākuma atklāšana bija uzticēta Vairai Vīķei-Freibergai. Viņa aicināja sievietes neklausīt un nepakļauties tiem, kas saka, ka sieviete savā dzīvē var pildīt tikai vienu noteiktu lomu. Mēs varam būt veiksmīgas profesionālajā jomā un lieliski tikt galā ar ģimenes lietām, mēs varam strādāt jebkurā jomā, jo mēs esam apzinīgākas, kārtīgākas un izturīgākas.

Savukārt par foruma "Līdere" atklāšanas brīža muzikālo noformējumu parūpējās šarmantā un apburošā Marija Naumova.

Visas dienas garumā uz skatuves kāpa visdažādāko profesiju sievietes. Un katra no viņām dalījās ar savu pieredzi, atziņām un padomiem. Viņas visas mudināja nepadoties un neklausīt apkārtējo spriedelējumos par to, ko tu nevari. Ir jākoncentrējas uz to, ko tu vari un gribi. Ir jānotic sev un, protams, arī jāpieliek daudz pūļu, lai sasniegtu rezultātu.

20180522153246-89026.jpg

Kā neuzkāpt uz viena un tā paša grābekļa? Kādas problēmas! Kāpiet uz citiem grābekļiem! /Ieva Plaude-Roehlinger/

Ceļā uz sasniegumiem un panākumiem nav jābaidās no kāpšanas uz grābekļiem un punu uzdauzīšanas. Nav jābīstās no savām ambīcijām, bet ir jābūt arī gatavai tam, ka reizēm, lai arī visu esi darījusi pēc labākās sirdsapziņas, panākumi neseko. Veiksme/neveiksme, apstākļu sakritība, atbalsta trūkums. Tā var gadīties, tāpēc vairākas foruma dalībnieces mudināja veidot izcilu komandu, sapulcinot ap sevi gudrākus cilvēkus, savas jomas speciālistus, kas grūtā brīdī spēs tev palīdzēt, nevis nogremdēs bezizejas stāvoklī un drūmu domu varā.

20180522153522-69743.jpg

/Dace Matule/

Foruma lektores uz skatuves stāstīja gan nopietnas un pamācošas lietas, gan arī spēja sasmīdināt visu zāli, liekot sajust sieviešu enerģiju, liekot mīlēt sevi, tvert mirkli un izbaudīt šo burvīgo dienu vairāk nekā 600 sieviešu kompānijā.

20180522154102-80477.jpg

Klīniskā psiholoģe, KBT psihoterapeite Marija Ābeltiņa dalījās savā pieredzē par izdegšanu, tās veidiem un risinājumiem. Izdegšana ir sindroms, kas rodas no neveiksmīgi pārvaldīta hroniska darba stresa. Un tā var skart jebkuru no mums, jo īpaši tad, ja vēlies visu un vienmēr paveikt perfekti. Dzīvē nakas nav perfekts, ir jāiemācās sev dot atlaides un nepārcensties. 

20180522154605-23682.jpg

/Ilze Dobele intervē Danu Bjorku/

Foruma skatuve bija atvērta dažādām sievietēm. Dažas no viņām ir plaši atpazīstamas sabiedrībā, citas - izcilas speciālistes savā jomā. Bet viņas visas vieno pozitīva enerģija, mērķtiecība, drosme un darba spars.

Dana Bjorka, kas ir Mihaila Čehova Rīgas krievu teātra direktore, ir lielisks piemērs tam, kā audzināšana mūs var iesprostot noteiktos rāmīšos. Daudzi no mums šajā iedomu kastītē arī nodzīvo visu mūžu, nožņaudzot ambīcijas jau šūpulī. Taču, ja vēlies kaut ko sasniegt dzīvē, ir jāļauj savām ambīcijām nākt uz āru, ir jābūt drosmīgākai un neatlaidīgākai, ir jāspēj pastāvēt par savu viedokli, aizstāvēt savas idejas un nebaidīties pieņemt to, kas tev pienākas. Biklums un bailes nav īstie panākumu sabiedrotie.

20180522155230-16280.jpg

Kā atrast balansu un nepazaudēt sevi? Savā pieredzē dalījās LR Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, kura aicināja visas klātesošās dāmas nepeldēt PRET straumi, bet gan veidot pašām savu straumi. Dana Reizniecei-Ozolai dzīvē ļoti ir palīdzējis šahs, jo tā ir stratēģiska spēle, kas ļauj izdomāt desmit soļus uz priekšu, lai mazinātu kļūdīšanās risku. Kļūdīties, protams, var ikviens, un dzīve jau ar to nebeidzas, taču dzīvē ir jābūt plānam - labāk slikts plāns, nekā plāna neesamība vispār.

Ja tu nezini, kur ir pretinieka vājās vietas, domā par savām vājajām vietām un novērs tās. /Dana Reizniece-Ozola/

Paldies foruma "Līdere" rīkotājām un lektorēm, paldies visām dalībniecēm! Tā bija patiesi skaista un iedvesmojoša diena.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies