Es un skola?! Skaties VIDEO un iedvesmojies jaunām lietām!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. maijs 2014 00:00
2768

Māmiņu un tētu uzdevums ir atklāt un stāstīt savam bērnam, kā šī pasaule iekārtota un kā tajā vislabāk dzīvot.  Tev augot, veidojas viņa personība, izpaužas viņa temperaments un ne vienmēr vecāki var vērot pozitīvu bērna uzvedību. Diemžēl ļoti bieži ir tā, ka vecāki koncentrējas uz to, ko bērns nav paveicis, kas viņam nav izdevies vai ko viņš ir izdarījis nepareizi, neuzslavējot bērnu par viņa labajiem darbiņiem.

Lai atbalsts pozitīvai uzvedībai patiesi darbotos un bērni sajustu tā nozīmi, vēlams, lai mammas un tēti uzticētos un labprāt sadarbotos ar bērnu audzinātājiem skolā un bērnudārzā.

Lai tas nenotiktu, vēlams, lai arī mammas un tēta starpā valdītu vienprātība par to, kā audzināt savu bērnu un mēs saprastu, cik ļoti bērnam nepieciešams sajust, ka vecāki viņu atblasta. Patiesībā arī pieagušajiem tas ir svarīgi – būt novērtētiem, jo jebkuram no mums pozitīvs apstiprinājums par to, ko darām, rada motivāciju un gandarījuma sajūtu, taču mūsu bērniem jo īpaši.

Lai atbalstītu pozitīvu skolas bērnu uzvedību un mazinātu sociālās atstumtības riksu strap vienaudžiem, Latvijas Universitāte, sadarbojoties ar dažādiem speciālistiem, ir izveidojusi īpašu projektu "Atbalsts", kurš tiek iedzīvināts 39 Latvijas skolās.

VIDEOfilmiņa: kā Mārtiņš un Edgars cenšas iepatikties meitenēm

VIDEOfilmiņa: Kuru meiteni izvēlējās Rihards

 

Projekta gaitā tiks sagatavotas 25 videofilmas  20140425104129-40162.jpgEiropas Sociālā fonda projekta „Atbalsta programmu izstrāde un īstenošana sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmas izveidei” (Identifikācijas Nr. 1DP/1.2.2.4.1/10/IPIA/VIAA/002) ietvaros.

Atbalsta programmā ir vairākas savstarpēji saistītas sadaļas: atbalsts pozitīvai uzvedībai (APU), sociāli emocionālā audzināšana (SEA), vienaudžu mācīšanās lasītprasmes veicināšanai (VIMALA), karjeras atbalsta programma skolēniem, Vecāku izglītības programma kompetences pilnveidei skolēnu izglītības ieguves atbalstam un sadarbībai (VeIP) un mentorings alternatīvai dzīves pieredzei “Lakstīgala”. Plašāka informācija par projektu un tā ietvaros īstenotajām aktivitātēm pieejama šeit http://www.atbalsts.lu.lv

20140424143630-64181.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies