Esmu pievienojusi pirts dāmu biedrībai! Tas ir tiešām laiks MAN!

mazaa raganina
mazaa raganina 17. augusts 2010 00:00
774

{smallpic:1}

 

Sveikas! 

 

Šogad nolēmu sākt jaunu skaistu dzīvi un,lai apņemšanās iegūtu reālus apveidus es savā dzimšanas dienā 14.februārī nolēmu pievienoties pirts dāmu biedrībai. Dzīvoju lauku ciematā un te ir īsta lauku pirts,tautā saukta par melno pirti. Jau kādu laiku mani aicināja pievienoties dāmu bariņam,bet es vienmēr atradu iemeslu,lai atrastu kādu atrunu, kāpēc atkal nevaru iet līdzi. Straujiem soļiem tuvojās mana jubileja un sakrita tieši tā,ka mana dzimšanas diena ir reizē ar pirtsdienu. 

 

Sākumā kautrējos no sava kailuma, no tā,ka nevaru izturēt karstumu,bet ar laiku pieradu gan pie karstuma,gan pie kailuma un šobrīd nevaru iedomāties, ka man būtu jādodas pirtī peldkostīmā. 2 reizes mēnesī svētdienās ir manas dienas.Uz pirti ejam ap 22, mājās....kā sanāk,citreiz 1,citreiz 2 naktī. 

 

Pirtī mēs karsējamies, skrubējamies ar kafijas biezumiem, smērējamies ar medu, mazgājamies ar dažādu augu uzlējumiem.Un protams pelde upē pēc kārtīgas izkarsēšanās. Tā ir bauda miesai un dvēselei.Vakar par no pirts nācām kājām mājās tik zvaigžņotas debesis, spīd jāņtārpiņi, tālumā zibina zibens. Ikdienā nemaz tik bieži nesanāk pacelt acis uz debesīm,jo nav jau laika.

 

Tādas, lūk, ir manas stundas tikai un vienīgi sev!

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
zhuks 17. augusts 2010 11:00

Mana pirtošanās ir: pirmajā reizē tikai pakarsēties, otrajā noberzties ar maisījumu no rupjās sāls un sodas un pēdējā reizē ar medutiņu, ideāli, pēc tam vēl ar vēsu ūdeni noskalojas - tā ir bauda.

17. augusts 2010 09:50

kas var būt labāks par pirti!
tikai pirts var dot tādu lidojošu viegluma sajūtu!

mazaa raganina 17. augusts 2010 09:41

Šobrīd jau vairs nevaru savu dzīvi iedomāties bez pirts...

ambera 17. augusts 2010 00:26

Jā pirtiņa ir veselīga paarīšana tik jāpierod;)