Dzīvot veselīgi-jaunās dzīves sākums

nosiguldas
nosiguldas 13. jūlijs 2011 09:13
522

Lasot blogus viennozīmīgi mēs visas zinam, kas darāms lai ilgāk dzīvotu. Katra no mums par paraugu izvēlās savus ideālus. Vai visu to ko rakstām arī darām- tas paliek uz mūsu sirdsapziņas.


Galvenais, ka vēlamies ko darīt savā labā un tas ir pirmais solis pretīm jaunai dzīvei.  Ūdens, gaiss un veselīgs dzīvesveids tās ir pamat vajadzības pilnvērtīgai dzīvei. Katrs atsevišķi jau mēs to saprotam, bet kopā sanāk pavisam nelāgi. Un tad rodas jautājumi....

 

Cik daudz tīra ūdens pie mums vēl ir palicis?- piesārņotā augsne, minerālmēsli, kanalizācija, atkritumi un daudz citu apstākļu, kas iespaido ūdens kvalitāti ir mūsu ikdienas realitāte.

 

Vai gaiss pie mums ir tīrs un svaigs- Nemitīgā transporta kustība, lidmašīnas, vilcieni, vēl palicis mežs, kas mums palīdz, tagad beidzot arī esam tikuši līdz tam. Zāģējam, piemēslojam un dedzinam un tā pazaudējam arī pēdējo vairogu.

Ko uzskatīt par veselīgu dzīvesveidu- visu pārtiku izaudzēt mēs nevaram un gribot negribot saskaramies ar ķīmiskiem elementiem, kas nebūt nav draudzīgi mūsu veselībai.

 

Agrāk mūsu senči valkāja linu, mēs sintētiku.

 

Lasīšanu, rakstīšanu ar roku, ilgākas regulāras pastaigas nomaina progress, televīzija, internets un vienkārši steiga, uztraukumi, līdz ar ko neizbēgama stresaina diena.

 

UN KUR IR MŪSU VESELĪGAIS DZĪVESVEIDS.

 

Es noteikti neteikšu, ka esmu un varu būt viennozīmīga veselīga dzīvesveida piekritēja. Reāli es saprotu, ka nevaru to izdarīt. Man garšo gaļa, samērīgos daudzumos protams, šopavasar pārliecinājos, ka nezāles neesmu gatava ēst, es nemāku peldēt un nekad nevarēšu iekāpt upē ar aukstu ūdeni. Es nepīpēju, bet labprāt iemalkoju kādu vīna glāzi un man ļoti garšo alus.

 

Es gan esmu pārliecināta, ka mans dzīvesveids, ko ar katru dienu padaru draudzīgāku sev un dabai ir tieši tas dzīvesveids, kas man ir nepieciešams, tātad mans veselīgais dzīvesveids. Es daudz lasu un meklēju savu īsto ceļu, labprāt uzklausu padomus un citu cilvēku pieredzi.

 

Es mīlu dzīvi un pēc iespējas ilgāk gribu to izbaudīt te- uz zemes, tapēc daru visu, lai nedarītu  sev pāri. Mīlu sevi un citus. Necenšos mainīt lietas un parādības, kas tāpat ritēs savu gaitu. Ieklausos sevī un savā organismā. Brīdī, kad problēmu kauss ir pilns saku stop- es par to padomāšu rīt. Visu ko daru, daru ar prieku un pēc pašas vēlēšanās. Lietās, kas nav patīkamas meklēju pozitīvās iezīmes, un zinat darbojās.

 

Izsludinām jaunu blogu konkursu: kā nodrošināt stipru veselību un ilgu dzīvi?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 13. jūlijs 2011 11:37

paldies

Sieviešuklubs.lv 13. jūlijs 2011 11:23

Ļoti iedvesmojoši! :) Katrā ziņā, teiktais par veselīgu dzīvesveidu, kas nepieciešams katrai pašai - tieši tev, noteikti vedina uz pārdomām...

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā