Es arī piedalīšos Noslēpuma eksperimentā!

hiperkeri
hiperkeri 5. augusts 2011 00:51
744

Pēc vakardienas nomācošās dienas es šorīt pamodos ar domu-šodien kaut kas IR jāmaina.

Tā kā atverot savu iemīļoto Sieviešu Klubu es pirmo ieraudzīju The Secret eksperimenta rezultātus(Paldies par rakstu! ),es lejuplādēju pašu filmu,noskatījos un esmu nolēmusi sākt atkal savu dzīvi ar vēl spožāku skatienu uz katru dienu.

 

Tad nu,tā kā mana pašreizējā situācija nav spīdoša,taču

-esmu pateicīga,ka varu būt kopā ar cilvēku,kuru no sirds un dvēseles mīlu

-man ir cerība par vienu darba piedāvājumu,kuram nesen nosūtīju savu CV un motivācijas vēstuli

-man ir veseli visi ģimenes locekļi

-man ir izrauts zobs,kas ilgu laiku bija sagādājis problēmas

-pati esmu vesela

-mācos tur,kur vēlējos

 

Un šķiet ,ka viss šis saraksts ir piepildījies tādēļ,ka,kopš pirmās reizes,kad redzēju šo filmu un sāku piekopt pozitīvo domāšanas veidu,tas man ir devis spēku un atspēriena punktu,lai es to turpinātu! Pirms šī jaunā gada man nebija nekā no tā. Es,pirmkārt ,biju slima. Negribu teikt ar ko,bet es katru dienu domāju par to,ka ar mani viss ir kārtībā un es tieku dziedināta.(Un es tagad to visu neizdomāju:D Tas tā tiešām bija un tas arī bija fantastiski,ka viss ir nokārtojies!)

 

Otrkārt-zobārsts.Man jau sen vajadzēja savest kārtībā zobus,bet nebija izdevības/naudas,visādu citu iemeslu.Arī bailes.Tagad es varu teikt,ka smaidu pārliecinoši arī par šo:)

 

Treškārt-manā dzīvē ir tieši tāds cilvēks,kurš ir pelnījis manu mīlestību un kura vērta jūtos arī es.Pie tam-šajās attiecībās ir liels potenciāls visās jomās,lai es par to būtu pateicīga ik dienas,ka esmu tik tiešām nesaprotamā veidā sabīdīta ar viņu kopā. Kā filmā teikts- vēlies un visums visu nokārtos un sabīdīs. Tad nu es vienreiz sevi biju pieņēmusi un atmetu šaubas par to,ka mani jau neviens tādu negribēs,nemīlēs. Tā nu tas visums to arī izdarīja un mans mīļotais cilvēks,neizskaidrojamā veidā,bet sameklēja mani pats:)

 

Un vienīgais,ko es pirms tam biju izdarījusi-ģenerēju to sajūtu sevī,ka ES ESMU MĪLĒTA un pasaulē IR cilvēks,kurš ir man līdzvērtīgs un ar tieci uz attīstību mums abiem:)

 

Tad vēl-mūsu ģimene ir papildinājusies ar vēl vienu tās locekli un tieši vakarā pirms manas Dzimšanas dienas! Un -sakiet,vai tas nav brīnums? Tāāāda dāvana un ar tiešu norādi MAN-jo tieši pirms manas dzimšanasdienas pasaulē nāk brāļa meitiņa-un tad es sapratu-tas viss ir pa īstam!

 

Un tagad es to visu gribu turpināt.Pēc pusgada pārtraukuma es atkal vēlos aptvert savu dzīvi un to modulēt no jauna.

 

Tagad,no šās dienas,lai `iesildītos` es gaidu,ka tieši šodien es iepazīšos ar jaunu paziņu,kas man nesīs labas ziņas. Intriģējoši,vai ne? Bet kādēļ gan nepamēģināt:) Būtu jau forši,ja es katru dienu celtos ar domu-šodien notiks kas neparasts un superlabs:)

 

Otrs-man pašlaik gribas caffe latte. Šodien kaut kam jānotiek ar mani,lai es saņemtu caffe latte:) Ņamm:)

 

(un jā,es tagad sapņošu pēc pilnas programmas!:) )

 

Trešais,Šīs nedēļas laikā man ir nepieciešama nauda(kam gan tā nav vajadzīga? taču,kopš man atteica manu vasaras darbu,tagad tā ir vitāli nepieciešama ,lai gluži vienkārši izdzīvotu),tāpēc es tagad uzlieku mērķi-šīs nedēļas laikā (no šī brīža) es negaidīti saņemšu 27Ls. Jā,tieši 27ņus-lai tā nebūtu nejaušība,un es skaidri zinātu,ka tas ir mana šībrīža vizualizācijas dēļ.Un otrs-šīs nedēļas laikā es vēlos saņemt labas ziņas par darbavietu,kurai es nesen pieteicos-es jau pilnīgi redzu,kā es tur strādāju,saņemu ieskaitītu algu kontā,kā arī,cik vienkārši to ir savienot ar manu lekciju sarakstu+man vēl ir viena diena nedēļā,kad varu pilnīgi nodoties atpūtai ar savu ģimeni vai draugiem,kā arī mīļotajam cilvēkam.

 

Ceturtais-pusgada plāns.Mans Goals ir Adventes laikā aizbraukt ar mīļoto ar kruīzu uz Stokholmu un pavadīt neaizmirstamāko Pirmo atvaļinājumu ever!:)

 

Tāpēc es vizualizēšu,kā es visus šos piecus mēnešus esmu darbā,kurā es varu nopelnīt vismaz 250Ls mēnesī,ar kuriem es varētu nosegt savu iztiku,dažas savas kaprīzītes+iekrāt šim braucienam,jo es zinu,ka viens no mana mīļotā sapņiem ir vismaz vienu reizi savā dzīvē braukt ar kruīza kuģi,taču mans-būt pirms Ziemīšiem Stokholmā,tādēļ šajā notikumā es vēlos tos abus saliedēt,lai pavadītu burvīgu laiku abiem:)

 

Tad nu šovakar gaidiet blogu ar to,kā man šodien veicās!:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kaisa 5. augusts 2011 17:55
ivetinna 5. augusts 2011 16:52

Paldies, par ieteikumu :)

ivetinna 5. augusts 2011 16:47

ok, vakarā pamēģini tad atsūtīt :)

golda 5. augusts 2011 16:04

Ir arī dažādas grāmatas,kur tiek aprakstīta tā pati ideja,kā The Secret.Piemēram, Dz.Mērfijs"Tavs zemapziņas spēks", tad vēl B. Bergere-"Spēkavots dvēselei". Var palasīt, gan jau bibliotēka ir.:)

ewe 5. augusts 2011 15:42

Hiperkeri - tikai nenoej no šī pacilājošā viļņa. Un viss notiks!

Man pa laikam vajag atkārtoti noskatīties šo filmu. Jo apkārtējo nepozitīvā domāšana novelk uz leju manu pozitīvo :D

ewe 5. augusts 2011 15:40

Kaut kur saistībā ar šo visu lasīju,ka vislielākais domas spēks ir tajā brīdī,kad vēl neesi aizmidzis, bet vairs neesi arī nomodā.. Un tā nu gāju gulēt ar domu,ka gribu melnu auto. Kaut kur pa ceļam laikam sašaubījos un man patrāpījās tumši violets. Bet kosmoss iegrozīja tā,ka es to auto nedabūju :) Toties nākamā dienā iegriezās,ka man "iegāzās" acī sludinājums ar melnu auto. Un valsts numurā 3 no 4 cipariem ir mana horoskopa laimīgie skaitļi :)
Kapē domā,ka nepavilks? Sazipošu un gan jau.

ivetinna 5. augusts 2011 15:30

Mans niks ir ivetinna skype arī :) bet šķiet mans i-nets nepavilks.

ivetinna 5. augusts 2011 15:29

Oho, iespaidīgi! :)
Es arī gribētu pamēģināt ar pozitīvām domām. Cik saprotu, tad tā doma ir ne tikai jāiedomājas, bet arī jāvizualē. Vai termiņš arī kāds konkrēts jāiedomājas, ja?

ewe 5. augusts 2011 15:26

Ir mājās kompī. Vakarā pa skaipu varu mēģināt nosūtīt,ja kādai interesē ;)
Atsūtiet tik savus skaipa vārdus uz e1984@inbox.lv

ewe 5. augusts 2011 15:25

Nē, dabūju šo filmu no brāļa iekš cd kādus gadus vismaz 4 atpakaļ.
Un tik ļoti savizualizēju savu vēlmi,ka pēc divām nedēļām jau braucu ar savu, melnu četrdurvju auto. :)

ivetinna 5. augusts 2011 15:21

Kaut kādā adresē iekačāji krievu val.?

ewe 5. augusts 2011 15:16

Man ir krieviski.

ivetinna 5. augusts 2011 12:46

Jā, laba ideja Tev :) Varētu būt ļoti interesanti pēc tam palasīt :)

Ilze_Liekmane 5. augusts 2011 12:44

The Secret otrā daļa ir The Opus, kas skaitās dziļāka :) Kopumā, mani ķer azarts par esošajiem eksperimentiem :) Patiesībā, varētu mēs katra izvirzīt sev 3 vēlamās pārmaiņas un dalīties pieredzē, man šķiet, ka interesanti būtu :D

ivetinna 5. augusts 2011 12:13

Hmmm, es arī sevu pieķeru pie domas, ka jānoskatās tā filma, tikai angļu val. galīgi nesaprotu.

odreta 5. augusts 2011 12:01

Ai, meitenes, jūs mani arī iedvesmojat pozitīvai domāšanai :). Tagad tikai kārtīgi jāapdomā, ko īsti vēlos, un jāsāk pie tā strādāt (Y).

hiperkeri 5. augusts 2011 11:37

mīļā,filma ir angļu valodā(principā citas valodas nemeklēju,jo citi subtitri man vienkārši traucā),taču ir vērts noskatīties,jo arī ilustratīvajās filmiņās viss ir saprotams:);)

kintijasieviesuklubslv 5. augusts 2011 11:33

prieks, ka Sieviešu Klubs tevi iedvesmojis eksperimentam! Lai izdodas! un noteikti, noteikti - ziņo, kā veicas! turēšu īkšķus un kopā ar tevi, domāšu pozitīvi :)

mazaa raganina 5. augusts 2011 11:32

Cik iedvesmojošiiiii!!!!!!!!!Tāds pozitīvisma lādiņš, Tev patiešām viss piepildīsies!!!
man jautājums -filmu Tu skatījies kādā valodā?Vēlos noskatīties, bet zinu,ka angļu valodā pusi nesapratīšu.