Eksperiments- turpinu cīņu ar sevi

nosiguldas
nosiguldas 21. jūnijs 2011 12:00
715

Ja teikšu, ka viss iet tik gludi kā gribētos, nemaz tā nav. Jau trešo rītu aizguļos un saprotams, ka ŗīta norīvēšanas sastāv tikai no daļas procedūras. Katru dienu, it sevišķi pēc nodarbības pie kristīnes, taisos uzsākt nelielu rīta vigrošanas procesu, protams, nekādi nesanāk.

 

 

Šodiena ir dīvaina diena pati par sevi, jo nekādi nevaru savākties un man likās, kad tā bija ne tikai ar mani, jo Kristīne biežāk kā citas reizes atgādināja mums, ka nepieciešams koncentrēties uz nodarbību.

 

Labie secinājumi:


Šodien jutu, cik patīkami valdīt pār savu augumu, pār muskuļiem, kas tevi klausa, nevis raustās paši par sevi.

 

Man traucēja bikses kurās vingroju, viņas vienkārši man ir par lielu. Svērusies neesmu, bet.......... laikam gan notiek pozitīvas izmaiņas. 

 

Es varu atlikt kādu citu darbību, bet man pat prātā neienāca, ka varētu neapmeklēt Kristīnes nodarbības.

 

Un vispār man patīk komunikācija ar gudriem cilvēkiem un viennozīmīgi visas meitenes, kas iet uz nodarbībām ir stipras personības, mums gan katrai ir savi mērķi un iemesli, kapēc esam kopā otrdienās, bet rezultāts domāju mūs apmierina visas.

 

Jaukus visām svētkus un neaizmirsīsim par šodienas īpašo vakaru....

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies