Eņģeļi sargā un mierina

mazaa raganina
mazaa raganina 11. februāris 2011 14:34
3060

 

,,Par jebkuru lietu šajā pasaulē atbild kāds eņģelis”

Svētais Augustīns

 

Pavisam nesen pāršķirstot kādu grāmatu atradu izgriezumu no žurnāla, kurā bija rakstīts par septiņiem eņģeļiem, kuri mūs sargā un pieskata katrā mūsu dzīves dienā. Es biju aizmirsusi, ka esmu šo izgriezumu saglabājusi. Acīmredzot šis bija īstais laiks, lai eņģeļi atgādinātu man par savu esību.

 

Vēlos padalīties ar Jums ar šo informāciju. Ticēt vai neticēt, tas lai paliek katra paša ziņā, bet piekritīsiet, ka ir tik patīkami apzināties vai kaut nedaudz ticēt, ka ir kāds augstāks spēks, kas par mums rūpējas un sargā.

 

Es zinu, ka eņģeļi ir, es tos neesmu redzējusi, bet esmu sajutusi to smaržu. Ir bijušas situācijas, kad pēkšņi ne no kurienes uzvēda vārdos netverama smarža...aromātu nevaru aprakstīt, tas ir kaut kas netverams un vienlaikus maģisks.

 

Pirmdienas eņģelis - Gabriels.

{smallpic:1}

Šis ir eņģelis, kurš apsargā paradīzi. Viņš ir galvenais Dieva sūtnis pie cilvēkiem, un viņam ir tiesības sēdēt pie Dieva kreisās rokas.

 

Gabriels ir Ziemeļu un ziemeļvēju valdnieks un ir saistīts ar ūdens stihiju. Parādās baltā un starojošā gaismā, viņa ziedi ir baltās lilijas. Viņš ir taisnības valdnieks, kurš pasaulei nes mieru, bet cilvēkiem labas vēstis. Palīdz cietējiem, remdina garīgas un fiziskas sāpes. Ļauj izprast un pildīt mūsu dzīves galvenos uzdevumus, palīdz atrast jaunas sevis pilnveidošanas iespējas, tikt galā ar traucēkļiem mērķa sasniegšanā – līdzekļu trūkumu, nemākulību, dažādu speķu pretdarbību.

 

Palīdz nodibināt sakarus ar cilvēkiem, kuri varētu veicināt mūsu ieceru piepildīšanu. Atbrīvo no neizlēmības un šaubām. Palīdz prasmīgi un ar prieku veikt ikdienas pienākumus, kā arī harmonizēt vidi – gan mentālo, gan sadzīvisko. Ļauj sievietēm izkopt un uzturēt savu sievišķību.

 

Īpašu Gabriela aizsardzību un labvēlību bauda garīdznieki, pedagogi un skatuves mākslinieki.

 

Gabriela skaitļi ir:9,81,22369,3321,2321

 

Metāls sudrabs(šajā dienā ieteicams nēsāt baltas drēbes un sudraba rotas)

Vēlamākie akmeņi: selenīts un maģijas akmens.

 

Otrdienas eņģelis- Samuels.

{smallpic:2}

Viņš ir saistīts ar uguns stihiju. Samuela krāsa ir sarkanā, tā izsaka aktivitāti un radošās enerģijas pieplūdumu, palīdz pārvarēt depresiju, paaugstina pašvērtības apziņu. Pie Samuela griežas spēku izsīkuma brīžos, kad nomāc raizes vai pārpūle. Viņu lūdz par mīlestību, draudzību, par līdzjūtību, piedošanu. Lūdz par labākas saskaņas veidošanu starp diviem cilvēkiem.

 

Samuels palīdz pārvarēt cietsirdību un naidīgumu, aizstāv pret apmelojumiem un ļaunprātību, kliedē etniskās un rasu nesaskaņas. Palīdz šķetināt ikdienas jautājumus: likvidēt konfliktsituācijas, risināt sarunas, atrast izeju no šķietamas bezcerības. Viņam var lūgt spēku īstenot savus mērķus un atbrīvoties no dažādām atkarībām.

 

Samuels palīdz izveseļoties no barības vada slimībām un izlīdzina seksuālo nesaderību. Viņa uzraudzībā ir dēmoni un burvji.

 

Samuela skaitļi: 5,26,65,325.

Metāls - dzelzs.

Akmeņi: visi sarkanie akmeņi.

 

Trešdienas eņģelis-Rafaels.

{smallpic:4}

Šis eņģelis ir saistīts ar gaisa stihiju. Viņš parādās gaismā un ziedošu pļavu smaržas pavadīts. Tas ir zinātnes, zināšanu un dziedināšanas eņģelis, kura lozungs – līdzcietība un cerība. Viņš it visā pārstāv Augstāko harmoniju.

 

Rafaels palīdz atbrīvoties no slimībām, kuras skar ķermeni un grauž garu un dvēseli. Viņu lūdz, lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas, kas izraisījusi no konkrētās saslimšanu, iztēlojies, ka zaļgans starojums lēni piepilda slimo vietu. Rafaelu dēvē par kosmisko dziednieku.

 

Rafaels arī palīdz atrast īsto ceļu dzīvē, harmonizē vidi un attiecības. Noslēdzot kāda procesa vienu ciklu, viņš ļauj ieraudzīt jebkuras darbības rezultātu.

 

Rafaels sniedz atbalstu ceļiniekiem, īpaši svētceļniekiem. Viņš ir zinātnieku, medicīnas darbinieku un mūziķu aizbildnis. Pie viņa var griezties ar lūgšanām par mājvietas omulību un pārtiku, kā arī par starptautisku attiecību uzlabošanu. Arī par jaunu iespēju atrašanu smagu slimību ārstēšanā.

 

Rafaela skaitļi:8,64,260,28.

Metāls- dzīvsudrabs.

Akmeņi: agats, serdoliks, jašma.

 

Ceturtdienas eņģelis- Zadkiels.

{smallpic:5}

Šis eņģelis parādās violetā gaismā un hiacinšu smaržā. Viņš pārstāv gudrību, gaismas starojumu un drošības sajūtu. Viņa pārziņā ir spēju atraisīšana un veiksmes, ko mēdz uzskatīt par Dieva dāvanām, kā arī atmiņas.

 

Ar šī eņģeļa palīdzību iespējams tikt vaļā no postošām atmiņām, kuras dziļi paslēptas zemapziņā un neapzināti rada attiecībās disonansi. Zadkiels palīdz atbrīvot organismu no sārņiem un nogulsnēm, kas grauj mūsu organisma funkcionālo ritmiku, tikt vaļā no kaitīgiem ieradumiem, kas var novest pei slimībām un ciešanām.

 

Viņu lūdz par to, lai dzīvē ieplūstu prieks, lai pie radošiem cilvēkiem atnāktu iedvesma. Arī par to, lai tiktu pieņemti taisnīgi un konstruktīvi likumi, kuri valsts ekonomikai ļautu būt veiksmīgai.

 

Lai piekļūtu Zadkielam, jāmācās vizualizēt violeto gaismu, jāiededz violetas sveces. Ja tādas nav pieejamas, jebkuras krāsas svecītei var apsiet violetu lentu.

 

Zadkiels atbalsta inženierus, celtniekus un dažādu tehnisko profesiju pārstāvjus.

 

Zadkeila skaitļi:4,16, 34, 136.

Metāls- alva.

Akmeņi: visi violetie akmeņi.

 

Piektdienas eņģelis – Anaels.

{smallpic:6}

Krāsa – zaļa. Tas ir miera, mīlestības un žēlsirdības eņģelis, kuram piemīt spēks, kas ļauj attīrīties ar Svētās uguns palīdzību, saskatīt Lielo, balto gaismu; saklausīt Klusuma balsi; izprast savas dzīves galveno uzdevumu; iekļauties reālajos apstākļos un situācijās; atjaunoties un atdzimt.

 

Šis eņģelis cilvēku attiecībās spēj ienest harmoniju un prieku. Palīdz mīlētājam piesaistīt īsto vīrieti vai sievieti. Harmonizē seksuālās attiecības. Piektdienas rītā viņu var lūgt, lai visa diena būtu mīlestības gaismas apstarota. Viņš palīdz piekļūt noklusētai un nobēdzinātai informācijai, atrast nozaudētas lietas.

 

Anaela skaitļi: 7,49,157,1252.

Metāls – varš.

Akmeņi: malahīts, nefrīts, smaragds.

 

Sestdienas eņģelis – Kasiels.

{smallpic:7}

Tas ir vientulības un līdzsvara eņģelis, viņa krāsa melnā. Kasiels atbalsta mērenību un askētismu. Rūpējas par kārtību un sakārtotību- viņu var lūgt par haosa izbeigšanos. Iemieso stabilitātes jēdzienu, tāpēc palīdz šo principu ieviest dzīvē. Ir saistīts ar liktenīgiem notikumiem un atbild par labvēlīgu likteņa ievirzi.Kasiels tur rokās iemeslu un seku kopsakarību, palīdz izdarīt zinātniskus atklājumus. Ļauj atbrīvoties no negatīvas enerģijas provocētām drūmām domām un pesimistiskas attieksmes pret dzīvi.

 

Kasiela skaitļi: 3,9,15,45.

Metāls – svins.

Akmeņi: obsidiāns un melnais kvarcs.

 

Svētdienas eņģelis- Mihails.

{smallpic:3}

Viņa rokās ir debesu valstības atslēgas. Stihija – uguns, krāsa debeszila. Grēku nožēlošanas un piedošanas eņģelis. Viņš iedvieš drosmi, dod spēku cīnīties par savu mērķi. Palīdz pārvarēt sevī patmīlību un iedomību, dāvā izturību un spējas paciest. Atbrīvo no bailēm un stiprina ticību. Aizsargā pret garīga un fiziska rakstura apdraudējumiem, pret zādzībām un avārijām. Atbrīvo no tumšo spēku ietekmes. Palīdz asinsrites slimībās.

 

Mihails atbalsta tos, kuriem pildāma kāda misija. Viņa aizbildniecībā ir jūrnieki, karavīri un sīktirgotāji.


Mihaila skaitļi: 6,212.

Metāls- zelts.

Akmeņi: dzintars, granāts, sarkanais serdoliks.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
janika 12. februāris 2011 11:25

nevajag spļaut pār labo plecu.uz tā arī sēž tavs sargeņģelis.

jana 11. februāris 2011 19:00

Paldies :)

mazaa raganina 11. februāris 2011 18:48

Lūdzu,man prieks,ja kādam noderēja...

rasas 11. februāris 2011 18:39

makvins

paldies.

mazaa raganina 11. februāris 2011 16:55

rasas
Pareizticīgo Lūgšana Sargeņģelim

Svētais Eņģeli, kas stāvi klāt manai nožēlojamai dvēselei un manai grēcīgai dzīvei, neatstāj mani, grēcinieku, nedz atkāpies no manis manas nesātības dēļ; neļauj ļaunajam garam pār mani valdīt, uzmākdamies šai mirstīgajai miesai; stiprini manu nogurušo un vājo roku, un vadi mani uz pestīšanas ceļa. Ak, svētais Dieva Eņģeli, manas nabaga dvēseles un miesas sargs un aizstāvi, piedod man visu, ar ko tevi esmu apbēdinājis visā sava mūža laikā, un, ja ko esmu grēkojis šajā pagājušajā naktī, aizstāvi mani šai dienā, un pasargi mani no visādas ienaidnieka kārdināšanas, lai es nesadusmotu Dievu ar kādu grēku, un lūdz par mani Kungu, lai Viņš stiprina mani Savā bijībā un dara mani par Savas žēlastības cienīgu kalpu. Āmen.

11. februāris 2011 16:18

Vai ir kādas speciālas lūgšanas?
Rasas

madmozele 11. februāris 2011 15:49

Paldies,tik interesanti bija palasīt par enģeļiem.Kaut ,kur lasīju,ka nevajag spļaut pār plecu,tā aizbaidot un uzspļaujot enģelim,kurš tur sēž....