Es Viņam..... Bet viņš man.....!!!!!

Kerstyna
Kerstyna 4. novembris 2013 08:15
2344

Bieži var dzirdēt, kā žēlojas sievietes savām draudzenēm, un vīriešus arī dzird žēlojamies.... Par ko gan tā vaimanā?
Sieviete draudzenēm, vai vienkārši uzklausītājam sūdzās - Es viņam ziedoju savas dzīves labākos gadus! Es ģimenes dēļ atteicos no daudzsološas karjeras - nav svarīgi kādas - aktrises, dziedātājas, dejotājas, pianistes, astroinženieres, vienkāršas karjeristes utt. Svarīgs ir pats uzsvērtais atteikšanās fakts, uz ko ir jāvērš uzmanība. Es Viņam dzemdēju - vienu, divus, trīs bērnus!  Darīju visu , lai Viņam labāk...., bet viņš to NENOVĒRTĒ!!! ;( 
Tas patiesībā ir drusku nožēlojami - tāda gaušanās, jo bērnus dzemdēja tāpēc, ka pati gribēja, karjeru neīstenoja, jo ticamāk - talants par īsu, gribasspēks par knapu, tāpēc bērni ir ērta atruna - kāpēc nē. Jā, kāds tūlīt oponēs, ka ir sievietes, kuras apzināti izvēlas rūpes par ģimeni, nevis karjeru.... Jā, piekrītu - bet tās sievietes nevis ŽĒLOJAS, bet LEPOJAS ar to, ko viņas dara - rūpējas par savu ģimeni.  Un tas jau ir pavisam cits stāsts.
Nekas jau patiesībā nav arī ne ziedots, ne upurēts uz vispārējās labklājības altāra. Un par to, ka darīts viss, lai Viņam būtu labi, labāk paklusēt, jo visticamāk, pati teicēja nemaz tā īsti nezina, kas Viņam ir labi. 
Protams, ir sievietes, kam  ļoti patīk tīksmināties ap savu upura un cietējas tēlu. Tāpat ir vīrieši, kuri savu dzīvi nodzīvojuši laimīgi darot neko, paši būdami  - nekas īpašs. Taču tas nemaz netraucē nomācoši regulāri atgādināt visiem, kas vien klausās, ka viņu karjera un panākumi sasniegtu reibinošā ātrumā absolūtu apogeju ,ja nebūtu jārūpējas par ģimeni. Un lielākā daļa tam arī tic, ka ir ziedojuši sevi uz  ģimenes labklājības altāra.
Šie vaimanātāji un stāstītāji aizmirst vienu mazu sīkumu - izvēles brīvību. Ir dīvaini sūdzēties par to, ko esi izvēlējies pats....

 Un piedodiet, ja kāds jūtas aizskarts personīgi.....

 /attēls no neta dzīlēm/

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 4. novembris 2013 21:51 Nikte

Man "uzbrida " uz nerva viena mana izbijusi kolēģe ar savu žēlošanos Mēs bijām vienā starta pozīcijā, mums abām ir bērni, bet man ir lielāki profesionālie panākumi. Viņa saka - es jau arī varētu, bet man vīrs un ģimene...... utt. u.t.j.p.
Tas tāds stāsts par čīkstētājiem, kuri visu ko būtu savā dzīvē sasnieguši, ja nebūtu jāziedojas uz ģimenes altāra....

Rebeka 4. novembris 2013 17:46

Piekrītu un kā vēl piekrītu!! :)

Nikte 4. novembris 2013 17:36

Bieži ir jāizvēlas karjera vai ģimene,jo reti kad var abus apvienot!;) nedomāju,ka Lady Gaga būtu piedzemdējusi bērnu vai viņa vairs atgrieztos uz skatuves!Madonna ir atsevišķs stāsts :X
Bet īsuma - laikam kaut ko īsti no uzrakstītā nesapratu8-|