Februāra horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. februāris 2019 20:42
3209

Auns

Februārī Auni izjutīs sirdsapziņas pārmetumus. Zvaigznes iesaka nelīst citu cilvēku dzīvē, bet pievērsties saviem darbiem. Atklāta saruna ar tuvu cilvēku palīdzēs mazināt vainas sajūtu. Aizdomājieties par karmu – ļaunums un pāridarījumi atgriezīsies pie jums atpakaļ. Februārī ir vērts pievērsties pašanalīzei. Secinājumus jāizmanto lietderīgi.

Privātā dzīve sniegs gandarījumu. Attiecību jomā viss būs lieliski, ja vien neieklausīsieties draugu padomos. Neprecētajiem Auniem ir jānoskaņo sevi uz jaunu iepazīšanos – tā gaidāma mēneša beigās.

Vērsis

Jūsu labestība palīdzēs atrast jaukus sarunu biedrus. Izturieties ar izpratni pret priekšniecības lūgumiem, nav vērts iesaistīties konfliktos, īpaši tad, ja jums nav taisnība. Ja neredzat jēgu turpmāk uzturēt attiecības ar kādu personu, droši saraujiet šīs saites. Zvaigznes iesaka apdomāt to, ko jūs stāstāt apkārtējiem. Sargiet veselību. Šis mēnesis ir īpaši piemērots dažādām procedūrām.

Iespējams, ka februārī Vērši sāks ievērot savā partnerī ne tikai pozitīvās īpašības, bet arī trūkumus, kuru, izrādās, būs diezgan daudz. Pienāks gals romantiskās iemīlēšanās posmam, beidzot visu skaidri redzēsiet. Ja jums ir nepieciešams padoms, vērsieties pie tuvas draudzenes – viņa spēs mierināt vai iepazīstinās ar lielisku cilvēku.

Dvīņi

Šajā mēnesī nevajag turēt sevi rāmjos. Ja redzat mērķi – droši virzieties uz to, pārvarot šķēršļus. Piemērots laiks ģimenes attiecību stiprināšanai, saskarsmei ar radiniekiem, tuviem draugiem – izdosies atjaunot attiecības ar cilvēku, kas bija apvainojies uz jums. Pievērsiet uzmanību savam uzturam. Pacentieties atteikties no kaitīgiem produktiem un paradumiem. 

Mēneša sākumā jums būs slikts noskaņojums. Slodze darbā ietekmēs jūsu pašsajūtu un attiecības ar partneri. Mēneša otrajā pusē zvaigznes sola romantiskas attiecības ar cilvēku no citas pilsētas vai valsts.

Vēzis

Nav piemērots laiks sevis žēlošanai – tas nedos rezultātu. Ja ir pieļauta kļūda, ejiet tālāk, risiniet to, neslēpiet galvu smiltīs. Lielisks laiks savu labāko spēju demonstrēšanai. Nebaidieties no skarba vērtējuma. Īstie cilvēki jūs pamanīs, un apstākļi būs jums labvēlīgi. Ja tiešām vēlaties, dodieties atpūtā.

Nestabilas attiecības, kas sagādā tikai vilšanos, ir ieteicams izbeigt jau šajā mēnesī. Izmantojiet iespēju mainīt savu dzīvi, lai arī šķiršanās var būt sāpīga. Ieskatieties patiesībai acīs – izanalizējiet savu uzvedību un partnera attieksmi. Amors ir sagatavojis bultas – iespējams, ka jau Valentīndienu jums nenāksies sagaidīt vienatnē.

Lauva

Lai sasniegtu mērķi, februārī nāksies cītīgi pastrādāt. Nebaidieties cilvēkiem teikt atklāti, ko jūs vēlaties. Jūsu šarms būs pietiekami augstā līmenī, tas ļaus iegūt ietekmīgu cilvēku atbalstu. Neprovocējiet konfliktus attiecībās ar ģimeni – nožēlosiet pateikto un izdarīto. Netērējiet laiku un spēku tam, kas nenes jums labumu. Centieties vairāk atpūsties un ievērot veselīgu uzturu.

Brīvajām Lauvām zvaigznes sola veiksmi. Tikšanās ar jauno simpātiju būs negaidīta, bet jūs spēsiet parādīt sevi no labākās puses. Jaunās attiecības uztveriet nopietni.

Jaunava

Lai arī februārī būs daudz darba, nejutīsiet nogurumu. Labs noskaņojums un smaids palīdzēs jums pārvarēt visus šķēršļus darbā un iegūt cilvēku labvēlību. Attiecības ar kolēģiem uzlabosies. Jūsu viedums un spēja nogludināt asus stūrus būs nepieciešama tuvinieku atbalstam.

Jūsu attiecības šobrīd ir stabilas. Ja ir nepieciešamība, vērsieties pēc padoma pie psihologa, nevis pie radiniekiem. Ieklausieties tikai tajos cilvēkos, kas paši ir spējuši izveidot stabilas un noturīgas attiecības, pretējā gadījumā jūs riskējat atkārtot svešas kļūdas. 

Svari

Februārī jums nāksies uzņemties aizstāvja un aizgādņa lomu. Jūsu tuviniekiem būs nepieciešams atbalsts un palīdzība. Nenovērsieties no viņiem! Jūsu labestība un atsaucība tiks atalgota. Mēneša otrā puse būs patīkamiem pārsteigumiem bagāta. Pievērsiet uzmanību zīmēm – ja intuīcija saka kaut ko priekšā, ieklausieties tajā.

Vientuļie Svari beidzot satiks ideālo kadidātu jaunu attiecību veidošanai. Lai situācija attīstītos harmoniski, jums būs nepieciešama pacietība un neatlaidība. Attiecību pamats ir atbalsts.

Skorpions

Steigas un stresa mēnesis. Iespējams, jums nāksies veikt remontdarbus. Lielisks laiks, lai plānotu mājokļa iekārtošanu – pievērsiet uzmanību fen-šui padomiem. Ir vērts pārskatīt vecās mantas un nevajadzīgo izmest vai atdot. Atklāta saruna ar tuvu draugu palīdzēs izprast notiekošo jūsu dzīvē un pieņemt lēmumu.

Biežāk pievērsiet uzmanību sava partnera pozitīvajām īpašībām. Nevainojiet partneri neuzticībā. Biežāk ieprieciniet viņu. Pasniedziet oriģinālu dāvanu Valentīndienā.

Strēlnieks

Februārī jums nāksies veikt medicīniskas procedūras, iespējams, tās nebūs patīkamas, taču absolūti nepieciešamas veselības stiprināšanai. Ievērojami uzlabosies pašsajūta un augs jūsu pašvērtējums. Biežāk sakiet saviem tuvajiem, cik ļoti jūs viņus mīlat un novērtējat. Izvairieties no galējībām, iemācieties rast zelta vidusceļu jebkuras problēmas risināšanā. Parūpējieties par mājdzīvnieku veselību.

Attiecību jomā zvaigznes iesaka būt pacietīgiem. Pārvariet egoismu un patmīlību, pieņemiet partnera individualitāti un īpatnības kā neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Cieniet partnera viedokli, ņemiet vērā viņa vēlmes. Sarežģītais posms jau drīz beigsies, tāpēc pacentieties saglabāt harmoniju attiecībās.

Mežāzis

Jums izdosies atpūsties gan ar miesu, gan ar garu, lai arī laika atpūtai nebūs pārāk daudz. Piemērots laiks mācībām un sporta nodarbībām. Labvēlīgs laiks skaistumkopšanas procedūrām. Uzticieties savai intuīcijai, īpaši darba jomā. Esiet drosmīgāki, nebaidieties no sīkiem šķēršļiem.

Jūsu galvenais uzdevums šajā mēnesī ir sakost zobus un pārciest īslaicīgas nesaskaņas, lai saglabātu izveidotās attiecības. Sarežģītā situācijā nesteidzieties ar lēmuma pieņemšanu. Iespējams, ka jau pavisam drīz liktenis jums palīdzēs spert soli pareizajā virzienā.

Ūdensvīrs

Nevajadzētu tērēt pārāk daudz naudas lietām, kuras jums nav nepieciešamas. Izturieties ar cieņu pret kolēģu prasībām. Ja vēlaties kaut ko mainīt savā dzīvē, bet nevēlaties tērēt tam pārāk daudz laika – rezultāts jums nesniegs gandarījumu. Pirms strīda sākšanas ar ietekmīgiem cilvēkiem, rūpīgi pārbaudiet faktus.

Neļaujiet apkārtējiem spiest uz jums, tomēr izturieties delikāti. Revolucionāras metodes parasti izraisa graujošas sekas. Tās ir vērts izmantot tikai tad, ja vēlaties kardināli mainīt dzīvi.

Zivis

Augsta varbūtība, ka februārī būs jāmaina darbs vai arī iegūsiet paaugstinājumu esošajā darbā. Ja alternatīva ir tā vērta, droši pieņemiet to. Iespējams, ka jūsu atbalsts būs nepieciešams kādam no radiniekiem. Neļaujiet vaļu emocijām un garastāvokļa svārstībām – jau drīzumā jūs spēsiet aizmirst visas šā brīža problēmas.

Februārī zvaigznes sola šķiršanos no mīļotā cilvēka. Dažām Zivīm tā būs šķiršanās tikai uz laiku (iespējams, ka partneris dosies uz citu valsti). Lai pieņemtu atbildīgu lēmumu, pacentieties apskatīt situāciju no cita leņķa.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies