Erotiskā instrukcija: kā 100 % apmierināt sievieti

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. septembris 2014 00:00
6713

Šī instrukcija noteikti jāizlasa tavam mīļotajam vīrietim, bet arī tev par skādi nenāks to izpētīt. Pārbaudi, cik precīzi pazīsti savu ķermeni! Portālam www.sieviesuklubs.lv sievietes erogēnās zonas atklāj seksa un attiecību speciāliste Rita Lasmane. 

Tā kā sievietes organisms nav tik ātri gatavs seksam, cik vīrieša organisms, tad pieskārieni krūtīm un intīmajai zonai nav tas labākais starts priekšspēlei! Sievietes organismsm ir jāļauj iekarst! 

Sāc ar pietuvošanos viņai no mugurpuses. Ne velti mēs sievietes klusībā ilgojamies pēc muguras masāžas. Glāsti un pieskārieni "iekustina" asinsriti. Pa lielajiem asinsvadiem tās sāk plūst ātrāk un aktīvāk, tuvojoties mazajam iegurnim, kur, kā zināms, jo aktīvāk riņķo asinsrite, jo lielāku orgasmu varam baudīt. 

Viena no sievietes (un arī vīrieša!) erogēnajām zonām ir pakausis. Nav brīnums, ka skūpstīšanās laikā gribam saķert un pabužināt partnera pakauša daļu. Šīs kustības vairo laimes hormonu izdalīšanos. Pačukstēsim mazu knifiņu, kuru vari izmēģināt brīdī, kad vēlies pielabināties savam mīļotajam (vai varbūt "izdīkt" no viņa vēl vienu jaunu kurpju pāri?). Sarunas laikā pačubini viņa pakausi, glāsti un maigi pamasē un runā, cik vien iespējams, zemā balsī (balsij gan jāskan dabiski!). Tas dara brīnumu lietas! Vīrietis visticamāk piekritīs tavām sievisķīgajām iegribām!

Nākamais punkts, kur vērts pieskārties, lai maksimāli uzbudinātu sievieti - tā saucamais kaķa punkts starp mugurkaulu un lāpstiņām. Kad sievietei šo punktu masē, gribot negribot, viņa sajūt spēcīgu karstuma vilni kājstarpē. 

Turpinājumā sievietei jāglāsta mugurkauls, virzoties arvien zemāk un zemāk. Īpašu uzmanību vērts pievērst krustiem un dibena bedrītēm. Zināji, ka Austrumos šos punktus sauc par izvirtību bedrītēm? Tas tādēļ, ka masējot šīs ķermeņa zonas, ģenitālijās spēcīgi paātrinās asinsrite. 

Kad sievietes dupsis ir kārtīgi izmasēts, tikai tad var pievērsties jutīgākajai sievietes ķermeņa daļai. Bet nekādā gadījumā uzreiz nevajag ķerties pie klitora masāžas vai kairināšanas! Kamēr tas nav piebriedis, to nedrīkst aiztikt! Tā vietā palūdz savam vīrietim pamasēt klitora kājiņu (to atradīsi tieši virs klitora) un kaunuma lūpiņas (gan lielās, gan mazās). Tās var glāstīt un laizīt vai jebkā citādi apčubināt. Brīva vaļa fantāzijai! 

Tikai tad, kad lielās un mazās kaunuma lūpiņas ir sacēlušās uz augšu, sieviete ir gatava seksam. Tad var tuvoties gan klitoram, gan uzsākt arī pašu dzimumaktu!

Jā, ja vēlaties, varat uzsākt arī G punkta meklēšanu. Tā stimulācija sievietei sagādā īpašu baudu! Kur to atrast? G punkts atrodas maksts iekšpusē, tieši pretī klitoram, apmēram pus pirksta dziļumā. Atšķirībā no pārējās ādas virsmas, G punkts ir ar rievotu ādas pārklājumu. Vislabāk šo punktu var atrast, mīlējoties suņu pozā. 

Kas ar sievietes organismu notiek orgasma laikā (tad, kad viņa orgasmu netēlo)? Maksts saraujas un pulsē. Un pretēji vīriešu paradumam tieši pirms paša orgasma kulminācijas kustības veikt ātrāk, dari otrādāk - kustības palēlini. Tad sieviete orgasmu izjutīs daudz dziļāk un patīkamāk. 

Vērts zināt arī seksa enerģijas likumu. Ja sieviete gūst orgasmu, viņa savu enerģiju dabiski iedod vīrietim (kā tas iekārtots dabā). Savukārt, ja sieviete orgasmu notēlo, viņa enerģiju paņem no vīrieša. 

Kas notiek pēc tam? Droši vien visas būsim pamanījušas, pēc seksa mums gribas papļāpāt, bet vīriešiem - pagulēt. Tas ir tādēļ, ka seksa laikā izstrādājas ļoti daudz laimes hormonu un ir liela eiforija, kas sievietēm raisa vēlmi uz sarunām, bet vīriešiem - uz miegu. 

Kurā diennakts laikā sekss ir vislabākais? Pielāgots organisma dabīgajiem bioritmiem? Četros no rīta un četros pēcpusdienā. Mīlējoties ap pusnakti, ir vislielākais seksuālās enerģijas kritums. Izmēģini un pārliecinies par atšķirību!

 

Raksts no arhīva sieviesuklubs.lv

Autors: Kintija Bulava

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 22. septembris 2014 12:15 Nikte

:D

Nikte 22. septembris 2014 12:03

Gandrīz jebkuru sievieti var apmierināt ar 85 mm :D Tas ir ar standarta kredītkarti,vēlams bezlimita :D

KRX 22. septembris 2014 10:55

Ja es šito tagad likšu izlasīt vīram, baidos, ka viņam sabruks priekšstats par visu mūsu līdzšinējo privāto dzīvi :D
Manuprāt, vīrieši šitādus rakstus vispār nelasa! Ja vien ar to nav pārklātas viņu brokastu olas :D un arī tad vēl jāšaubās :D

VesmaSk 22. septembris 2014 09:42 Cerīte

Laikam jau šī ir savam/-iem vīriešiem tālāknododama instrukcija. :D Tā teikt - slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās.ROFL

Cerīte 22. septembris 2014 09:07

8-|8-|8-|8-|Interesanti!?Kāpēc tas ir SK raksts?Es tā kā ar sieviešu apmierināšanu netaisos darboties.