Fantāzijas ceļojums

čau - čau
čau - čau 5. novembris 2014 14:51
2514

Vai esi gatava atkal doties neparastā ceļojumā, domāju ka tur vēl neesi bijusi. Katrā ziņā ar mani, pat savās fantāzijās ar mani. Tu esi gatavojusies šim ceļojumam, Tev mugurā ir skaista kleita ar dekoltē, kas ļauj saredzēt Tavu apaļo krūšu apveidus un mugurpusē dziļš izgriezums kas atsedz plecu daļu.

Viduklis ir cieši apskauts, tas izceļ Tavus gurnus. Kleita beidzas virs ceļgala ar sašaurinājumu un nelielu šķēlumu aizmugurē. Visi vīrieši kas Tevi redzējuši tādu ir zaudējuši galvu, viņi apjauš ka tās valkātāja ir Kleopatra un būtu gatavi ziedot dzīvību vienas naks dēļ ko pavadītu ar Tevi. Jā Tu tiešām esi burvīga, man patīk Tevi redzēt tādu, tik satrauktu, jo zinu ka tā iemesls esmu es.

Šis pašapmierinātais smīniņš kas tiko jaušams manā vaigā liek Tev man pakļauties bez vārdiem. Es tuvojos Tev, man rokās ir melns lakatiņš. Esmu jau nostājies Tavā priekšā, uzlieku lakatiņu sev uz pleca, paņemu Tavu roku savējā un ar otru uzlieku tai roku dzelžus tad otrai tā Tevi saslēdzot. Tavas acis vaicājoši un izbrīnā raugās manī, bet es pagrozu galvu un saku – ne vārda, Tu esi mana gūstēkne. Tad aizsienu Tev acis un Tu paliec tumsā.

Ļauju Tev pierast pie tās, tad paņemu Tevi pie elkoņa un vedu. Mēs izejam no Tava dzīvokļa pagalmā, Tu dzirdi kā atveras mašīnas durvis, es palīdzu Tev iesēsties tajā. Ierūcas motors, mēs sākam līgani braukt. Viens pagrieziens otrs, Tu mēģini sekot domās līdz kur dodamies, bet Tev viss sajūk, Tu vairs neapjaut kur esi.

Mašīna apstājas es izkāpju atveru durvis, palīdzu izkāpt turot Tevi pie elkoņa, vedu tālāk. Daži pakāpieni tad atveras durvis, ejam iekšā. Garajā koridorā atbalsojas tikai Tavi soļi kas nāk no smailajām augstpapēžu kurpēm, apstājamies, veras nedaudz čīkstošas durvis, ejam iekšā. Tur nav ne karsti ne auksti ir tikai dzirdama katra kustība, tā neatbalsojas no sienām, nav saprotams cik liela ir šī telpa. Maza baiļu grimasīte parādas Tev uz sejas, bet mans roku pieskāriens kas pārslīd Taviem gurniem un vēderam liek Tev saprast ka viss ir kārtībā un bailēm nav pamata. Tu gribi ko vaicāt, bet atturies jo zini ka Tev nav ļauts runāt.

Atslēdzu roku dzelžus, mana roka slīd pa Taviem pleciem, esmu nostājies Tev aiz muguras. Mana roka slīd pa Tavu muguru līdz
sasniedz rāvējslēdzēju, tā lēnām atdara to, Tu jūti kā kleita kļūst arvien vaļīgāka un nepieguļ vairs Tev tā. Manas rokas ir Tev uz pleciem, tās bīda sāņus kleitu, ļaujot tai nokrist no Tevis un Tu paliec pilnībā kaila izstabas vidū tikai vienās augstpapēžu kurpēs, jo biksītes šajā gadījumā Tu nevilki, bet krūšturi likt nevarēja. Tu esi īpaši daiļa, es nevaru novērst acis no Tevis, Tu jūti kā tās raugās Tevī un kāda kaisle ar tām ienāk manī.

Piestumju tuvāk krēslu uz kura palīdzu Tev uzsēsties, Tev patīk kā āda ar ko tas ir apvilkts saskaras ar Tevi. Tu atgulies uz tā pusguļus, es piesienu vienu roku, tad otru. Tu jūti ka stāvu Tavā priekšā, manu roku uz savas kājas, tā papleš to platāk, tad otru. Tās arī tiek piesietas un Tu vairs nevari sakļaut tās. Tu jautā - ko tu tagad darīsi? Kā atbilde atskan tikai – tss. Tu dzirdi kā skan līmlenta un tā sakļauj Tavas lūpas neļaujot vairs izdvest ne skaņas. Ir tikai skaidri dzirdams notiekošais. Kā čirkst gumijas cimdi tos velkot rokās, tie ir nedaudz vēsi un neslid pieskaroties Tev. Tu jūti tās uz saviem cirkšņiem, kā viens pirksts pieskaras Tavām mazajām lūpiņām, paver tās, kā otrs ieslīd Tevī un mēģina uztaustīt šo punktu kas atrodas centimetru virs iegurņa kaula.

Vieglas apļveida kustības turpina to masēt, no sākuma Tevi nepārņem nekādas sajūtas, bet tad liekas tas tūlīt nāks un Tu eksplodēsi. Bet es pārstāju pirms tas tā īsti ir sācies. Tu dzirdi kā novelku cimdus un kā tie nokrīt kautkur tālāk uz grīdas. Manas rokas slīd pa Tavu augumu, mani gurni pieskaras Tavām kājām un Tu caur bikšu audumu jūti kā es Tevi gribu, cik ciets tas ir piebriedis, arī Tu gribi, Tu gaidi kad tas ietrieksies Tevī.

Ir dzirdamas kautkādas metāliskas skaņas, kaut kādi priekšmeti ko cilā un noliek uz stikla galda, ūdens šļakatas. Kaut kāda nepazīstama sēčoša skaņa un tad pieskāriens Tavai kājstarpei atstājot uz tās kautko aukstu, tas liek Tev saspringt, nezināmā apjausmē. Tu jūti kā mana roka pieskaras Tavas kājstarpes auguriņam
un arī otra ar vēl kādu priekšmetu, tas slīd pa pauguriņu. Tā matiņi pretojas, radot sajūtu it kā tos viegli plūktu. Rokas saudzīgi rīkojas, jā visi Tavi matiņi tiek noskūti pilnībā arī no lūpiņām.

Tu jūti manas rokas uz saviem cirkšņiem, manu elpu uz savām mazajām lūpiņām, Tu gaidi ka tulīt mēle pašķirs tās lai sataustītu mazo pumpuriņu virs tām, bet ir tikai elpa. Ir dzirdamas skaņas, kāda patīkama pazīstama smarža. Siltas rokas pieskaras tikko skūtajam
pauguriņam lai iemasētu tajā krēmu. Manas rokas uz Taviem ceļgaliem papleš kājas vēl platāk un lūpas viegli pieskaras mazajām lūpiņām, mēle pārslīd tām pāri tik tikko aizskarot pumpuriņu. Es redzu Tavu kaisli, tā plosa Tevi no iekšas, liekas Tu tūlīt eksplodēsi.

Manas rokas slīd pa Tavu augumu pieskaras krūšu zirnīšiem, kautkas saspiež tos stingri un asa sāpe izskrien caur Tevi, tie ir knaģīši kas palika krūšu galiņos. Tu dzirdi kā tiek atvērta kāda pudele, Tev ir pazīstams šis aromāts, tas ir laba konjaka aromāts. Tu dzirdi kā tas lēnām tek. Tas ir man saujā, tā pieskaras Tavām mazajām lūpiņām un kaut kas dedzinošs liek Tev saspringt un aizlidot neprātīgā baudā, es noņemu līmlentu lai dzirdētu Tavus baudas kliedzienus.

Tā ir neparasta bauda, tajā nav sāpes tajā nav nekā ko varētu raksturot ar šīs zemes sajūtām. Manas bikses ir vaļā un es tūlīt ieiešu Tevī lai aizvestu Tevi vēl tālāk, vēl neparastākos baudas
kambaros. Es ieeju Tevī un Tev liekas ka Tevī iebrauc vilciens, vesels ešelons, tas iet un iet Tevī un Tu neaptver vai tā ir patiesība vai sapnis jo Tu esi viss, visa pasaule un kosmoss. Es atsienu Tev rokas un kājas palīdzu piecelties apskauju Tevi, noņemu acu apsēju, bet Tu negribi tās atvērt un mēs paliekam tā stāvam.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 7. novembris 2014 11:45 VesmaSk

Nav jēgas, jo tās kļūdas ir tikai sīkums uz pārējo fona :D

VesmaSk 6. novembris 2014 19:30

Labi, konsultēšu par brīvu -"kaut gan", "kaut kas" raksta atsevišķi....
:D

Linduchy 5. novembris 2014 21:19 Nikte

Tieši ātrāk jāizdzer konjaks ... a to mazums, atnāks tāds, saslēgs rokudzelžos, aizsies acis un sāks savas nerātnības nodarīt, izšķiežot labu mantu :D

Nikte 5. novembris 2014 21:13 Catwoman

Konjaku vairs nedzeršu :D

Nikte 5. novembris 2014 21:12

Tev liekas ka Tevī iebrauc vilciens, vesels ešelons.. es atkal smejos ROFL

Linduchy 5. novembris 2014 20:47 Nikte

Konjaks uz noskūta minkuča? OMG...žēl minkuci un žēl konjaku...kaut gan konjaku vairāk žēl :D

Kerstyna 5. novembris 2014 20:31

Izklausās, ka autoram/autorei ir vētraina virtuālā seksa dzīve.

Nikte 5. novembris 2014 20:29

Pārāk daudz seksa vienai dienai 8-|

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā