Eksperimenta gaita: ziedu vietā pušķis caur puķēm

hiperkeri
hiperkeri 18. augusts 2011 08:10
673

Sveikas!:) Kā tad man vakar veicās? Droši vien tādēļ,ka nebiju savā labākajā elementā,tādēļ daudz kas nepiepildījās- lai,gan,ja labi padomā,tikai viena lieta nepiepildījās tik acīmeredzami,kā to vēlējos.

 

 

 

1)tika uzrakstīti pieteikumi(un aizsūtīti arī!) vēl 2 darbavietām

 

pēc šī es sapratu,vismaz sāku cerēt,ka izvēloties vietu šīm darbavietām,neesmu izdarījusi lielāko kļūdu savā dzīvē..vismaz,uz to lika aizdomāties mans mīļotais.Tādēļ rodas bažas(un to dēļ iespējams nepiepildīsies ..nē!!piepildīsies!!!!!) par mūsu pagaidām ideālajām attiecībām,gluži vienkārši-ar teikumu`liela atbildība.ja mēs vairs nebūsim kopā,Tu arī tik tālu ceļu brauksi?`-nu kā viena sieviete var nesākt raizēties?

 

nē,nu it kā viss loģiski,padomāt vajag,bet,ja jau ar attiecībām viss kārtībā,viens otru pieņem tā,kā tas ir un pilnīgi līdzvērtīgi,kā arī dzīves modelis ir labs.ok,ticības atšķirības ir,bet,ja jau viņš nevēlas neko mainīt manī,kādēļ lai es tagad vēlētos to darīt ar viņu??

 

Liekas,viss iet labi,bet tāds jautājums mani galīgi izsita no līdzsvara. Es gan nesāku rīkot skandālu(kā tas parasti būtu noticis),bet tāda nelāga sajūta pārņēma gan. Varbūt visam labajam tomēr jābeidzas?

 

Bet varbūt es vienkārši pārcenšos un nevajag domāt par neesošām problēmām.

 

Šis ,acīmredzot,man tika `ziedu ` vietā. tā teikt,pušķis caur puķēm..

 

2)un dabūju arī ziņas no vecām un ne tik vecām paziņām,kas tomēr ir dikti pozitīvi:)

 

tas mani arī uzmundrināja:)

 

Tā kā vēl arvien esmu apslimusi,tad šķiet,ka šodien nebūšu jūsu galma joku meistars(ceru,ka piedosiet). Un,tā kā vakar izvairījāmies no sāpīgām tēmām,varbūt tām dot iespēju šodien?

 

 


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 18. augusts 2011 11:56

paldies,meitenes:) Jūs tiešām esat īsts drauga plecs:)

svente 18. augusts 2011 11:48

Izstrēbt ir ļoti vienkārši. Vajag atklāti cilvēkam paprasīt, bez aizvainojuma. Sak, atceries mēs te runājām par darbu un vispār, Tu teici liela atbildība, ja mēs vairs nebūsim kopā, par to tālo ceļu! Tu jau pieļauj domu ka mēs nebūsim kopā? Katrā ziņā es tā darītu. Starp citu vīrieši tiešām daudz ko izspļauj nedomājot, bet tajā pašā laikā mūsu vārdus dzird un atceras ļoti precīzi, un tad sākas lielā domāšana un spriešana: ko Tu ar to domāji, vai tiešām Tu tā domā u.t.t.

rasas 18. augusts 2011 11:43

Saulīt, Tavs vīrietis par Tevi domā un uztraucas. Nopietni. :) Ja viņam būtu vienalga, kas ar Tevi notiek (šķiršanās gadījumā, asism pieminētā, piemēram, vīrieša nokļūšanas slimnīcā vai ilgstošas darbsnespējas gadījumā), tad viņš Tev šādu racionālu jautājumu neuzdotu.. jo dzīvē viss plūst un mainās, mainās apstākļi, cilvēki vide un galu galā arī dzīves vietas.
Sīkāk neiedziļināšos... :D

18. augusts 2011 11:31

Zinot sevi, es laikam kaut kā pajautātu, ko viņš ar to bija domājis! Bet mani var neņemt vērā, jo es neesmu adekvāta attiecību stresa situācijās. :D Ja nopietni, nedomāju, ka viņš to teica ar domu sagatavot tevi priekš iespējamas šķiršanās. Pateica nedomājot un sen jau ir aizmirsis, ko pateica! Bet, nu.. ja tevi tas grauž, tad aprunājies. Bieži vien atklātība un godīgums nostrādā pozitīvi. ;)

hiperkeri 18. augusts 2011 10:42

nu jā,līdz asima hipotēzēm es vēl nenonācu,bet taisnība Tev ir:D:D:D
Tikai nezinu,kā lai šito šīzi lai izstrebju..

Cerīte 18. augusts 2011 10:38

Apstājieties un padomājiet -laikam šitādu stresu dēļ viena teikuma var sacelt tikai sievietes.Pieredze rāda ka vīrieši kaut ko izspļauj pat nedomājot un nav te ko piesaukt zemapziņu-viņi visi grib būt brīvi un dabūjami visu laiku :D bet reti kuram tas piepioldas :D

hiperkeri 18. augusts 2011 10:29

Tu mani biedē

svente 18. augusts 2011 10:27

Man liekas ja otra pusīte par šādu varbūtību nebūtu domājis, tad viņš šādu jautājumu neuzdotu. Kātrā ziņā man tādu jautājumu nekad draugs nav uzdevis - kā būs, ja mēs vairs nebūsim kopā. Un man nekas tāds nav ienācis prātā. Ņemot vērā mūsu gadus, drīzāk paceļas cits jautājums, kā būs ja Tu nonāksi slimnīcā?

18. augusts 2011 09:48

Nu,es noteikti uzreiz pēc šāda teksta pajautātu,ev,vecīt, kas tas bija, kā to tagad saprast, lai pēc tam nav negulētu nakšu... :D

hiperkeri 18. augusts 2011 09:37

Es domāju tā. Viņā ir viss,ko es vēlos, tāpēc šādi mājieni par to,ka es nevaru būt pietiekoši laba priekš viņa , lai būvētu ilgtermiņa attiecības-mani grauž čupā..

mazaa raganina 18. augusts 2011 09:31

Domā vai nedomā, bet zemapziņā tas tomēr grauž...Es jau nebūtu es,ja nepajautāju -ko Tu ar to domāji?Bet laikam jau piekrītu anettek, ko tik mēs dāmas nesadomājam.... ;)

hiperkeri 18. augusts 2011 09:09

paldies,meitenes:) es pati arī zinu un to aptveru,ka es esmu vienīgā,kas par to domā,un tāpēc jau arī gruzos,ka tik pati visu nesabojāju

18. augusts 2011 09:03

Mums, sievietēm, vienmēr patīk visu uztvert ļoti saasināti...iespējams, ka viņš nemaz nedomā par šķiršanos utt...vienkārši pajautāja...bet mums jau patīk visu nedaudz pārspīlēt un sākt satraukties, kaut iespējams nemaz nav pamata tam... ;)
Baudi to kas ir, nesabojā ar domām par to, kā būs, jo nekad nezinām kā patiesībā būs..!! :) Lai izdodas...!! :)

kintijasieviesuklubslv 18. augusts 2011 08:49

man jau šķiet, ka tev par sava mīļotā teikumu caur puķītēm nevajag tik daudz domāt. tā teikt - ko satraukties pirms laika? ļaujies katrai dienai, baudi un priecājies :) pat, ja kādreiz kādam dzīves posmam pienāks gals, tad arī satrauksies :)