Es pati noteikšu,ko un kā man darīt!.!

hiperkeri
hiperkeri 14. augusts 2016 20:14
1980

Es nolēmu šo rakstu iesākt ar sevi latviešu tautastērpā. Jā, par latviešu un arī letiņu domāšanu. Cik mēs esam gan lieli,gan vēl mazi savā domāšanā.

Pēdējā gada laikā es esmu dzirdējusi šokējoši daudz un dažādas norādes par savu aizraušanos ar kosmētiku, ādas kopšanu un skaistumu kā tēmu kopumā. Nu,protams,tādēļ ,ka es  par to interesējos, testēju, rakstu. Citādi jau nebūtu to visu dabūjusi pretī. Reakcija vienmēr radīs pretreakciju un ar to ir jārēķinās. Taču tas,ka es uz to pa lielam nereaģēju nenozīmē, ka ir arī kārtībā par to vispār nerunāt. Varbūt kādam citam tas liks justies briesmīgi, tāpēc nolēmu pacelt šo tēmu saulītē pretī mūsu letiņam,kas saka- tev šitais viss te ir par daudz... man liekas tā... šis ir tik daudz,tas daudz, par daudz!

Kur ir līnija,kurā mums visu novilkt? Tādas nav!

Katrs mēs esam unikāls, katram ir savs kultūrslānis, kurā katrs uzaudzis, katram cita pieredze, citas vērtības. Protams, vidējam letiņam patīk parādīt, ka viņš kaut ko arī zina un māk, tāpēc tas dažkārt krustojas ar viņam patīkamāko- brokastīm,kurās ir otrs letiņš.

Ik pa laikam mēģinu sev atkartot- mēs te Sieviešu Klubiņā esam saudzēta, dzīves lolota kompānija, kas ir dzīvē pietiekoši daudz akmeņus pa ceļam kāpušas, lai turpinātu tos tīšuprāt saņemt sejā.

Tad nu es pastāvu par sevu un tiem,kuriem patīk tā terapija,kā arī man- gandrīz reliģiskais process ikdienā likt sev justies labākam šajā reizē vienkārši ņemot un uzpucējoties! Pucēties vajag un tas ir pacilājoši katru reizi ,kad to daru un tieši tāpēc droši vien par mani man tuvi cilvēki var teikt` kero patīk pat šitā,šis,šis. Bet kero jau viss patīk!" Vai, nu bet nav lieliski? Tas tik parāda, ka kaut kas,ko es daru,acīmredzami darbojas un strādā, un tad pat tumši ikdienas kakti par sevi nešķiet tik draudīgi.

Sievietēm vajag darīt visu,kas tām liek justies labi. Sevis pēc.

Un man tas ir tas smukumkaktiņš ar tām burvju bundžiņām,otiņām un kastītēm, kas tiešā un pārnestā nozīmē feju putekļus.

Es lietoju kosmētiku ikdienā un par to lepojos, jo vairāk kā desmit gadus esmu cīnījusies ar sevi,par sevi dēļ citu piezīmēm,komentāriem, un ziniet, visļaunākais no visiem- pamācībām un `pieredzes stāstiem` ,kas mani bieži vien ir vienīgi dzinuši izmisumā, jo redz,visu to pašu izmēģinot uz sevis, esmu sev darījusi tikai pāri. Es tagad daru pilnīgi visu to, kas iešaujas prātā, vēl arvien eksperimentēju un blēņojos,spēlējos ar krāsām vai ienirstu apkārtējā vidē un tēloju,ka esmu neredzama. Jo es to varu.Jo es to gribu un izvēlos. Un Tu arī vari! Mēģini! Ai, katram ir sava mazā miera saliņa, šī ir manējā! Kura ir Tava? Esam par sevi, saviem talantiem,saviem dabas bērniem un svinēsim to,ka esam šeit viens otram, it īpaši laikā,kad apkārt ir cīņas `par un pret` visās iespējamās tēmās. Mēs visi esam cilvēki un lai starp mums ir liela, liela mīlestība:) Paldies,ja tiki līdz galam:) Cepums Tev:) Un tagad arī man:)

Brīvais blogu konkurss

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 15. augusts 2016 17:49

Zaļacīte- jā,izlobīju:) nu gribētos domāt,ka MĒS VARAM un ka viss ir krāsaināk.un jā,piekrītu Pecei par tiem izaicinājumiem, tāpēc jau dalos, jo šādā veidā skaidri parādu,kā no vienas ķibeles man tapa feins hobijs:)

Ciao 15. augusts 2016 11:14 pece

yap, ļoti skaisti pateikts(Y) ir daudz grūtāk izmantot citu pieredzi, 100% piekrītu.

pece 15. augusts 2016 08:45

Daudz vienkāršāk ir citus pamācīt, nekā pašam tikt galā ar saviem izaicinājumiem.....

Bet tik pat grūti ir izmantot citu pieredzi un nekāpt uz grābekļiem, uz kuriem pamanījušies uzkāpt citi.

LosOjosVerdes 14. augusts 2016 21:22

Daļēji piekrītu tam, ko saki. Bet reizēm jau mums visām "paslīd kāja", pat negribot sanāk otru aizvainot vai izbrīnā izsaukties:"Tu ko?!? Kam Tev tas vai šitais?" Gribas otru pamācīt, norāt utt. Bet nepiekritīšu, ka mēs, latvieši, esam tādi "suņi"", kas tik rej un rej un bauda brīdi, kad otram var ieķert kājā. Mēs esam forši un draudzīgi. Tas, ka bieži vien otra cilvēka stāsts par vienu vai otru lietu latvietim tipiskajam šķiet kā lielīšanaās, kas, savukārt, izraisa nevis apbrīnu, bet tādu kā skaudību,jo "mēs taču esam maziņi un nevarīgi un vispār-nav ko paaulei rādīt, ka mēs arī varam". Tas gan ir tiesa.
Cerams, ka kaut ko sakarīgu izlobīsi:D Īsāk sakot, turpini tik rakstīt, jo mums te patīk, ka dalies ar savu pasauli!

Ciao 14. augusts 2016 21:09 hiperkeri

es piekrītu, vajag dalīties.. nu ir jau reizēm tās mēness fāzes ne tā saskrējušās un tad tas pūkainais pavisam pazūd un tā vietā uznāk melnie arī... visu laiku taču arī nevar būt viss rožaini, skaisti un super pozitīvi (nu man tā noteikti nav, kaut gribētu). Šodien pēcpusdienā atgriezos un pie sevis nodomāju, esmu pelnījusi spoguļsaulessbrilles, tā gribēju. Nopirku arī :$ un par nelaimi esmu pazaudējusi savu smuko lūpeni :^) būs jāpērk jauna :X

hiperkeri 14. augusts 2016 20:44 Kerstyna

Tu pat iedomāties nevari, ka man pēc Taviem komentāriem vēl pusdienu snīpis gaisā:) Forši!(party)

hiperkeri 14. augusts 2016 20:43 Nikte

Vai, jau iiiiiilgi pilināja, kaut kad taču ir par sevi arī jāpastāv. Žēl,ka vienmēr ilgi gaidu,pirmā doma vienmēr ir`sīkums`. un tad tur un tur... nu, dzīvē tā notiek:)

hiperkeri 14. augusts 2016 20:41 VIT@

Bet zini,kad palasu,kur Tu esi bijusi, tas uzreiz caur Tavu prizmu arī mani `pabaro` un domas sāk raisīties:) Tā kā,ja ir kas labs sakāms,tad jāsaka, jo tas to kopējo labumu tikai vairo,papildina un ierūcina:)

Nikte 14. augusts 2016 20:32

Kāds pamatīgi ir uzkāpis tev uz varžacīm :D

Ciao 14. augusts 2016 20:31

mana miera saliņa ir tirdziņi, varu stundām bradāt un pētīt un beigās jā arī neko nenopirkt. Ir kaut kas panesies uz pucēšanos :D

Linduchy 14. augusts 2016 20:27

(hug) Pareiza attieksme! Dari tā, kā pati uzskati par pareizu un vajadzīgu :) Galvenais, lai pašai ērti un viss apmierina :)

Kerstyna 14. augusts 2016 20:26

Ou... nu gan Tev sasāpējis. Bet tas ir ļoti forši, ka Tu dalies ar savu pieredzi cilvēkam pie skaistumkopšanas nepietuvinātam saprotamā valodā. Man ir ļoti interesanti lasīt Tavus pieredzes stāstiņus. (F) Turpini vien tādā garā un, ja kādam tas sagādā problēmas, lai pats/ti mēģina kaut ko uzrakstīt par savu pieredzi kaut kamā, kaut vai sava tuvākā ēšanā :D